Özen Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Özen Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Özen Fotoğrafçılık Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Özen Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Özen Fotoğrafçılık Hakkında

Özen Fotoğrafçılık olarak özel anlarınızın ölümsüzleştiriyor, ömür boyu saklayacağınız fotoğraf karelerine sahip olmanızı sağlıyoruz. Menemen düğün fotoğrafçısı olarak İzmir içinde ve dışında birçok yerde çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Profesyonel fotoğrafçılıkla özel gününüzün verdiği mutluluğu birleştirip, sanatımıza zarafetinizi katıyoruz. Sizinle evlilik yolunda ilk adımınız olan nişanınıza “Evet” dediğiniz anı düğününüze ve bütün özel anlarınıza şahitlik etmek anınızı paylaşmak bizi mutlu ediyor.

Fotoğraf çekimleriniz için size birçok öneri sunuyoruz. Çekim öncesi bir araya gelerek isteklerinizi ve tarzınızı öğreniyoruz. Geçmiş dönemlerde yaptığımız çekimlerden örnekler göstererek fotoğraf stilimiz hakkında fikir sahibi olmanıza yardımcı oluyoruz. Tarzınıza uygun konsept geliştirme yapıyor ve çekim yapacağımız mekânı belirliyoruz.

Fotoğraflarınızın size özel olması için birbirinden farklı mekânlarda çekimler gerçekleştirebiliyor ve size mekân alternatifi sunuyoruz. Genellikle doğada fotoğraf çekimleri yapıyoruz. Mavinin birçok tonuna hâkim olan deniz kenarlarında İzmir’in tarih kokan şirin kasabalarında ve tarihi mekânlarda da çekimler gerçekleştirebiliyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz çekim türlerinden de bahsedelim. Düğün tarihinizi farklı bir şekilde duyuracağınız save the date çekimi yapıyoruz. Düğün hikayenizi oluştururken gün boyu çektiğimiz fotoğraf ve videoları sevdiğiniz müzikle birleştirerek hazır hale getiriyoruz. Düğün esnasında organizasyonunuzun başından sonuna eğlenceli anlarınızı kaydediyor ve klibinizi oluşturuyoruz.

Fotoğraf çekmek sadece bir meslek değil bizim için sevdiğimiz işi yapmanın mutluluğuyla kaliteli fotoğraflar ortaya çıkarıyoruz. Özel günlerinizi yıllar geçse de hatırlayabileceğiniz fotoğraflarınız olması için hatasız ve aşkınızın ön planda olduğu fotoğraflarınızın olmasını sağlıyoruz.

İşimizin her aşamasında titizlikle çalışıyor ve sizi kusursuz fotoğraflarınızla buluşmayı amaçlıyoruz. En ayrıntısına kadar çekimlerde her noktaya dikkat ediyoruz. Gözümüzden bir şey kaçmaması için elimizden geleni yapıyoruz Siz de verdiğimiz hizmetler ve fotoğraf çekimi fiyatlarımız hakkında detaylı bir bilgiye ulaşmak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz

İletişim

 • Adres:

  Sevgi Yolu / Menemen, 35625

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Özen Fotoğrafçılık Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.