Stüdyo Beyaz

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Stüdyo Beyaz Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Stüdyo Beyaz Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Stüdyo Beyaz Sık Sorulan Sorular

Stüdyo Beyaz düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Stüdyo Beyaz düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Stüdyo Beyaz hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Stüdyo Beyaz aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi, katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, trashday".


Stüdyo Beyaz düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Stüdyo Beyaz düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Stüdyo Beyaz şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Stüdyo Beyaz şehir dışında hizmet veriyor.


Stüdyo Beyaz ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Stüdyo Beyaz ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Stüdyo Beyaz Hakkında

Hayatınızın en özel anlarını fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştirmek için düşlerinizi en iyi şekilde yansıtacak bir yer arıyorsanız Stüdyo Beyaz Aliağa’da sizi bekliyoruz.

Profesyonel bir ekiple uzun zamandır birlikte çalışıyoruz. Karşımıza çıkan her çiftin farklı bir hikayesi olduğunun farkındayız. Sizinle tanışarak aşkınızın hikayesini ve karakterlerinizi öğreniyoruz. Edinmiş olduğumuz bilgiler doğrultusunda dış çekiminizin nasıl detaylara sahip olacağını şekillendiriyoruz. Düğün fotoğraflarını etkileyici kılan unsurlardan biri de şüphesiz doğru arka plan tercihi oluyor. Doğayla iç içe bir mekan, tarihi güzelliklerin ön plana çıktığı bir köşk, deniz kıyısı ya da yakın mesafede bulunan tatil beldelerini fotoğrafınızın arka fonu olması için tercih edebilirsiniz. Siz nereyi uygun görür ve kendinizi ait hissederseniz biz ekibimizle size orada eşlik ediyoruz. Çekim günü için uygun bir akış planlayarak uygulamaya koyuluyoruz. Çekim esnasında içinizden geldiği gibi davranmanızı ve rol yapmamamızı istiyoruz. Kamera yapaylığı hemen fark edeceği için yıllar sonra pişman olacağınız görüntülerle karşılaşmanızı istemeyiz. Çekimler bittikten sonra fotoğraflarınızı bilgisayar ortamında düzenliyoruz. Işık oyunları, gölgelendirme ve belirginleştirme gibi efektlerle fotoğrafınıza sanatsal bir bakış açısı katıyoruz. Fotoğraflarınızın tüm hazırlıkları tamamlandığında ise orijinal kopyalarıyla birlikte albümlerinizi size teslim ediyoruz.

En özel anlarınızı ömrünüz boyunca hatırlayacağınız fotoğraflar için işinizi şansa bırakmayacağınıza inanıyoruz. En az sizin kadar özenli çalışan ekibimizle tanıştığınızda siz de “İyi ki!” diyecek ve elinize geçen fotoğraf kareleri karşısında duygulanacaksınız. Kusursuz bir hizmet için Aliağa’da sizi bekliyoruz. Eğer siz de İzmir düğün fotoğrafçıları arasında yer alan Stüdyo Beyaz’ın objektifinden çıkan karelerle bir albüm oluşturmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın.

İletişim

  • Adres:

    Fevzi Paşa Cad. No:76/1-B, 35800

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Stüdyo Beyaz Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.