Rüyam Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Rüyam Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Rüyam Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Rüyam Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Rüyam Photography Hakkında

Yaşamınızın en özel anları arasında üst sıralarda yerini alan düğün, kına gecesi ve nişan gibi anlamlı zamanlarınızı Rüyam Photography objektifiyle kayıt altına alarak keyifli bir çekim sürecinin ardından harika bir fotoğraf albümüyle taçlandırıyoruz.

Fotoğraf sanatçısı olan bir ekiple çalışıyor ve size özel konseptlerimizle yardımcı oluyoruz. Yılların bize katmış tüm deneyimleri çalışmalarımızda ortaya koyarak unutulmaz hatıralar kazanmanızı istiyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimsemiş olsak da sizi müşteri olarak değil dostlarımız gibi görüyoruz. Aramızda kurmuş olduğumuz bu samimi bağ sayesinde de kendinizi rahat hissetmenizi ve tüm açıklığıyla düşüncelerinizi bizimle paylaşmanızı istiyoruz.

Çekiminiz öncesi sizinle tanışarak aşkınızın masalını dinliyoruz. Nasıl bir hizmet almak istediğinizi, tercih etmek istediğiniz konseptleri öğreniyoruz. Eğer aklı karışık ve kararsız çiftlerimizdenseniz daha önce yaptığımız çalışmalardan örnekler göstererek sizin aşkınızın sembolleriyle hikayenizi süslüyoruz. İzmir dış çekim mekanları arasında yer alan yerler içerisinde kendinizi en iyi hissedeceğiniz ve fotoğraflarınızın güzel çıkacağını düşündüğünüz yeri seçmenizi istiyoruz. Sahil kenarı, doğanın ön plana çıktığı alanlar güzel çekim mekanları arasında yer alıyor. Kaliteli ekipmanlar kullandığımız çekiminizde içinizden geldiği gibi davranmanızı ve son derece keyif almanızı istiyoruz. Çekiminiz bittiğinde ise fotoğraflarınızı bilgisayar ortamında düzenliyoruz. Tüm hazırlıkları eksiksiz bir şekilde tamamladığımızda ise şahane bir fotoğraf albümünü size teslim ediyor, eşinizle bir ömür mutlu olmanızı diliyoruz.

Siz de İzmir düğün fotoğrafçıları arasında yer alan Foto Rüyam’ın şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle çok kolay bir şekilde irtibat sağlayabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra lütfen “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayın. Sizinle tanışmak ve aşkınızı kayıt altına almak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Fevzi Çakmak Mahallesi Barış Manço Cad. No:16 B/1 Ayrancılar Torbalı/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.