Naim Türk Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Naim Türk Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Naim Türk Photography Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Naim Türk Photography Sık Sorulan Sorular

Naim Türk Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Naim Türk Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Naim Türk Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Naim Türk Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, trashday".


Naim Türk Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Naim Türk Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Naim Türk Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Naim Türk Photography şehir dışında hizmet veriyor.


Naim Türk Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Naim Türk Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Naim Türk Photography Hakkında

Müstakbel eşinizle bir ömür mutluluğa “evet” diyeceğiniz düğün gününüz yaklaşıyor ve siz hala içinize tam olarak sinen bir düğün fotoğrafçısı bulamadınız mı? O zaman size iyi bir haberimiz var. Naim Türk Photography profesyonel ekibiyle, her ayrıntısıyla muhteşem düğün fotoğraflarınız ve videolarınız için hizmetinizde.

Düğün fotoğraflarınızda ve videolarınızda her ayrıntının kusursuz bir şekilde karelere yansıyabilmesi için, öncelikle son teknoloji ekipmanlar kullandığımızız bilmenizi istiyoruz. Drone ile yaptığımız çekimler sayesinde düğün fotoğraflarınızda ve videolarınızda aşkınıza gökyüzünden de şahitlik ediyor, en özel anlarınızı en güzel açılardan ölümsüzleştiriyoruz. Size en iyi hizmeti verebilmek için kendimizi devamlı geliştiriyoruz. Son fotoğrafçılık trendlerini yakından takip ediyor, donanımlarımızı devamlı yeniliyoruz. Profesyonel ekibimizle fotoğrafçılık tekniklerini ve ışığı ustalıkla kullanarak size yıllarca bakmaya doyamayacağınız düğün anıları bırakıyoruz. Üstelik mutlu çiftler için sınır tanımıyor İzmir düğün fotoğraf mekanlarının yanında, dilerseniz şehir dışında da hizmet veriyoruz.

Çekimlerinize başlamadan önce düğün fotoğraflarınıza ve videolarınıza dair tüm istek ve beklentilerinizi öğrenmek için sizinle bir ön görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu ön görüşmelerde edindiğimiz bilgiler ışığında yaptığımız her çalışmada sizin isteklerinizi kusursuz bir şekilde karşılamak için hizmet sunuyoruz.

Düğün fotoğraflarınızda beraber belirlediğimiz belli konseptlere bağlı kalarak çekimlerinizi yapıyoruz. Bu sayede düğün fotoğraflarınızın bir albümde birbirleriyle bir uyum içinde görünmesini sağlıyoruz. Işıl ışıl kumsal fotoğraflarından, siyah beyaz nostaljik fotoğraflara kadar dilediğiniz her tarzda çekimlerinizi yapabiliyoruz.

Düğün videolarınızda profesyonel ekipmanlar ve sinematik bir bakış açısıyla muhteşem sonuçlar elde ediyoruz. Düğün klibi, düğün belgeseli gibi dilediğiniz her çekim türünde videolarınızı çekebiliyoruz. Montajı, retouchı ve kurgusu hazırlanmış videolarınızı beklentilerinizin çok ötesinde bir halde size teslim ediyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Naim Türk Photography İzmir düğün fotoğrafçısı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz. Bu sayede hayallerinizdeki düğün fotoğraflarına ve videolarına bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.