Pukka Wedding

2 Yorum

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Pukka Wedding Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  1 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Pukka Wedding Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Pukka Wedding Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Çiftlerin istekleri doğrultusunda pek çok mekânda çekim yapıyoruz.

Pukka Wedding Hakkında

Kahkahalarla ve gözyaşlarıyla geçirdiğiniz aynı zamanda bütün duyguları birlikte yaşadığınız güne ait fotoğrafların eksiksiz mi olmasını istiyoruz? Öncelikle bu isteğinizde haklı olduğunuzu söyleyerek başlayalım söze. Biz Pukka Wedding olarak bu hizmeti karşılayabildiğimizi söylemek istiyoruz. Sizin en özel gününüze ait hiçbir detayı kaçırmıyoruz.

Şunu bir hayal edin. Sabah uyandınız ve aylarca beklediğiniz o büyük gün gelmiş. Hatta sadece sizin beklediğiniz değil aynı zamanda ailenizin, dostlarınızın ve sizi seven onlarca insanın beklediği gün… Evden ilk çıkışınızdan itibaren her anın fotoğraflarının çekildiğini düşünün şimdi de. Kuaföre gidişiniz, oradaki hazırlık sürecinizde yaşadığınız mutluluk. Ardından hazırlığınız bitince yaşanan duygusal anlar… Birkaç damla sevinç gözyaşları ve dahası sizi ilk gördüğü anda damadın aşk dolu bakışları… Aynı anda yaşadığınız onca duygunun ayrı ayrı yakalandığını düşünün. Hatta onlardan kısa bir video yapıldığını da düşünebilirsiniz.

Kuaförden çıkışınızla birlikte dış çekim sürecimiz başlıyor. Tabii arzunuza göre dış çekimi başka bir gün de yapabiliyoruz. Anlaşmamız dahilinde save the date ya da trash day konseptli fotoğraflar da çekebiliyoruz. Bunlar hakkında kısaca bahsedecek olursak da save the date fotoğrafları düğün gününden önce çekiliyor. Arzunuza göre kıyafetlerde serbest olabileceğiniz gibi gelinliğe yakın bir elbise de tercih edebiliyorsunuz. Trash day ise düğünden sonra elde edilen fotoğraflara deniyor. Özellikle gelinlik ve damatlığınızla olduğunuz günde kumsal yürürken ya da denize girdiğiniz anda fotoğraflarınızı çekiyoruz. Anlayacağınız üstünüzü rahatça kirletebileceğiniz bir konsept yaratılmış oluyor.

Peki, nerelerde çekim yapıyoruz?

Bu soruyu da şöyle cevaplandırabiliriz. Tabii ki ilk olarak İzmir’de düğün fotoğraflarınızı çekiyoruz. Farklı lokasyonlara gidiyor, mümkün olduğunca fotoğraflar için kullanılmamış ve keşfedilmemiş yerler arıyoruz. Bunun dışında yakın çevredeki şehirlere de gidiyoruz.

Çekimler esnasında kendinizi tıpkı düğün gününüzdeki gibi özel hissetmek istiyorsanız sayfadaki formu doldurup teklif al butonuna basarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Hilton Oteli Z 43, Konak/ İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Pukka Wedding Yol Haritası

Pukka Wedding Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

A&A

Arzu & Atakan

Düğün Tarihi: 25.07.2019Çekimlerimiz çok keyifli ve eğlenceli geçti düğünümüzde her an dakika çekime devam edildi herkese tavsiye edebilirim albümleri ve düğün hikayemizi aldığımızda çok beğendik kaliteli bir çekimdi Ozan beye çok teşekkür ederiz

G&A

Gülde & Alper

Düğün Tarihi: 30.08.20155 yıl önce evlendik ve düğün videomuz dahil olmak üzere nişan ve evlilik albümlerimizi Pukka'ya yaptırdık. Ozan Bey çok efendi. çok saygılı, işinin hakkını veren pırıl pırıl biri... Öz kardeşim gibi sevdim. Bu arada kendim görsel sanatlar uzmanıyım. 18 yıldır bu işi profesyonel olarak icra... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.