• Min. Paket Fiyatı
    3.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Stüdyo Anıl Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000 TL'den az

Stüdyo Anıl Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Stüdyo Anıl Sıkça Sorulan Sorular

Stüdyo Anıl düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Stüdyo Anıl düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000 TL'den az aralığındadır.

Stüdyo Anıl ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Stüdyo Anıl ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Stüdyo Anıl şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Stüdyo Anıl şehir dışında hizmet vermiyor.

Stüdyo Anıl düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Stüdyo Anıl düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Stüdyo Anıl hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Stüdyo Anıl aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, katalog çekimi, dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Stüdyo Anıl Hakkında

Unutulmaz anları ölümsüzleştirmenin en güzel yoludur fotoğraf ve video çekimleri. Stüdyo Anıl ailesi olarak biz de tam bu yüzden her özel anda heyecanla deklanşöre basıyoruz. Uzun yıllardır içerisinde bulunduğumuz sektörde fark yaratan çekim kalitesi için son teknoloji ekipmanları tercih ediyoruz. Yenilikleri ve gelişmeleri de takip etmeyi ihmal etmiyoruz. Bu sayede çekim tekniklerimizi geliştiriyor, son yılların trendleriyle pek çok çekim türünü de gerçekleştiriyoruz. Düğün fotoğrafçılığında edindiğimiz tecrübelerle çekim süreçlerini en iyi şekilde yönetiyoruz. Mutluluğunuzu her açıdan kayıt altına almak içinse hemen çalışmalarımıza başlıyoruz.

Analog makinelerle stüdyo çekimleriyle başladığımız fotoğrafçılık macerasında; teknolojinin avantajlarını kullanarak tekrar stüdyo çekimlerine dönüyoruz. Ancak bu kez her şey farklı! Modern tarzlarda çekimler yapıyor, yenilikçi bakış açımızı fotoğraf karelerine yansıtıyoruz. Elbette dış çekimleri de gerçekleştiriyoruz. Doğanın içerisinde save the date, trash day veya konsept çekimler yapabiliyoruz. Siz özgürce poz verin biz doğru çekim açılarını keşfederek gülen gözlerinizi yakalıyoruz…

Stüdyo Anıl Ödemiş’te düğün törenlerinde de yanınızda. Yine eski bir alışkanlıkla düğünlerde kameralarımızı alıyor, her anı kaydediyoruz. Bu kez drone, ultra HD kameralar, optik ve lenslerle hiçbir özel anı kaçırmıyoruz. Hatta yalnızca düğün anını çekmiyoruz; gün boyu yanınızda olarak yaşadığınız heyecanları anbean kameraya kaydediyoruz. Montaj çalışmalarıyla bu anılardan sinematik videolar oluşturuyor, düğün hikayesi ve kliplerle yıllar sonda da izlemek isteyeceğiniz dijital bir albüm hazırlıyoruz size! Stüdyomuzda seçtiğiniz kareleri bir araya getirerek panoramik albüm hazırlamayı da unutmuyoruz. Başucunuzda durması için dijital baskı yapıyor, kanvas ve tuvallerle duvarlarınızı da süslüyoruz.

Stüdyo Anıl iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor. Unutmayın, Ödemiş fotoğrafçıları arasında bizi tercih ettiğinizde; mutlu anlarınızdan geleceğe değerli hatıralar bırakıyoruz!

İletişim

  • Adres::

    Akıncılar Mah. Gül Sok. 9 Ödemiş/İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.