Stüdyo Ekrem

Listeme ekle
0232 335 5795
E-Posta Gönder
Stüdyo Ekrem


YORUMLAR (8)

+ Yorum Yaz
J&F Janna & Fatih Düğün Tarihi: 13/11/2010

Bizimki bir hayaldi;

Nikâh ile evlenmiştik, çok sade idi hatta Rusya'da olduğu için şahit bile yoktu. İkimiz, tercüman (mecburi) ve Janna'nın bir arkadaşı hepsi dört kişi.

Aradan 5 yıl geçmişti ancak imkânlar Janna'nın gelinlik giyme arzusuna karşılık bulacaktı bu sabrı en iyi şekilde sonlandırmalıydık.

Araştırma yaptık ve birkaç görüşme olmadı, neredeyse kuruluşundan beri bildiğim ama tanışmadığımız Stüdyo Ekrem'e randevu alma ile başladı rüya;

İlk karşılaşmadaki güler yüz aynı anda sıcacık sohbete dönüştü Sevgili Ekrem Abi bizi hemen Değerli Emrah ile tanıştırdı. Çekim yeri seçme zor olacaktı ki Emrah Bey bizi bu zorluktan kurtardı. Kasım ayında nikah olmuştu kasım ayında yapılacak ve sonbaharı gösterecek bir albüm deyince, Karagöl 'de yaptığı bir çalışma ve örnekle düşündüğümüz tüm yerlerden daha iyisi seçilmiş oldu.

Bizim için bir güzel süpriz daha oldu seçtiğimiz gün Ekrem Bey Emrah ile birlikte çalışmalarda olacaktı.

Çalışmanın yapılacağı gün sanki o gün evlenemiyormuş gibi mutlu ama bir o kadar stres altında idik takii Emrah ve Ekrem Abi ile karşılaşıncaya kadar birden onlar adeta tüm senaryoyu ele aldılar ve bizi rolü ile davranması gereken oyunculara çevirdiler. Tüm doğallıkları, güler yüz ve tatlı dilleri profesyonel tavırları ile birleşince bitmesini istemediğimiz çekimler sadece dış mekan çekimleri anlaşmamız olduğu halde onların insiyatifi ile stüdyo da yapılan çekimler ile başlayıp dış mekan çekim yerine kadar araç içinde ve dış mekan çekimleri ile son buldu.

Emrah Bey ağırlıklı olmak üzere fotoğraflarımızı birçok makina objektif yardımcı aparat ışık ile destekleyip çekerken Ekrem Abi sanki Baba-Oğul değilmişçesine Emrah'a yardımcı oldu vede tüm tecrübesi ile bizi hem yönlendirdi hem rahatlattı ve kendisi de harika dokunuşları ile çekimler yaptı.

Sonunda bir isteğimizi daha tüm zarafetleri ile bizi sevindirerek Rusya'ya albüm götüreceğimiz için çalışmayı planlanan sürenin altında bitirerek bize teslim ettiklerinde karşımızda bize gözyaşı döktürecek kadar güzel bir albüm çıktı. Çekilen tüm fotoğraflara zaten bakmaya doyamıyorduk ama albüm için Sevgili Emrah'ın seçimine bıraktığımız fotoğraflar ve çalışmanın sonuçlanmış hali o kadar muhteşemdi yaptığımız seçimin ne kadar doğru olduğunu çok daha iyi anladık. Herkese albümü göstermek istiyorduk. Rusya'da da gören herkesden çok büyük övgüler aldınız.

Sevgili Emrah siz bize resmen armağan ettiğiniz bu çalışma ile hayal ettiğimiz rüyanın olmasını sağladınız. Size, Ekrem Abi önderliğinde Stüdyo Ekrem ailesine bizim yapacağımız tüm iltifatlar hafif kalır. Siz bize bir albüm değil gerçek bir sanat eseri verdiniz ve her fotoğrafta ''tablo gibi maşallah'' sözlerini tekrar tekrar duymamızı sağladınız.

Emekleriniz için sonsuz teşekkürler. Iyiki varsınız..

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Stüdyo Ekrem sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

  • Minimum Paket Fiyatı 2.000-3.000 TL
  • Teslim Süresi 6 haftadan fazla
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla

Özellik

  • Stüdyo Çekimi
  • Dış Mekan Çekimi
  • Şehirdışında Çekim
  • Yurtdışında Çekim
  • Orjinal Kopya Teslim
  • Ekip

Sorular

  • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Konsept çekim, Düğün hikayesi, Nişan çekimi, Düğün klibi, Save the date, Trashday, Katalog çekimi

Hakkında

1995 yılında Karşıyaka-İzmir’de açtığımız Stüdyo Ekrem Fotoğraf Stüdyosu ile düğün, nişan, aile, çocuk ve doğum çekimlerinde İzmir’de bir ilki gerçekleştirdik. Özel günleri birkaç poz anlayışından çıkartıp, özgün çekimler yaparak ve özel tasarım albümler hazırlayarak kendi tarzımızı oluşturduk. Bunlara ek olarak tanıtım fotoğrafları, kurumsal özel çekimler, ürün fotoğrafları, mimari iç/dış mekan çekimleri ve özel video çekimleri gibi farklı alanlarda da çalışmalar yaparak, her geçen gün genişleyen bir müşteri portföyüne hizmet vermeye başladık.
Bizler işlerimizde aşkı, sevgiyi, mutluluğu ve o anların güzelliğini karşımızdakine hissettirebilmeyi önemsiyor ve özen gösteriyoruz.
Üç kuşaktır fotoğraf sanatı üzerine çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu mesleğin içinde doğmuş, büyümüş ve öğrenmiş olup, öğrendiklerimizi başkalarına aktarak yeni sanatçılar yetiştirmekte ve mevcut sanatçıların kendilerini geliştirmelerine katkıda bulunmaktayız. Bugün başta oğulları olmak üzere, tüm ailesi ve yetiştirdiği öğrencilerini de yanına alarak, fotoğraf sanatı ve mesleğini babasından devralan kurucumuz Ekrem Tuluk öncülüğünde bu güzel sanatı devam ettirmekteyiz. Bugüne kadar yapmış olduğumuz sayısız iş ve almış olduğumuz ulusal ve uluslararası ödüller ile, fotoğrafçılık mesleğinin ve sanatının Türkiye'deki en önemli isimlerinden biri olmayı başardık.
Mesleğimizin ilk yıllarında karanlık odada film baskıları vardı; sonra dijital fotoğrafçılık gelişti ve devir değişti. Yine başlangıçta stüdyoda gelin-damat fotoğrafları varken dış mekanda daha doğal, daha farklı çekimler tercih edilir hale geldi. Hatta bunlara belgesel tarzında düğün günü video çekimleri de eklendi ve çok da popüler olmaya başladı. Değişim devam etti, doğum anı ve çocuk fotoğrafçılığı da ayrı bir dal olarak gelişti. Yani kısacası, çağın ve teknolojinin gelişimi, insanların da “fotoğraf”tan beklentisini değiştirdi. Rahatlıkla şunu ifade edebiliriz ki, mesleğini aşkla, profesyonelce ve öngörüyle yapan Stüdyo Ekrem ailesi olarak bu konuların hepsinde öncü olduk ve ortaya çıkan eserlerimiz hep o günün en iyileri arasında oldu.
Düz sizinleydik, bugün sizinleyiz, yarın da öyle olacak… Çünkü felsefemiz, kurucumuzun sözlerinde gizli:
"Bugüne kadar yirmi iki binin üzerinde çiftimizin mutluluğuna ortak olduk, umarım sizlerin de mutluluğunuza katkımız olur.
Saygı ve sevgilerimle...
Stüdyo EKREM ailesi adına Ekrem TULUK"
.

İLETİŞİM

0232 335 5795
E-Posta Gönder
Yetkili Kişi Ekrem Tuluk, Emrah Tuluk, Ender Tuluk Adres Yalı Cad. No:336/A Karşıyaka
Karşıyaka,

YORUMLAR (8)

+ Yorum Yaz
D&B Diana & Burak Düğün Tarihi: 08/10/2017

En mutlu gününüz, asla telafi olmaz bu yüzden kesinlikle riske atılamayacak bir detay fotoğrafçı seçiminiz.. Biz iyi ki Stüdyo Ekrem ailesini seçmişiz.. Yıllarca bakıp her defasında her detayına teşekkür edeceğimiz bir çekim ve albüm oldu bizimkisi.. Gerek mekan seçimi, gerek klasiklikten uzak pozlar, gerekse Emrahçığımızın bize gösterdiği anlayış ve sabır eşsizdi.. Aileden biri gibi hissettiğimiz fotoğrafçımızın samimiyeti, ilgisi ve sanki kendi albümünü yapıyormuşcasına titizlikle çalışması bizi çok memnun etti..

Firma tarafından eklenen teşekkür mektubudur. Beğen
E&S ELVİN & SEÇKİN Düğün Tarihi: 26/08/2017

Stüdyo Ekrem Emrah Tuluk hem işindeki yeteneği hem de samimiyeti içtenliğiyle bize hep iyi ki dedirtti. İyi ki tanışmışız ve hayatımızın en özel fotoğraflarında senin imzan olmuş. Birlikte bu kadar eğlenceli geçen günün sonunda çıkan fotoğraflara şaşırmamak lazım:) Herşey için çok
teşekkürler eline emeğine sağlık :))

Firma tarafından eklenen teşekkür mektubudur. Beğen
Ö&U Özlem & Ulaş Düğün Tarihi: 22/07/2017

Emrah beyin güler yüzüyle enerjiniz yükseliyor ve sonuç olarak harika bir çekim gerçekleştiriyorsunuz. Özellikle düğün klibime ben ve herkes bayıldık :)

Firma tarafından eklenen teşekkür mektubudur. Beğen
S&A Sinem & Ahmet Düğün Tarihi: 01/07/2017

Tüm çekim boyunca gülümsemesiyle ve sınırsız enerjisiyle bizleri rahatlatan,
Temmuz’un en sıcak gününde bizden once gidip, hayalimizden daha güzel fotograflar olması icin ayrı ayrı keşifler yapıp yeni yerler sunarak gerçekten çalışmanın sadece fotoğraf çekmekten ibaret olmadığını gösterdiler. En güzel günümüzü en özel fotoğraflarla ölümsüzleştiren Emrah Bey ve ışığını hiç kesmeyen Çağrı arkadaşımıza çok teşekkür ederiz.

Firma tarafından eklenen teşekkür mektubudur. Beğen
S&F Seda & Fatih Düğün Tarihi: 30/10/2016

Bizim için değeri bambaşka olan o günü, çektiği anlamlı fotoğraflarıyla bize kalıcı hale getiren kişiydi Emrah Bey. Evlendik yine bizden kurtulamadı ☺Hem albüm çekimimizde hem de sonrasında stüdyodaki düzenlemelerde bitmeyen enerjisiyle güler yüzüyle gösterdiği çabayla her şeyin en iyi şekilde tamamlanmasını sağladı. Bu süreç bizim için sizin de emeğinizle çok güzel geçti. Anlamı büyük olan zamanlarımızda yine birlikte olmak dileğiyle...

Firma tarafından eklenen teşekkür mektubudur. Beğen
 
Stüdyo Ekrem ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Stüdyo Ekrem hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap