Selim Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Selim Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Selim Fotoğrafçılık Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Selim Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Selim Fotoğrafçılık Hakkında

Düğün fotoğrafları, bir daha tekrarın olmayacağı değerli anlarınızı hatırlamanız için harika bir yardımcıdır. Peki, siz de bu güzel hatıralara profesyonel ekibimiz aracılığıyla sahip olmak ister misiniz? ‘’Evet’’ dediğinizi duyar gibiyiz, o halde Selim Fotoğrafçılık ailesi olarak isteklerinize özel çözümler üreteceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

Heyecanı ve mutluluğu aynı anda yaşayacağınız bu özel anlarda yanınızda olup size destek oluyoruz. Uzun yıllardır sektörde yer alan profesyonel fotoğraf sanatçılarımızı olduğumuzdan kusursuz bir süreç yönetiyoruz. Sadece düğün fotoğrafları çekmiyor; düğün hikayesi ve düğün klibi de oluşturabiliyoruz. Ayrıca drone çekimleri yapabildiğimizi de belirtelim. İzmir düğün fotoğrafçısı olmamız şehir dışında yaşayan çiftlerin fotoğraflarını çekemeyeceğimiz anlamına gelmiyor. Bu nedenle nerede olursanız olun bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan fotoğraflarınızı teslim ettiğimiz güne kadar titiz bir çalışma yürütüyor, profesyonel hizmetlerimizin tümünden yararlanmanızı sağlıyoruz. Ekip olarak genellikle doğal ışığı kullanmayı tercih ediyoruz. Çekimlerinizi yapacağınız yeri ve saati de bu kriteri göz önünde bulundurarak belirliyoruz. Aradan yıllar geçse bile tebessümle bakacağınız fotoğraf karelerine işte bu planlamalar ile sahip oluyorsunuz. Düğünden önce yaptığımız ön görüşmede vereceğimiz tüm hizmetler hakkında bilgi veriyoruz. Çalıştığımız çiftlerin fotoğraflarını gösteriyoruz. Bu sayede herhangi bir kötü sürprizle karşılaşmıyorsunuz. Albüm ve video kayıtlarınızın kusursuz olması için son teknolojiyle üretilmiş ekipmanları kullandığımızı da belirtelim.

Çektiğimiz en güzel fotoğraf karelerinden özel tasarım düğün albümleri hazırlıyoruz. Albüm ve videolarınıza son dokunuşlarımızı yaptıktan sonra 2 hafta içerisinde size teslim ediyoruz. Bu sayede uzun zaman beklemek zorunda kalmıyorsunuz. İzmir düğün fotoğrafçısı fiyatlarımızın da oldukça avantajlı olduğunu unutmayın! Hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz; sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Aşağı Mah. Mektebi Rüştiye Cad. 1 Kınık, İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.