Murat Aydoğan
  • Min. Paket Fiyatı
    10.000-15.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Murat Aydoğan Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
10.000-15.000 TL

Murat Aydoğan Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Murat Aydoğan Sıkça Sorulan Sorular

Murat Aydoğan düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Murat Aydoğan düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 10.000-15.000 TL aralığındadır.

Murat Aydoğan ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Murat Aydoğan ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Murat Aydoğan şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Murat Aydoğan şehir dışında hizmet veriyor.

Murat Aydoğan düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Murat Aydoğan düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Murat Aydoğan hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Murat Aydoğan aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Murat Aydoğan Hakkında

Belki de yıllardır hayalini kurduğunuz düğün gününüz yaklaşıyor. Düğün gününüzde zaman adeta bir rüya gibi akıp geçerken yaşanan o çok özel anları kusursuz düğün fotoğrafları ve videoları ile ölümsüzleştirmek istiyorsanız Murat Aydoğan İzmir düğün fotoğrafçısı hizmetinizde.

Biz işini aşkla yapan profesyonel ve dinamik bir ekibiz. Bu ekibimizle beraber yenilikçi bir bakış açısıyla sektörümüze değer katmayı ve her çekimde kendimizi bir adım ileri taşımayı hedefliyoruz. Bunun için düzenli olarak eğitimlere katılıyor ve sektörümüzdeki son yenilikleri yakından takip etmeye özen gösteriyoruz. Alanında uzman ekibimiz sayesinde ışığı ve fotoğrafçılık tekniklerin büyük bir ustalıkla kullanıyoruz. Bu sayede en küçük detaydaki güzelliği bile karelere kusursuz bir şekilde

İşimize duyduğumuz özenin ve profesyonelliğimizin bir getirisi olarak son teknoloji ekipmanlarla çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz. Çekimlerinizde Jimmy jib ve drone kullanarak aşkınızı nefes kesici karelerde ölümsüzleştiriyoruz.

Düğün fotoğraflarınız için çekimlere başlamadan önce sizinle bir ön görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu ön görüşmelerde sizin düğün fotoğraflarınıza ve videolarınıza dair tüm beklentilerinizi öğreniyor, çekimlerinizi yapacağımız lokasyonu ve çekimlerinizde kullanacağımız konsepti kararlaştırıyoruz. Ardından çekimlerinizde izleyeceğimiz yol haritasını sizden edindiğimiz bu bilgiler doğrultusunda çizerek, her detayıyla sizin içinize sinecek düğün anıları elde ediyoruz. Düğün klibi, save the date, düğün hikayesi gibi dilediğiniz her türde çekimlerinizi yapabiliyoruz.

Her aşkın kendine ait bir hikayesi vardır. Bu nedenle çekimlerinizde yapay pozlardan uzak durarak sizin aşkınızın hikayesini anlatan ve sizin en içten duygularınızı yansıtan çekimler yapıyoruz. Çekimleriniz boyunca size rahat edeceğiniz özgür ve keyifli bir ortam yaratarak, en doğal halinizle kadrajın karşısına geçmenizi sağlıyoruz.

Siz de profesyonel bir ekiple aşkınızı adeta bir sanat eserine dönüştürmek istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Murat Aydoğan İzmir düğün fotoğraf fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Uğur Mumcu Caddesi No:143/B (Buca Atlıspor Tesisleri Karşısı)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.