Portre Production

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Portre Production Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Portre Production Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Portre Production Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Portre Production Hakkında

Uzun yıllardır fotoğrafçılık sektöründe ne kadar bilgi edindiysek tüm bunları Portre Production’u açarak hizmetinize sunuyoruz. İster şehir içi isterseniz de il dışı hizmet verdiğimiz ekibimizle birlikte hayatınızın en özel anlarını kayıt altına alıyoruz.

Fotoğrafçılığa sevgi duyan başarılı bir ekibiz. Profesyonel bir şekilde çalışıyor ve beklentilerinizi karşılamaya yönelik çalışıyoruz. Geleceğinize yaşamınızdan izler bırakmayı hedefliyoruz. İsteklerinizi doğru analiz ederek size özel içerikler ve konseptler üretiyoruz.

Çekim öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi tüm ayrıntılarıyla değerlendiriyoruz. Beğendiğiniz konseptleri, ilgi alanlarınızı, aşkınızın hikayesini ve içerisinde bulunmak istediğiniz fotoğraf albümünüzün detaylarını not alıyoruz. Daha önce yaptığımız çalışmalardan bazı örnekler göstererek aklınızda hizmet kalitemize dair bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. Hizmet sunarken sade ama şık çalışmaları tercih ediyoruz.

Dış çekimlerde en önem verilen konuların başında doğru arka plan tercihi yer alıyor. Manzara, yemyeşil bir doğa atmosferi, tarihi bir köşk, sahil ve deniz kenarları çekimlerinizi yaptığımız yerlerin başında geliyor. Çekimlerinizin planını sizin uygunluk durumunuza göre ayarlıyoruz. Müsait olduğunuz gün ve saatte çekimleriniz için yola koyuluyoruz. Kaliteli ekipmanlar kullanarak her şeyin sorunsuz olduğu bir süreç yaşamanızı sağlıyoruz. Sizi farklı açılardan çekerek elimizde estetik kalitesi yoğun görüntüler olmasını sağlıyoruz. Fotoğraflarınızın çekimini tamamladığımızda ise dijital ortamda gereken düzenlemeleri yaparak renk ayarı ve efekt uygulaması yapıyoruz. Size söz verdiğimiz tarihte ise tüm hazırlıkları eksiksiz bir şekilde tamamladığımız bir fotoğraf albümüyle karşınıza çıkıyoruz.

Siz de İzmir düğün fotoğrafçısı olan Portre Production’un şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra lütfen “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayın.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.