Renk Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Renk Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Renk Fotoğrafçılık Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Renk Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Renk Fotoğrafçılık Hakkında

İzmir Konak’ta düğün fotoğrafçısı arıyorsanız; Renk Fotoğrafçılık ailesi olarak size en güzel şekilde yardımcı olacağımızı bilmenizi isteriz. Hayallerinizi süsleyen günden harika hatıralar oluşturacak ekibimiz, profesyonel bir süreç yönetimi yapıyor. İstek ve beklentilerinizi en iyi şekilde değerlendirip avantajlı düğün paketleri sunuyoruz. İsterseniz hizmet içeriğimizden daha detaylı bir şekilde bahsedelim;

Öncelikle İzmir düğün fotoğrafçısı olan ekibimiz ile çalışmak için sayfanın üst kısmında yer alan formu dolduruyorsunuz. Biz de kısa bir süre sonra size geri dönüş yapıp aklınızdaki soruları yanıtlıyoruz. Eğer ücret politikamız aklınıza yatarsa biz ön görüşme yapıyoruz. Bunu yapma amacımız hem sizi daha yakından tanımak hem de konsept çalışmaları için planlama yapmak. Bir kahve eşliğinde sohbet ederken hayallerinizden bahsediyoruz. Aklınızda fikir oluşturmak için daha önce yaptığımız çalışmalardan örnekler gösteriyoruz. En beğendiğiniz çekim konseptlerini belirleyip mekan seçimi yapıyoruz.

Peki hayatınız boyunca tebessümle bakacağınız düğün fotoğraflarınızı nerede çekelim? Doğanın en doğal haline şahitlik edeceğimiz bir ormanda mı yoksa henüz keşfedilmemiş bir koyda mı? Aklınızda bir fikir yoksa daha önce çekim yaptığımız mekanları tavsiye edebiliyoruz. Ama siz yine de mekan seçimi konusunda herhangi bir kısıtlamamızın olmadığını bilin. İzmir’in bütün güzel yerlerine hatta şehir dışına bile gelebiliriz sizinle. Siz yeter ki hayallerinizi sınırlandırmayın!

Çekim sürecinde pozlar konusunda sizi doğru bir şekilde yönlendiriyoruz. Böylece en doğal hallerinizi fotoğraf karelerine rahatlıkla yansıtabiliyoruz. Her zaman teknolojiyi takip ettiğimizi de söylemeliyiz. Son teknolojiyle üretilmiş ekipmanlar kullandığımızdan son derece kaliteli fotoğraflara sahip oluyorsunuz ve albümlerinizi uzun yıllar ilk günkü görünümüyle saklayabiliyorsunuz.

İzmir düğün fotoğrafçısı fiyatlarımızı merak eden çiftlerimizden biriyseniz, sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Aşağı, Şht.Sezai Necati Geçkin Sk. No:51, 35990 Kınık/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.