Foto İkizler

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Menderes, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Düğün Mahzeni
30 4

Konak

Düğün Mahzeni

2.000-3.000 TL
Düğün belgeseli
Pena Weddings
41 8 8

Bornova

Pena Weddings

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Fotodessa
83 6 18

Karşıyaka

Fotodessa

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Sevginin, aşkın, heyecanın, bağlılığın ve mutluluğun başrol olduğu düğün fotoğraflarınızda Foto İkizler farkını yaşamaya ne dersiniz? Tüm duyguların net bir şekilde yansıtıldığı, profesyonel bir hizmet anlayışının benimsendiği bir düğün fotoğrafçısı olarak bu özel günde yanınızda olmak için sabırsızlanıyoruz.

Fotoğraflarımızın beklentilerinizi karşılaması bizim için en önemli detay! Bu yüzden çekilen tüm kareleri görmenizi sağlıyor, herhangi bir talebiniz olursa bunları yerine getiriyoruz. Fotoğrafçılık sektöründeki tecrübelerimiz ve bilgi birikimimizi en iyi şekilde kullanıyor, çok daha güzel pozlara sahip olmanızı sağlıyoruz. Mesela; duruş, bakış ve gülüş gibi fotoğraflarda önemli olan ayrıntılar ile ilgili kısa bilgilendirmeler yapıyoruz. Böylelikle çok daha doğal, aşkınızı çok daha net yansıtacağınız kareler oluşturabiliyoruz.

Birbirinden kaliteli teknolojik ekipmanlar, Stüdyo İkizler farkıyla en güzel anlarınızı ölümsüzleştirmek için kullanılıyor. Bizi İzmir’deki düğün fotoğrafçılarından ayıran en önemli özelliklerden biri de; drone çekimi gerçekleştirebiliyor olmamız. Aşkınızı havadan da kaydediyor, farklı bir deneyime sahip olmanızı sağlıyoruz.

Özellikle dış çekim konusunda kendimizi sürekli geliştiriyor, İzmir’in en güzel yerlerini tercih ediyoruz. Dilerseniz çiftlerin en çok tercih ettiği yerlerde, dilerseniz de daha önce keşfedilmemiş noktalarda çekimlerimizi gerçekleştirebiliyoruz. İzmir dış çekim yerlerini araştırarak doğanın içinde, denize sıfır, tarihi ya da panoramik manzaralı pek çok yeri beğeninize sunuyoruz.

Çektiğimiz tüm fotoğrafların kurgusu, montajı, renk ve ışık düzenlenmesini tamamladıktan sonra maksimum 4 hafta içinde çiftlerimize sunuyoruz. Yüksek çözünürlüklü fotoğraflarınızın boyutlarını küçülterek sosyal medyada paylaşabileceğiniz bir hale getirebiliyor, bunu da USB bellek ile teslim ediyoruz.

Eğer siz de hakkımızda daha çok şey öğrenmek ve düğün fotoğraflarınız için bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

İletişim

Umut Bey

 • Adres: Cüneytbey Mahallesi, Cüneyt Bey Sk. 1 A, 35470 Menderes/İzmir, TurkeyYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!