Stüdyo Anıl

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Stüdyo Anıl Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Stüdyo Anıl Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Stüdyo Anıl Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Stüdyo Anıl Hakkında

Unutulmaz anları ölümsüzleştirmenin en güzel yoludur fotoğraf ve video çekimleri. Stüdyo Anıl ailesi olarak biz de tam bu yüzden her özel anda heyecanla deklanşöre basıyoruz. Uzun yıllardır içerisinde bulunduğumuz sektörde fark yaratan çekim kalitesi için son teknoloji ekipmanları tercih ediyoruz. Yenilikleri ve gelişmeleri de takip etmeyi ihmal etmiyoruz. Bu sayede çekim tekniklerimizi geliştiriyor, son yılların trendleriyle pek çok çekim türünü de gerçekleştiriyoruz. Düğün fotoğrafçılığında edindiğimiz tecrübelerle çekim süreçlerini en iyi şekilde yönetiyoruz. Mutluluğunuzu her açıdan kayıt altına almak içinse hemen çalışmalarımıza başlıyoruz.

Analog makinelerle stüdyo çekimleriyle başladığımız fotoğrafçılık macerasında; teknolojinin avantajlarını kullanarak tekrar stüdyo çekimlerine dönüyoruz. Ancak bu kez her şey farklı! Modern tarzlarda çekimler yapıyor, yenilikçi bakış açımızı fotoğraf karelerine yansıtıyoruz. Elbette dış çekimleri de gerçekleştiriyoruz. Doğanın içerisinde save the date, trash day veya konsept çekimler yapabiliyoruz. Siz özgürce poz verin biz doğru çekim açılarını keşfederek gülen gözlerinizi yakalıyoruz…

Stüdyo Anıl Ödemiş’te düğün törenlerinde de yanınızda. Yine eski bir alışkanlıkla düğünlerde kameralarımızı alıyor, her anı kaydediyoruz. Bu kez drone, ultra HD kameralar, optik ve lenslerle hiçbir özel anı kaçırmıyoruz. Hatta yalnızca düğün anını çekmiyoruz; gün boyu yanınızda olarak yaşadığınız heyecanları anbean kameraya kaydediyoruz. Montaj çalışmalarıyla bu anılardan sinematik videolar oluşturuyor, düğün hikayesi ve kliplerle yıllar sonda da izlemek isteyeceğiniz dijital bir albüm hazırlıyoruz size! Stüdyomuzda seçtiğiniz kareleri bir araya getirerek panoramik albüm hazırlamayı da unutmuyoruz. Başucunuzda durması için dijital baskı yapıyor, kanvas ve tuvallerle duvarlarınızı da süslüyoruz.

Stüdyo Anıl iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor. Unutmayın, Ödemiş fotoğrafçıları arasında bizi tercih ettiğinizde; mutlu anlarınızdan geleceğe değerli hatıralar bırakıyoruz!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.