Stüdyo Peri

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Stüdyo Peri Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Stüdyo Peri Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Stüdyo Peri Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Stüdyo Peri Hakkında

Peri masalı gibi bir düğünle dünya evine girdiyseniz, peri masalı gibi fotoğraflara sahip olmanız gerekir. Bunun için size muhteşem bir önerimiz var: Stüdyo Peri Ödemiş. Uzun yıllardır siz değerli çiftlerimize en güzel hizmeti verebilmek için çalışıyoruz. En özel gününüzün bir parçası oluyoruz ve tatlı heyecanınızı paylaşıyoruz. İzmir’in en güzel ilçelerinden biri olan Ödemiş’te bulunuyoruz.

Fotoğrafçılık bizim için vazgeçilmez bir tutku. Ekibimizin üyelerinden her biri, alanında uzman ve oldukça deneyimli. Ayrıca hepimiz, küçük yaşlardan beri fotoğrafçılığa merak sarmış insanlarız. Gelişmiş gözlem yeteneğimiz sayesinde kimsenin göremediğini görüyoruz ve eşsiz manzaralarda fotoğraflar çekiyoruz. Nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, mezuniyet balosu ve düğünler gibi pek çok özel günde unutulmaz anılarınızı ölümsüzleştiriyoruz.

Hayalinizdeki fotoğraf çekimine göre, planımızı şekillendiriyoruz. Öncelikle sizinle sohbet ederek, bu güzel günde nasıl fotoğraflar istediğinizi öğreniyoruz. Sonrasında ise dış çekiminizde kullanacağımız mekanı birlikte belirliyoruz. Fotoğraf çekiminin her aşamasında, sizinle fikir alışverişinde bulunarak ilerliyoruz. Sizin istemediğiniz hiçbir şeyin, albümde yer almamasını sağlıyoruz.

Dış çekimleriniz için; İzmir’in eşsiz doğa manzaralarını, tarihi mekanlarının mistik atmosferlerini ve denizin güneşle buluştuğu noktalardaki göz alıcı görüntüleri tercih ediyoruz. Ekibimizin pozitif enerjisi sayesinde, çok rahat bir çekim günü yaşayacağınıza emin olabilirsiniz. Sizin aşkınızı en güzel şekilde fotoğraf karelerine yansıtıyoruz. Bunun yanında, keşfedilmemiş köşelerde de çekimler yapmaktan çok hoşlanıyoruz. Kimsenin olmadığı yerlerde çekim yaparken siz de, çok rahat hissediyorsunuz. Böylece ortaya, tamamen kendiniz gibi olduğunuz fotoğraflar çıkıyor.

İzmir düğün fotoğrafçıları arasında, kişiye verdiğimiz önem ve fotoğraflarımızın muhteşem kalitesiyle, adımızdan söz ettirmeye devam ediyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bizimle çalışmak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan teklif formunu eksiksiz doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.