Stüdyo Efsane

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Stüdyo Efsane Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Stüdyo Efsane Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Stüdyo Efsane Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Stüdyo Efsane Hakkında

Özen günlerinizde mutluluk saçan güler yüzünüzü Efsane fotoğraf karelerine dönüştürüyoruz. Stüdyo Efsane Harmandalı olarak uzun yıllar boyunca İzmir Çiğli’de faaliyet gösteriyor, profesyonel fotoğrafçılık hizmeti veriyoruz. Alanında uzman kadromuzla birlikte çekimlere en iyi şekilde hazırlanıyor, hayallerinizdeki fotoğraf karelerine sahip olmanızı sağlıyoruz.

Peki bunu nasıl mı yapıyoruz?

-Fotoğraf stüdyomuzda sizi ağırlıyor, hizmet detaylarımız hakkında kapsamlı bilgi veriyoruz. Geçmiş dönemlerde gerçekleştirdiğimiz dış mekân çekimlerinden örnekler sunarak çekim stilimiz hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz. Tarzınızı ve nasıl bir çekim istediğiniz öğrenerek size uygun konseptler geliştiriyoruz.

-Dış mekân çekimi için İzmir içinde birbirinden farklı mekân alternatifleri sunuyoruz. Ağaçların kaplaldığı, bitki örtüsünün muhteşemliğinin göz kamaştırdığı ormanlarda, deniz kenarlarında, tarihi mekân ve Ege kasabalarında çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Genel olarak Foça da ve İzmir’i ayaklarınızın altında hissedeceğiniz Tarihi Asansör’de çekimler yapıyoruz.

-Farklı tarzda çekim türleriyle de fotoğraflarınızın size özel olmasını sağlıyoruz. Düğün tarihinizi aile ve arkadaşlarınıza farklı bir şekilde ilân etmek isterseniz save tha date çekimi yapıyoruz. Kuaförde hazırlık aşamanızdan başlayarak gün sonuna kadar çektiğimiz fotoğraf ve videolarınızın derlemesinden 3-4 dakikalık düğün hikâyenizi oluşturabiliyoruz.

-Fotoğraflarınızın çekiminden basımına kadar her şeyle özel olarak ilgileniyor, farklı tarz albüm seçeneklerini beğeninize sunuyoruz. Çekim sonrasında düzenleme işlemlerimizi kısa sürede tamamlıyor, fotoğraf ve videolarınızı orijinal kopyalarıyla birlikte teslim ediyoruz.

İzmir düğün fotoğrafçısı olarak Stüdyo Efsane çiftler tarafından tercih edilen bir adres. Düğün, nişan, kına ve bekârlığa veda partileri gibi özel günlerinizde profesyonel fotoğrafçılık hizmeti almak istiyorsanız sizi stüdyomuza bekliyoruz. Ön bilgi için iletişim numaramıza sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  8790/5 Sok. No: 69 Harmandalı Çiğli/ İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Stüdyo Efsane Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.