Nur-Ay Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Nur-Ay Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Nur-Ay Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Nur-Ay Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Nur-Ay Photography Hakkında

Heyecanınızı, mutluluğunuzu, sevincinizi ve birbirinize olan bağlılığı yarınlara aktarmak için biz hazırız! Nur – Ay Photography’de kaliteli fotoğrafa sahip olacak, son derece keyifli bir çekim süreci yaşayacaksınız.

Fotoğraflarınıza seneler sonra baktığınızda bile yaşadığınız ve hissettiğiniz tüm duyguları hatırlayacaksınız. Bunu sağlamak için en doğal halinizi fotoğraflıyoruz. Nur – Ay Photography olarak sadelikten ve doğallıktan yanayız. Bu yüzden klişe pozlardan uzaklaşıyor, özgün ve çiftlere özel fotoğraflar çekmek için sizi çekimlerde özgür bırakıyoruz. Biz de üstümüze düşeni yapıyor ve birbirinize olan bağlılığı net bir şekilde kaydediyoruz.

Son yıllarda sıklıkla tercih edilen dış çekimlerde de detaylı araştırmalar yapıyor, İzmir dış çekim mekanları arasında en sevilen yerleri çiftlerimize öneriyoruz. Çeşme, Alaçatı, Foça, Karşıyaka ve Bostanlı gibi noktalarda eşsiz fotoğraflar çekiyor, zaman ya da mekan fark etmeden yanınızda olabiliyoruz.

Özellikle dış çekimler için mekana, gelinliğinize, damatlığınıza ve tarzınıza uygun konseptler öneriyor, fotoğraflarınızı sıra dışı kılıyoruz. Gelin buketi, damat yaka çiçeği, şemsiye, balon, çiçek ve tüllerle süslenmiş bir platform, renkli ışıklandırmalar ve bunun gibi daha pek çok aksesuarlar temin edebiliyoruz. Biz, hayallerinizi gerçekleştirmek için varız, yanınızdayız!

Dış çekimler ve konsept çekimleri dışında video kliplere de imza atabiliyor, bir düğün hikayesi ve düğün klibi oluşturabiliyoruz. Düğün sabahı ile başlayan çekimlerimiz günün sonuna kadar devam ediyor. En özel anlarınızı birleştiriyor, keyifli bir video klibi hazırlıyoruz.

Fiyatlarımız ile de memnuniyetinizi hedefliyor, eşsiz fotoğraflarla dolu bir albüme çok uygun fiyatlarla sahip olmanızı sağlıyoruz. Erken rezervasyon durumunda çok daha indirimli olan paketlerimiz ile hem size hem de cebinize hitap ediyoruz.

Gaziemir fotoğrafçılarından farklılaştığımız imkanlardan yararlanmak ve hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kalbinizin ritmi Nur – Ay Photography ile atacak!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.