Sema Weddings

E-posta Gönder

Sema Weddings Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Sema Weddings Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sema Weddings Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Sema Weddings Hakkında

Mutluluğunuzu muhteşem bir organizasyonla taçlandırırken geriye dönüp baktığınızda o ânları size tekrar yaşatıyoruz. Sema Weddings olarak profesyonel ekibimizle birlikte İzmir’de faaliyet gösteriyoruz. İşimizi aşkla yapıyor, özel günlerinizi geleceğe taşıyoruz. İzmir başta olmak üzere çevre il ve ilçelerde de çekimler gerçekleştirebiliyor, mekân alternatifleri sunarak birlikte belirliyoruz.

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek bizim için çok önemli. Bu nedenle ilk görüşmemizde isteklerinizi dinliyoruz. Ne tür fotoğraflara sahip olmak istediğinizi ve tarzınızı anladıktan sonra size önerilerde bulunuyoruz. Romantik, eğlenceli ve çocuklar gibi eğleneceğiniz bir çekim için randevu oluşturduktan sonra heyecanlı bekleyişimizi başlatıyoruz.

Dış mekân çekimi için size hiç rastlamadığınız mekân alternatifleri sunuyoruz. Ege’nin muhteşem doğasında çekim gerçekleştirmeyi çok seviyor, düğün fotoğraflarınıza doğallığı ve aşkınızı yansıtıyoruz. Genellikle yemyeşil ağaçların sarmaladığı ormanlarda, gün batımını karşılayacağınız iskele ve deniz kenarlarında, tarihi mekânların büyüleyici atmosferinde, şehir merkezi ve düğün mekânınızda çekimler gerçekleştirebiliyoruz.

Kişiye özel olarak kurguladığımız çekim tarzımızla da istediğiniz fotoğraflara sahip olabileceksiniz. Hatta düğün tarihinizi farklı bir şekilde duyurmak isterseniz save the date ve düğün sonrasında stresinizi atarak eğlenceli pozlar verebileceğiniz trash day çekimi de gerçekleştirebiliyoruz. Fotoğraf çekiminden sonra ton ve rötuş işlemini kısa sürede bitiriyor, korunaklı bir şekilde uzun yıllar boyunca saklayabileceğiniz albüm seçeneklerini beğeninize sunuyoruz.

Bayraklı fotoğrafçıları arasında çiftler tarafından tercih edilen bir adres olmanın gururu içerisindeyiz. Her geçen gün hizmet içeriğimize yeni seçenekler ekleyerek fotoğraf çekimlerinizde farklılıklarla sizi karşılıyoruz. Tek isteğimiz bizimle çekimden önce iletişime geçip randevu almanız. Çekim gününü belirledikten sonra sözleşme yapıyoruz ki kimseye haksızlık olmasın. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve randevu için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

İletişim

 • Adres:

  Adalet Mahallesi, Manas Blv. 37 D, 35530 Bayraklı/İzmir, Turkey

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.