Sergen Çetinbilek Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • İşletme Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Sergen Çetinbilek Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  2.000-3.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Sergen Çetinbilek Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sergen Çetinbilek Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Çiftlerin talepleri doğrultusunda her türlü mekânda çekim yapıyorum.

Sergen Çetinbilek Photography Hakkında

Kutlamaya değer gördüğünüz her özel günü ölümsüzleştirmek için çalışıyorum! Merhaba, ben Sergen Çetinbilek. Profesyonel düğün fotoğrafçısı İzmir arayışında iseniz tam da bu noktada benimle tanışabilirsiniz. Fotoğrafçılık üzerine aldığım eğitimler, fotoğrafçılığa dair bitmek bilmeyen merakım sayesinde kendini bu sektörde fazlası ile geliştirmiş ve her geçen gün geliştirmekte olan bir fotoğraf sanatçısıyım.

Başlı başına bir sanat dalı olan fotoğrafçılığın en önemli alanlarından biri de düğün fotoğrafçılığı olmakta. Çünkü her çift aile olmanın temellerini attığı ve sevdikleri ile kutladığı her özel günü ölümsüz bir hatıraya dönüştürmek ister. Bu noktada da devreye işinin profesyoneli fotoğrafçılar giriyor.
Peki sizinle hangi çalışmaların altına imzamı atabilirim?

Hayatınızın en önemli teklifini sevdiğiniz kişiden aldıktan sonra bunu aile büyükleriniz ve sevdikleriniz ile kutlayacağınız ilk merasim olan nişan töreninden düğün davetinize kadar her etkinliğinizde benimle çalışabilirsiniz. Hizmetlerim arasında fotoğraf çekiminin yanı sıra düğün hikâyesi gibi video çekimleri de bulunuyor.

Fotoğraf çekimleri içerisinde en rağbet gören tabi ki dış mekân çekimleri oluyor. Yaşadığımız şehir içerisinde de dış çekim alanları olarak değerlendirebileceğimiz pek çok seçenek bulunuyor. İzmir'de düğün fotoğrafı çekilecek yerler olarak bir liste oluşturacak olur isek; tarihi asansörde tüm İzmir manzarasını arkanıza alacağınız bir çekim gerçekleştirebileceğimiz gibi yazlık beldelerin başında gelen Çeşme Alaçatı sokaklarında da romantik bir çekim gerçekleştirebiliriz. Bunlar ilk olarak akla gelen yerler olmak ile birlikte İzmir’in saklı kalmış pek çok yeri de bulunuyor. Zaman zaman bu yerlere dair keşifler düzenleyerek dış çekimleriniz için yeni mekânlar ekliyoruz listemize.

Siz de düğün fotoğrafçınıza hâlâ karar veremediyseniz birlikte gerçekleştireceğimiz çekim detayları üzerine görüşmek ve fiyat teklifi almak isterseniz sayfadaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.