Okan Güleryüz Photography

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Okan Güleryüz Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Okan Güleryüz Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Okan Güleryüz Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Okan Güleryüz Photography Hakkında

Keyifli bir çekim sürecinin ardından hayallerinizin gerçeğe dönüştüğü bir fotoğraf albümüne sahip olmak istiyorsanız Okan Güleryüz Photography’nin tam size göre bir yer olduğunu söyleyebiliriz.

Profesyonel bir bakış açısıyla ve deneyimli bir ekiple uzun zamandır fotoğrafçılık sektöründe başarılı bir şekilde faaliyet gösteriyoruz. Yıllar içerisinde edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda isteklerinizi doğru analiz ediyor ve size yardımcı oluyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla tamamen sizin zevklerinize uygun bir hizmet sunuyoruz.

Dış çekim öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ve bizden beklentilerinizi öğreniyoruz. Sizden önce bizi tercih eden çiftlerle birlikte yaptığımız çalışmalardan da bazı örnekler vererek hizmet kalitemiz hakkında bilgi edinmenizi sağlıyoruz. İzmir dış çekim yapmak isteyen çiftler için mekan açısından oldukça zengin bir yer olduğundan önce karar veriyor ardından çalışmalara başlıyoruz. Tarihi bir mekan, köşk, yemyeşil bir doğa veya deniz manzarası ya da sahil kesimlerinde çekimlerinizi yapabiliyoruz. Kısacası isteklerinize uyum sağlıyoruz. Çekim yerinizin neresi olacağı netleştiğinde ise profesyonel ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımızla size eşlik ederek keyifli bir çekim yaşamanızı istiyoruz. Çekim boyunca size poz, duruş, bakış ve gülüş gibi konularda gereken yönlendirmeleri yaparak en doğru açıdan harika kareler yakalamaya çalışıyoruz. Fotoğraf çekiminiz bittiğinde ise elde ettiğimiz görüntüleri hemen bilgisayar ortamında düzenleyerek fotoğraf albümünüz için basmaya hazır hale getiriyoruz. Size söz vermiş olduğumuz tarihte her şeyin eksiksiz bir şekilde hazır olmasını sağlıyoruz. Orijinal kopyalarıyla birlikte stüdyomuzda bulunan size ait tüm görüntüleri teslim ediyor ve eşinizle bir ömür boyu mutlu olmanızı diliyoruz.

Siz de İzmir düğün fotoğrafçıları arasında yer alan Okan Güleryüz Photography’nin objektifinden çıkan karelerle mutluluğunuzu ölümsüzleştirmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurup ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Ergene Mahallesi, 538 Sokak, No:15 Kat:5 Da:501 Özkanlar İş Merkezi 35040, Bornova / İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.