Mutlu Kızılbuga Photography

E-posta Gönder

  • Konak, İzmir.

Ekiple Tanışın

  • Mutlu Kızılbuga

Mutlu Kızılbuga Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Mutlu Kızılbuga Photography Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Mutlu Kızılbuga Photography Sık Sorulan Sorular

Mutlu Kızılbuga Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Mutlu Kızılbuga Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Mutlu Kızılbuga Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Mutlu Kızılbuga Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, katalog çekimi, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, trashday, dış mekan / save the date çekimi, düğün hikayesi / klibi".


Mutlu Kızılbuga Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Mutlu Kızılbuga Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Mutlu Kızılbuga Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Mutlu Kızılbuga Photography şehir dışında hizmet veriyor.


Mutlu Kızılbuga Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Mutlu Kızılbuga Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Mutlu Kızılbuga Photography Hakkında

Sevdiğiniz kişiyle hayatınızı birleştirmek adına, bütün adımları attınız. Düğün mekanı bulundu, düğün konsepti seçildi, davetiyeler seçildi gibi pek çok ayrıntıyı tek tek planladınız. Sıra geldi, size eşsiz anılar bırakacak bir fotoğrafçı seçmeye! Bu noktada size harika bir önerimiz var: Mutlu Kızılbuga Photography. İzmir düğün fotoğrafçıları arasında, kaliteli hizmet anlayışıyla adından söz ettiren firmamız, siz değerli çiftlerimizin memnuniyetini sağlamak için hazır bir şekilde bekliyor.

Modern ve klasiği bir arada harmanlayan fotoğraf tarzımızla, çiftlerimizin dikkatini çekmeyi başarıyoruz. Her çekim sonrası, yeni bir şey öğrenmiş oluyoruz ve fotoğraflarını çektiğimiz her çift, bize yeni bir şey katıyor. Biz de bundan, fazlasıyla mutlu oluyoruz ve aşık olduğumuz işi, büyük bir heyecanla yapmaya devam ediyoruz.

Zarif tarzımızı tanımladıktan sonra, sizin hayalinizdeki fotoğraf çekiminin nasıl olduğunu konuşuyoruz. Çizgimizden çıkmadan, bunu en iyi şekilde uyarlayarak, çalışmalarımıza başlıyoruz. Dış çekim tercihlerinizde, genellikle doğa manzaralarını tercih ediyoruz. Fakat, sizin özellikle istediğiniz bir mekan varsa, buna öncelik veriyoruz. Dilerseniz, İzmir dışında herhangi bir şehirde de çekimlerimizi gerçekleştirebiliriz. Bu mutlu gününüzde, her şeyin gönlünüzce olması için elimizden geleni yapıyoruz.

Fotoğrafların yanında size bir de video imkanı sunuyoruz. Düğününüzün her dakikasını canlı olarak, sonrasında seyretme şansı yakalıyorsunuz. Bunun yanında son yıllarda oldukça adını duyuran; düğün hikayesi, düğün klibi ve düğün belgeseli gibi video türlerini de en güzel şekilde uyarlayarak hizmetinize sunuyoruz.

Fotoğraf ve videolarınızı size, orijinal kopyalarıyla birlikte, çekim tarihinden en geç dört hafta sonra teslim ediyoruz. Eşsiz kalitedeki bu albümleri, ömür boyu saklama garantisine sahip oluyorsunuz.

Bize ulaşmak ve düğün fotoğrafları albüm fiyat bilgisi için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurmanız yeterli olacaktır.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.