Necati Kırhan Photograph & Videograph

E-posta Gönder

  • Karabağlar, İzmir.

Ekiple Tanışın

Necati Kırhan Photograph & Videograph Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Necati Kırhan Photograph & Videograph Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Necati Kırhan Photograph & Videograph Sık Sorulan Sorular

Necati Kırhan Photograph & Videograph düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Necati Kırhan Photograph & Videograph düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Necati Kırhan Photograph & Videograph hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Necati Kırhan Photograph & Videograph aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, trashday".


Necati Kırhan Photograph & Videograph düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Necati Kırhan Photograph & Videograph düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Necati Kırhan Photograph & Videograph şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Necati Kırhan Photograph & Videograph şehir dışında hizmet vermiyor.


Necati Kırhan Photograph & Videograph ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Necati Kırhan Photograph & Videograph ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Necati Kırhan Photograph & Videograph Hakkında

2016 yılında yepyeni bir heyecan ve dinamik bir ekiple birlikte Necati Kırdar Photography & Videography adı ile kurulduk. Fotoğrafçılığı bir tutku olarak görerek başladık ve hâlâ da öyle düşünüyoruz. Vizyon sahibi ve yetenekli bir ekip olduğumuz için düğün fotoğraf ve videoculuğu başta olmak üzere; moda çekimi, katalog çekimi, mimari çekim, nişan çekimi, doğum günü ve yeni doğan bebek çekimleri de dahil pek çok alanda hizmet veriyoruz. Ama siz bu yazıyı profesyonel düğün fotoğrafçısı İzmir’de nerede bulunur diye okuyorsanız doğrudan konuya geçelim.

Fotoğrafçılığın bir ekip işi olduğuna inanıyoruz ve daha önce de söylediğimiz gibi dinamik bir ekibe sahibiz. Uzman kadromuzun tamamı alanlarında uzman, yetenekli, ve işinin en iyisi diyebileceğimiz profesyonellerden oluşuyor. Bu sebeple ömür boyu saklamak isteyeceğiniz hatıralarınızı bize gözü kapalı emanet edebilirsiniz. Düğün fotoğraflarınızı da videolarınızı da tam istediğiniz gibi çekecek ve ardından rötuş, görsel düzenleme ve baskı yapabilecek yeterlilikte bir firmayız.

Dış çekim, iç çekim, video çekimi, kısa klipler, düğün hikayeleri ve aklınıza gelebilecek her ihtiyacınızı biz karşılayabiliriz. İzmir menşeili bir firmayız ve bu çekimler için sizinle her yere gideriz. Uzun lafın kısası İzmir'de düğün fotoğrafı çekilecek yerler belli, bir de bu çekimi kimlerin yapacağına karar verirseniz gerisi çok kolay. Biz bu mutlu gününüzde sizinle olmaya ve heyecanınızı paylaşıp sizinle çalışmaya talibiz.

Dilerseniz tercihinizi Necati Kırhan Photography & Videography olarak bizden yana kullanın ve rahat bir nefes alın. Eğer bizi tercih ediyor veya bu fikri gözden geçiriyorsanız gelin tanışalım ve sizin için neler yapabiliriz konuşalım. Sayfanın yanında göreceğiniz formu mümkün olduğunca eksiksiz bilgileriniz ile doldurursanız tek tıkla bize ulaşabilirsiniz. Bu sayede hem bizimle iletişime geçmiş hem de fiyat teklifi almış olursunuz, bekliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.