Mutlu Kareler

E-posta Gönder

  • Konak, İzmir.

Ekiple Tanışın

Mutlu Kareler Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500 TL'den az

Mutlu Kareler Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Mutlu Kareler Sık Sorulan Sorular

Mutlu Kareler düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Mutlu Kareler düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Mutlu Kareler hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Mutlu Kareler aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, trashday, düğün hikayesi / klibi".


Mutlu Kareler düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Mutlu Kareler düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Mutlu Kareler şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Mutlu Kareler şehir dışında hizmet veriyor.


Mutlu Kareler ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Mutlu Kareler ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Mutlu Kareler Hakkında

İzmir’de değerli anları kaydetmek için kurduğumuz Mutlu Kareler markasının ayrıcalıklarıyla çekimler düzenliyoruz! Hayal ettiğiniz her anı benzersiz fotoğraf ve video kayıtlarıyla ölümsüzleştiriyoruz. Uzun yıllardır sektörde yeri olan profesyonel fotoğraf sanatçılarımız ve çekim ekibimizle uzmanlığımızı kalite ile birleştiriyoruz. Bir de son teknoloji ekipmanlar ve yenilikçi bakış açımızla modayı takip ederek çekimlerinize fark katmanın yollarını buluyoruz.

Hatta, hazırsanız konsept dış çekimlerimizden söz edelim. İsteklerinizi ve beklentilerinizi eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmek için hazırlıklara başlamadan önce planlama görüşmesi düzenliyoruz. Kendinizi özgür ve rahat hissettiğiniz çekim mekanını bulmak attığımız ilk adım oluyor. Save the date, trash day, düğün hikayesi, klip, detay ve konsept çekimler için farklı mekanlar tercih edebilirsiniz. Ayrıca gerçekleştireceğimiz çekimler için farklı konseptler de belirleyebilirsiniz. Sizin için daha önceden hazırlanacak bir organizasyon firmasıyla anlaşarak plato oluşturma veya İzmir’de hazır plato alanlarında çekimler gerçekleştirmeyi de bir düşünün deriz!

Bu arada; sahillerde, koylarda, tarihi mekan, orman, koru ve çiftliklerin yanında düğün mekanında gerçekleştirdiğimiz çekimlerle albümlerinize renk katmaya da hazırız! Bunun için uygun teknik ekipmanla evlilik seremoninizi belgelemek için çalışıyoruz. Hayatınızın tekrarı olmayan anlarından kalan video kayıtlar için montaj çalışmalarımız da yapıyoruz. Sinematik sosyal medya klipleri ve düğün videolarınızı dijital ortamda teslim ediyoruz. Fotoğraflarınızın orijinal halini de sanal albüm olarak tasarladıktan sonra bir de rötuşlu kareleri başucunuzda saklamanız için panoramik albüm hazırlıyoruz. Nubuk ve deri kapaklı özel tasarım albümleri ise ahşap kutusunda teslim ediyoruz.

İzmir düğün fotoğrafçıları arasında tercihinizi yaptıysanız, çekim günü ve saatlerini belirlemek için acele edin! Mutlu Kareler iletişim formu bu sayfanın üst kısmında yer alıyor. Hızlı fiyat teklifleri ve detaylı bilgi için siz hâlâ neyi bekliyorsunuz?

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.