Düğün Fotoğrafçıları İzmir

Sina Sadıkpor Art

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Sina Sadıkpor Art Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Sina Sadıkpor Art Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Sina Sadıkpor Art Sıkça Sorulan Sorular

Sina Sadıkpor Art düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Sina Sadıkpor Art düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Sina Sadıkpor Art ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Sina Sadıkpor Art ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Sina Sadıkpor Art şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Sina Sadıkpor Art şehir dışında hizmet veriyor.

Sina Sadıkpor Art düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Sina Sadıkpor Art düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Sina Sadıkpor Art hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Sina Sadıkpor Art aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Sina Sadıkpor Art Hakkında

Hayatlarınızda bir kere yaşayacağınız özel günleri mutlu hatıralara dönüştürmek için İzmir’de hizmetinizdeyiz! Sina Sadıkpor Art olarak en güzel anlarınızda yanınızda olarak fotoğraflarınızın buluştuğu benzersiz bir düğün albümüne sahip olmanızı sağlıyoruz.

Mutlu anlara şahit olma ve bunları ölümsüzleştirme isteğiyle giriş yaptık fotoğrafçılık sektörüne. Hâlâ, ilk günkü heyecan, arzu ve hevesi ile çalışıyor, çiftlerin mutluluklarını görünce ne kadar doğru bir karar verdiğimizi bir kez daha anlıyoruz. İzmir düğün fotoğrafçısı denildiğinde akla ilk gelen isimlerden olmak için kendimizi sürekli geliştiriyor, kalite standardımızı devamlı artırıyoruz. Güveninize layık olmak ve mutluluğunuza en iyi şekilde şahit olmak için titizlikle çalıştığımızdan emin olabilirsiniz. Yakından görmek ister misiniz?

Son yıllarda dış mekan çekimleri özellikle çiftler tarafından sıkça tercih edilmeye başlandı. Birbirinden güzel fotoğraf karelerinin oluşturulduğu, birbirinden güzel yerlerin keşfedildiği bu çekimlerde de sizlerin yanında oluyoruz. İzmir dış çekim mekanlarını araştırıyor, en çok tercih edilen yerlerde dilediğiniz çekimleri gerçekleştiriyoruz. Çeşme, Alaçatı, Foça, Bostanlı ve daha pek çok yerde bugüne kadar sayısız gelin ve damadın özel anlarına tanık olduk. Sıradaki siz olmak ister misiniz?

Çekilen tüm fotoğrafların montajı, kurgusu, renk ve ışık düzenlenmesi tamamlandıktan sonra orijinal kopyalarıyla birlikte maksimum 1 ay içinde çiftlere teslim ediliyor. En çok dikkat ettiğimiz konulardan birinin zamanlama olduğunu söylemek istiyoruz. Bunu da doğru planlama ve pratik çalışma anlayışımız sayesinde doğru bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Çekilecek olan her fotoğraf için bir hazırlık yapıyor, sonraki düzenlemeler için ise belirli bir zaman ayırıyoruz. Bu sistemli çalışmalarımız sayesinde her çiftimiz ile taahhüt ettiğimiz tarihte tekrar buluşuyoruz.

Düğün fotoğrafçıları dışında ürün fotoğrafçılığında da uzmanlığımızın bulunduğunu belirtmek istiyoruz. Fotoğrafçılık sektöründeki her konuya hâkim olmak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. İlgi alanımıza giren ne varsa, en iyisini sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Hayal ettiğiniz fotoğraflara Sina Sadıkpor Art farkıyla sahip olmak için sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    İzmir/Konak

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.