Photoshoter / Photo Marketing Agency

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Photoshoter / Photo Marketing Agency Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Photoshoter / Photo Marketing Agency Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Photoshoter / Photo Marketing Agency Sık Sorulan Sorular

Photoshoter / Photo Marketing Agency düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Photoshoter / Photo Marketing Agency düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Photoshoter / Photo Marketing Agency hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Photoshoter / Photo Marketing Agency aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"konsept çekim, katalog çekimi, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi".


Photoshoter / Photo Marketing Agency düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Photoshoter / Photo Marketing Agency düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 1 haftadan az içerisinde teslim etmektedir.


Photoshoter / Photo Marketing Agency ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Müşterinin dağıtmak istediği fotoğrafın türüne göre değişiyor."


Photoshoter / Photo Marketing Agency şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Photoshoter / Photo Marketing Agency şehir dışında hizmet veriyor.


Photoshoter / Photo Marketing Agency ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Photoshoter / Photo Marketing Agency ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 3 hafta olarak öne çıkmaktadır.


Photoshoter / Photo Marketing Agency hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Benzerine rastlanmamış fotoğraflarınızı en güzel haliyle yakalıyor, birbirinden farklı hizmet servislerimizle en iyisine sahip olmanızı sağlıyoruz.; ● Photoshoter Photo Bus ● Photoshoter Klasik ● Photoshoter Şipşak ● Photoshoter Green Box ● Ipadshoter ● Photoshoter Bubble Heads ● Photoshoter Afiş ● Social Kabin ● Photoshoter Instagram ve Twitter ● Genel Profesyonel Çekim ● Photshoter Süper Foto Kabin ● Photoshoter Grafiti ● Photoshoter Gazete"

Tüm Sorular

Photoshoter / Photo Marketing Agency Hakkında

İzmir düğün fotoğrafçıları listesine altın harflerle adını yazdırmış Photoshoter / Photo Marketing Agency olarak, Türkiye’nin ilk photo marketing ajansı olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 2007 yılından beri, kendini yenileyen tasarımlarımız ve birbirinden yaratıcı ve eğlenceli çekimlerimizle güzel anlarınızı ölümsüzleştiriyoruz. En güzel gününüzü daima ilk günkü gibi hatırlamanız için çalışıyor ve çiftlerimizin memnuniyetini önceliğimiz yapıyoruz.

Deneyim

Yıllara dayanan tecrübemiz ve deneyimlerimizle gelin ve damat adaylarımıza sınırsız bir hizmet sunuyor, alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile bütün isteklerinin gerçekleşmesini sağlıyoruz. Çiftlerimizin hayallerini süsleyen anları unutulmaz hale getirmek için faaliyete girdiğimiz ilk günden beri var gücümüzle çalışarak en güzel fotoğrafları ve video kayıtlarını hazırlıyoruz. 7 yıl içerisinde geliştirdiğimiz 16 farklı servisle fotoğrafla ilgili farklı çözümler sunuyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Dış mekana özel hizmetlerimiz ile şehir dışına da ulaşabiliyor, ülkenin farklı yerlerinden bizi tercih etmek isteyen çiftlerimizi memnun ediyoruz. Katalog çekimi, konsept çekimi, save the day ve özel gelin damat çekimlerimizle geniş bir çekim türü yelpazesi sunuyor, düğün, söz, nişan ve kına gibi bütün etkinliklerinizde her anınızı yarınlara taşımanıza yardım ediyoruz.

Ekipman

İzmir en iyi düğün fotoğrafçısı olmaya aday işletmemizde, gerek yüksek kalitedeki kameralarımız, gerek photo kabinlerimiz ile keyifli çekimler ve yaratıcı kareler yakalayarak en mutlu fotoğraflarınızı yaratıyor, çekimlerimizi en iyi aletlerle gerçekleştirdiğimizden emin oluyoruz. Profesyonel ekipmanlarımız ile yapacağımız çekimlerinizi en güzel şekilde hazırlıyor, farklı dekorlarla istediğiniz çekimi gerçekleştirmeniz için var gücümüzle çalışıyoruz.

Baskı Hizmetleri

Tercih ettiğiniz türde gerçekleştirdiğimiz fotoğraf çekimlerinizi albümler ya da photobooklarda bir araya getiriyor, renkleri ve tazeliği hiç solmayacak şekilde ölümsüzleştiriyoruz. Çeşitli hizmetlerimiz ile içinize en çok sinecek şekilde yakaladığımız karelere sadece bakarken değil, çekerken de çok fazla eğlenecek ve bu anları daima hatırlamak isteyeceksiniz. Bu isteğinizi gerçekleştirmek adına fotoğraflarınızı en güzel şekilde çekiyor ve bir ömür saklanacak hale getiriyoruz.

Ek Hizmetler

Benzerine rastlanmamış fotoğraflarınızı en güzel haliyle yakalıyor, birbirinden farklı hizmet servislerimizle en iyisine sahip olmanızı sağlıyoruz.;
● Photoshoter Photo Bus
● Photoshoter Klasik
● Photoshoter Şipşak
● Photoshoter Green Box
● Ipadshoter
● Photoshoter Bubble Heads
● Photoshoter Afiş
● Social Kabin
● Photoshoter Instagram ve Twitter
● Genel Profesyonel Çekim
● Photshoter Süper Foto Kabin
● Photoshoter Grafiti
● Photoshoter Gazete

Kurumsal işletmemiz Photoshoter / Photo Marketing Agency’de, Adriyatik, Ukrayna, Karayip Adaları ve ABD’deki uluslararası ofislerimizle dünya trendlerini yakından takip ediyor, ülkemize uyguluyoruz. Hizmete ismini vererek ilkleri yaratan firmamız “photoshoter” markasıyla yaratıcı çözümler sunuyor ve bunu uygun fiyatlarla yaparak çiftlerimizi mutlu ediyor. İzmir düğün fotoğrafçısı fiyatları hakkındaki sorularınız için telefon numaramızdan bizimle iletişime geçebilir ve “Ücretsiz Teklif Al” formumuzdan yararlanabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.