Stüdyo İlker Özpınar

Listeme ekle
0232 335 5063
E-Posta Gönder
Stüdyo İlker Özpınar


YORUMLAR (9)

+ Yorum Yaz
B&S Büşra & Serkan Düğün Tarihi: 24/08/2014

"24.08.2013 tarihinde İzmir'deki nikahım için İlker Bey ile bu tarihten 40 gün kadar önce anlaştık. İstanbul'da yaşadığım için kendisiyle nikah tarihine kadar görüşme imkanımız olmamıştı ve dürüst olmak gerekirse bazı tereddütlerim yok değildi, fakat önce nikahımızdan 1 gün önceki görüşmemizde, ardından da nikâh günkü performansı ile stresli geçmeye çok müsait en mutlu günümüzü bize çok iyi geçirtti. İnsan 1 kez olsun fikir ayrılığına dahi düşmez mi, ya da irite olmaz mı? İnanın bunların hiçbirini yaşamadık.

Ev kuranlar bilirler, halılar, aydınlatma, mobilyalar, beyaz eşyalar, vs.. satıcılar yüzlerce söz verir, ama siz bir kere parayı ödeyip riski kendi üzerinize alınca, paranızın karşılığı hizmeti alabilmek için adeta karşı tarafın köpeği olursunuz. Henüz sadece çekimleri yaptık, albüm teslim almadık ama bu kadarlık kısımla ilgili olarak İlker Bey, anlaştığımız her maddeyi harfiyen yerine getirdi. Üstelik kendisine sağlayacağımı taahhüt ettiğim bazı imkanları sağlayamamama rağmen bundan hiç şikayetçi olmadı. Örneğin ulaşımlarını rahat bir şekilde sağlayacağımı vaadetmeme rağmen İzmir'in Ağustos sıcağında belki 20 km'den fazla bir mesafe kendisini, yetenekli genç asistanı Melih Ayakdaş ile gelin arabamızın ön koltuğunda 2 kişi oturtmak durumunda kaldık ve bundan şikayetçi olmadığı gibi bu durumun olumsuz etkilerini de kesinlikle bize yansıtmadı. Çekimlere vaadettiği saatten bile erken geldi, nikah gününün stresli koşuşturmacasında anlık değişen koşullarımıza hiç şikayetçi olmadan ayak uydurdu ve çekim deneyimleriyle üzerimizdeki gerginliği atarak, mekan, zaman ve planlama ile ilgili çizdiğimiz ve sonradan bazı kısımlarını değiştirdiğimiz yol haritasının tamamına da harfiyen riayet etti. Eşimin ayakkabısının ayağına vurması nedeniyle yarabandına ihtiyacımız olduğunda da tam teçhizatlı çantasından ihtiyacımızı karşıladı.

Çekimlerinin görsel açıdan başarıya ulaşması için hiçbir çabadan kaçınmadı. Yeri geldi yere örtü dahi sermeden yerlere yattı, yeri geldi yasak merdivene tırmandı, yeri geldi oturdu, eğildi, kalktı. Zarf bekleyen çingene çocuklarla mücadelemizde de müthiş bir karşı güç oluşturdu :)

İnsanın işini geçimini sağlamanın yanı sıra, severek yapması bambaşka bir olay. İlker Bey ile çalıştığınız her saniye, kendisinin işine olan sevgisini ve saygısını hissedebiliyorsunuz. Açık mekan çekimlerinde tema zaten tamamen çifttir ama gerek nikahımız, gerekse nikah sonrası yemek etkinliğimizde, kesinlikle çekmek zorunda olmadığı, ben ve eşimin değil, ziyaretçilerin ön planda olduğu bir çok fotoğraf mevcut. Anlık olarak yakalanmış hoş enstantaneler. Bunlar dahi kendisinin işini ne kadar severek yaptığının birer göstergesi. Üzerimizde denediği ilginç figürler ile çok orjinal, çok güzel pozlara imza attık. Üstelik neredeyse aynı gün dahi dijital kopyaları alabilecektik ama zaman baskısı nedeniyle erteledik, bir günden az bir süre sonra dijital fotoğraflar elime ulaştı. Fotoğraftan hiç anlamayan insanların dahi anlayabileceği sadelikte açıklamaları ile ışık, gölge ve pozla ilgili detayları bizim de kavramamızı sağladı.

İlker Özpınar'a hem kendim, hem de eşim adına çok teşekkür ediyorum. Kendisine de söylediğim gibi, en iyi reklam müşteri üzerinden yapılır ve benzer bir ihtiyaca sahip olabilecek tüm arkadaşlarımı kendisine yönlendirirken en ufak bir tereddüt dahi duymayacağım."

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Stüdyo İlker Özpınar sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

 • Minimum Paket Fiyatı 750-1.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehirdışında Çekim
 • Yurtdışında Çekim
 • Orjinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Hakkında

İzmir, Bostanlı'da kurulu butik bir fotoğraf stüdyosuyuz. Reklam, katalog, moda, düğün, nişan, kına, sünnet, doğum, bebek, çocuk, yeni doğan, 3D sanal tur, mimari , stüdyo ve dış çekim fotoğrafçılık branşlarında üst düzeyde hizmet vermekteyiz. En basit çekime bile katalog çekimine gider gibi hazırlanıp, müşterilerimizin isteklerini anlayıp değerlendirerek işe başlamaktayız. Bu nedenledir ki hiçbir yaptığımız iş diğerinin kopyası olmamaktadır. Bizler mesleğinde hem üniversite eğitimi almış ve hem de ülke çapında ün kazanmış eski büyük ustaların bir ömürlük bilgi ve tecrübesini devralmış ve bunları yeni trendlerin ışığında sürekli güncelleyen fotoğrafçılarız. Siz de fotoğrafta kaliteyi, bilgiyi, özeni, sanatçı bakışı ve beklentilerinizin bir adım ötesini hedefleyen, profesyonel sanatçılar arıyorsanız, gelin bizimle tanışın. Hayallerinizi gerçek yapalım.
.

İLETİŞİM

0232 335 5063
E-Posta Gönder
Yetkili Kişi Ilker Ozpinar Adres Bostanlı Mah. 1735 Sk. No:154/A Karşıyaka
Karşıyaka,

YORUMLAR (9)

+ Yorum Yaz
GO Gonca Düğün Tarihi: 23/08/2015

Yaklaşık 4- 5 saat dış çekim için zaman ayrıldı bize çeşme Alaçatı'da yaptık çekimlerimizi HD kalitesi ile hizmet sunduklarını düşünüyorum henüz albümümü alamasam da...

Stüdyo İlker Özpınar
Gonca Hnm ve eşi son derece şeker bir çiftimizdi. Güzel bir gün ve eğlenceli bir çekim geçirdik. Albümleri seçimlerini bize iki ay gibi kısa bir süre sonra ilettiler sonrasında 5-6 hafta gibi daha kısa bir sürede albümleri hazır hale getirildi. Albümlerini çok beğenerek teslim aldılar. Hatta iki de ekstra büyük ebat fotoğraf baskısı siparişi verdiler . 14 aydır fotoğraflarını gelip almadılar ancak kendilerinden ümitliyiz heyecanla fotoğraflarını gelip alacakları günü bekliyoruz :D
Y&G Yasemin & güven Düğün Tarihi: 11/08/2015

11.08.2015 tarihinde yaptığımız çekimden o kadar memnun kaldık ki her sevdiğimiz dostumuza ailemize evlenecek adaylara öneriyoruz ve önermeye devam edeceğiz. Alaçatı çekiminde can bey ve Ahmet beyin profesyonel çalışmaları bizi o kadar memnun etti ki ayrıca bir dost kazandık. Burdan tüm evlenecek çiftlere Şiddetle tavsiye ediyor mutluluk diliyoruz..

Stüdyo İlker Özpınar
Bu güzel yorum için teşekkür ediyoruz :D
S&E Sinem & Emrah Düğün Tarihi: 02/10/2016

Birlikte çalıştığımız Sayın İlker ÖZPINAR bey gerekse samimiyeti, gerekse ticari şeffaflığı, gerekse güzel lisanı, gerekse mesleki yeteneği ile mesleğinin nasıl yapılması gerektiğini çok net bir biçimde gösterdi. Beklediğimden çok daha üst düzey kalitede bir hizmet ve ürün aldım. Kendisine nezaketi, ilgisi, sabrı ve emeği için tekrar teşekkür ederim.

Firma tarafından eklenen teşekkür mektubudur. Beğen
C&A Cihan & Ayşegül Düğün Tarihi: 24/09/2016

İlker bey mükemmel bir insan. Ve mükemmel bir sanatçı. Bize çok güzel bir gün geçirdi. Her şey için teşekkür ederim.

Firma tarafından eklenen teşekkür mektubudur. Beğen
K&R Kübra & Recep Düğün Tarihi: 27/07/2015

Düğün hazırlıkları yaparken en çok korktuğum konu iyi bir fotoğrafçı bulmaktı. İlker beyle tanıştıktan sonra bu korkumu yenmiş oldum. Çok profesyonel birisi çekimler inanılmaz eğlenceli geçti. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ederiz.

Firma tarafından eklenen teşekkür mektubudur. Beğen
 
Stüdyo İlker Özpınar ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Stüdyo İlker Özpınar hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap