Mutlu Nozoğlu

E-posta Gönder

  • Konak, İzmir.

Ekiple Tanışın

Mutlu Nozoğlu Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Mutlu Nozoğlu Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Mutlu Nozoğlu Sık Sorulan Sorular

Mutlu Nozoğlu düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Mutlu Nozoğlu düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Mutlu Nozoğlu hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Mutlu Nozoğlu aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, trashday, söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, düğün belgeseli, düğün hikayesi / klibi".


Mutlu Nozoğlu düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Mutlu Nozoğlu düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Mutlu Nozoğlu ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Çiftlerin talep ettiği her türlü mekânda çekim yapıyoruz."


Mutlu Nozoğlu şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Mutlu Nozoğlu şehir dışında hizmet veriyor.


Mutlu Nozoğlu ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Mutlu Nozoğlu ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Mutlu Nozoğlu Hakkında

Merhabalar ben Mutlu Nozoğlu, hayatınızın en mutlu gününe eşlik etmek için buradayım. Uzun yıllara dayanan fotoğrafçılık merakımdan dolayı pek çok kurs ve eğitime katılarak kendimi geliştirmeye çalıştım. Fotoğrafçılık alanında yeterince geliştiğime inanınca da bu işi profesyonel bir şekilde yapmaya karar verdim. Şu anda da nişan ve düğün gibi evlilik yolunda adım attığınız en özel ve mutlu günlerinizde yanınızda yer alıyor ve bu günlere dair çekimlerinizi gerçekleştiriyorum.

Zamanın hiç durmadan akıp gittiği gerçeği ile baş başa kaldığımızda mutlu günlerimizden bize arta kalan tek şey mutluluğumuzun yansıdığı fotoğraf karelerimiz ve video kayıtlarımız oluyor. Özel günlere ait fotoğraf ve video kayıtlarının da uzun yıllar iyi bir şekilde korunabilmesi için kaliteli ekipmanlar ile çekilmesi ve kaliteli baskı ve malzemeleri ile çıkartılması gerekir. Ben de çekimlerinizi gerçekleştirirken son teknolojiye sahip kameralar ve ekipmanlar kullanıyor, fotoğrafları ise yine en iyi baskı kağıtlarına çıkartıyorum. Bu şekilde düğün gününüzden size hatıra olarak kalacak ve bir ömür bakıp o güne tekrar tekrar dönmenizi sağlayacak fotoğraf ve videolarınızı uzun yıllar saklayabileceksiniz.

Düğün fotoğrafı denince aklımıza ilk gelen dış mekân çekimleri oluyor. Son yıllarda farklı ve son teknolojilerin de kullanılarak yapıldığı dış çekimler, gerçekten müthiş derecede şaşırtıcı olabiliyor. Drone teknolojisinin dünyaya yayılması ile fotoğrafçılık sektörü de epey etkilenmiş olup farklı ve yaratıcı klipler ortaya çıkabiliyor.

İzmir düğün dış çekim mekânları olarak size birçok öneri sunabilirim. Son yıllarda popülerliği hızla artan Alaçatı, şehrin merkezinde tüm İzmir’i ayağınıza seren Asansör gibi çok özel ve tarihi yerleri önerebilirim.

Siz de çekimleriniz için uzman kişiler ile çalışarak son derece profesyonel düğün albümünüz olsun istiyorsanız benimle iletişime geçebileceğiniz form hemen sayfa üzerinde bulunuyor.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.