Düğün Fotoğrafçıları İzmir

Mila Wedding by Nurettin Solak

  • Min. Paket Fiyatı
    10.000-15.000 TL

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Mila Wedding by Nurettin Solak Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
10.000-15.000 TL

Mila Wedding by Nurettin Solak Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Mila Wedding by Nurettin Solak Sıkça Sorulan Sorular

Mila Wedding by Nurettin Solak düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Mila Wedding by Nurettin Solak düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 10.000-15.000 TL aralığındadır.

Mila Wedding by Nurettin Solak hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Mila Wedding by Nurettin Solak,şehir dışı ve yurt dışı hizmetleri ile çiftlerin istedikleri lokasyonda istediği tarzda çekimler yapmaya olanak tanıyor. Ayrıca konsept çekimlerle çiftlerin kişisel tarzlarına uygun ve özgün anılar yaratmayı amaçlıyor. Mila Wedding, her çiftin hayalini en iyi şekilde gerçekleştirmek için geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor."

Mila Wedding by Nurettin Solak ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Mila Wedding by Nurettin Solak ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Mila Wedding by Nurettin Solak şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Mila Wedding by Nurettin Solak şehir dışında hizmet veriyor.

Mila Wedding by Nurettin Solak düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Mila Wedding by Nurettin Solak düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 1 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Mila Wedding by Nurettin Solak hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Mila Wedding by Nurettin Solak aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, stüdyo / plato çekimi, düğün belgeseli, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, trashday".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Mila Wedding by Nurettin Solak Hakkında

İzmir düğün fotoğrafçılarından Mila Wedding by Nurettin Solak, düğün fotoğrafçılığı sektöründe 14 yıllık birikimiyle öne çıkan bir firma. Uzun yıllara dayanan tecrübesi, çiftlere en profesyonel hizmeti sunma konusundaki ustalığını gösteriyor. Çiftlerin ihtiyaçlarına özel çözümler üreterek, anlamlı günlerini unutulmaz kılacak fotoğraflar çekiyoruz. Milla Wedding adı altında sadece bir senedir faaliyet göstermemize rağmen sektöre getirdiğimiz yenilikçi bakış açısı ve kaliteli hizmet anlayışımızla kısa sürede tanınan bir marka olduk.

Deneyim

Firma, 5 profesyonel ismin bir araya geldiği bir kadro ile hizmet veriyor. Her bir ekip üyesi çekimin her aşamasında üst düzey becerilere sahip. Ayrıca kurgu ve düzenleme işlemleriyle ilgilenen 3 kişilik bir ekiple destekleniyor. Solak ailesinin video kliplerde kazandığı ödüller firma çalışanlarının profesyonelliklerini ve kalitelerini kanıtlıyor ve müşterilerine en iyi hizmeti sunma konusundaki kararlılıklarını vurguluyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Fotoğrafçılık, çeşitli çekim türleriyle çiftlere geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor. Çiftlerin oluşturduğu kadrajlarda dış çekimleriyle doğal güzellikleri vurgularken, plato çekimiyle stüdyo atmosferinde şık kareler üretiyor. Aktüel çekimlerle anlık ve doğal anları yakalarken, klip çekimleriyle müzikal bir atmosfer yaratıyor. Jimmy Jip ve drone çekimleri ile farklı perspektiflerden unutulmaz anlar elde ediliyor.

Ekipman

Firma, en son teknolojiye sahip ekipmanları kullanarak kaliteli hizmet veriyor. Drone ve jimmy jip ile farklı açılardan eşsiz görüntüler yakalarken, profesyonel fotoğraf makineleri ve video kameralar ile yüksek çözünürlükte çekimler gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, 360 derece kamera çekimi yapan kamera ile etkileyici ve interaktif kadrajlar ortaya koyuyor, özel anları en ince detayına kadar kaydediyoruz.

Baskı Hizmetleri

İzmir en iyi düğün fotoğrafçısı listesinde üst sıralara çıkan isim olan Mila Wedding by Nurettin Solak, baskı hizmeti için iş birliği yaptığı bir baskı laboratuvarı ile çiftlere özel hizmet sağlıyor. Çiftlerin istekleri doğrultusunda özel tasarlanmış albümler ve diğer baskı çeşitleri, yüksek kalite standartlarında ve özenle hazırlanıyor. Her detayın önemli olduğu bu mutlu günlerde, çiftlerin istediği tarza uygun özel baskılarla unutulmaz anılarını ölümsüzleştiriyoruz.

Ek Hizmetler

Mila Wedding by Nurettin Solak,şehir dışı ve yurt dışı hizmetleri ile çiftlerin istedikleri lokasyonda istediği tarzda çekimler yapmaya olanak tanıyor. Ayrıca konsept çekimlerle çiftlerin kişisel tarzlarına uygun ve özgün anılar yaratmayı amaçlıyor. Mila Wedding, her çiftin hayalini en iyi şekilde gerçekleştirmek için geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor.

İzmir düğün fotoğrafçısı fiyatlarını öğrenmek için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurunuz. Mila Wedding by Nurettin Solak, nakit ve banka havalesi olarak ödemelerini kabul etmekte . Randevu oluşturulurken alınan kaporayla rezervasyon güvence altına alınır ve kalan ücret çekim gününde tahsil edilir. Erken rezervasyon yapan çiftlere özel indirimler sunarak bütçe dostu seçenekler sunar.

İletişim

  • Adres:

    Alsancak , Mimar Sinan Mah. Şair Eşref Blv. No 58/D, İzmir, Turkey

  • Haritadaki Konumu

    Mila Wedding by Nurettin Solak Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.