• Min. Paket Fiyatı
    3.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Stüdyo Peri Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000 TL'den az

Stüdyo Peri Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Stüdyo Peri Sıkça Sorulan Sorular

Stüdyo Peri düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Stüdyo Peri düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000 TL'den az aralığındadır.

Stüdyo Peri ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Stüdyo Peri ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Stüdyo Peri şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Stüdyo Peri şehir dışında hizmet veriyor.

Stüdyo Peri düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Stüdyo Peri düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Stüdyo Peri hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Stüdyo Peri aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim, trashday, söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi, katalog çekimi, düğün belgeseli".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Stüdyo Peri Hakkında

Peri masalı gibi bir düğünle dünya evine girdiyseniz, peri masalı gibi fotoğraflara sahip olmanız gerekir. Bunun için size muhteşem bir önerimiz var: Stüdyo Peri Ödemiş. Uzun yıllardır siz değerli çiftlerimize en güzel hizmeti verebilmek için çalışıyoruz. En özel gününüzün bir parçası oluyoruz ve tatlı heyecanınızı paylaşıyoruz. İzmir’in en güzel ilçelerinden biri olan Ödemiş’te bulunuyoruz.

Fotoğrafçılık bizim için vazgeçilmez bir tutku. Ekibimizin üyelerinden her biri, alanında uzman ve oldukça deneyimli. Ayrıca hepimiz, küçük yaşlardan beri fotoğrafçılığa merak sarmış insanlarız. Gelişmiş gözlem yeteneğimiz sayesinde kimsenin göremediğini görüyoruz ve eşsiz manzaralarda fotoğraflar çekiyoruz. Nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, mezuniyet balosu ve düğünler gibi pek çok özel günde unutulmaz anılarınızı ölümsüzleştiriyoruz.

Hayalinizdeki fotoğraf çekimine göre, planımızı şekillendiriyoruz. Öncelikle sizinle sohbet ederek, bu güzel günde nasıl fotoğraflar istediğinizi öğreniyoruz. Sonrasında ise dış çekiminizde kullanacağımız mekanı birlikte belirliyoruz. Fotoğraf çekiminin her aşamasında, sizinle fikir alışverişinde bulunarak ilerliyoruz. Sizin istemediğiniz hiçbir şeyin, albümde yer almamasını sağlıyoruz.

Dış çekimleriniz için; İzmir’in eşsiz doğa manzaralarını, tarihi mekanlarının mistik atmosferlerini ve denizin güneşle buluştuğu noktalardaki göz alıcı görüntüleri tercih ediyoruz. Ekibimizin pozitif enerjisi sayesinde, çok rahat bir çekim günü yaşayacağınıza emin olabilirsiniz. Sizin aşkınızı en güzel şekilde fotoğraf karelerine yansıtıyoruz. Bunun yanında, keşfedilmemiş köşelerde de çekimler yapmaktan çok hoşlanıyoruz. Kimsenin olmadığı yerlerde çekim yaparken siz de, çok rahat hissediyorsunuz. Böylece ortaya, tamamen kendiniz gibi olduğunuz fotoğraflar çıkıyor.

İzmir düğün fotoğrafçıları arasında, kişiye verdiğimiz önem ve fotoğraflarımızın muhteşem kalitesiyle, adımızdan söz ettirmeye devam ediyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bizimle çalışmak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan teklif formunu eksiksiz doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Akıncılar Mah. 2.mahfel Sk. No:1 Ödemiş/İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.