Met Photography*

Met Photography
1980 yılından bu yana işimiz ve eğlencemiz sadece Fotoğraf... Bolu'da başlayan fotoğraf kariyerimiz, 2010 yılında İzmir - Alsancak Swiss Oteli'nin yanında devam etmektedir. Kurumsal firmalara reklam ve görseller konusunda çözüm ortaklığı yapmaktayız. Firmamız bünyesinde sayısız şirket ve okullara hizmet vermekteyiz ( İzmir Amerikan Koleji, SEV Koleji, Saint Joseph, Teyfik Fikret, Takev Okulları ve Piri Reis Koleji bunlardan bazıları.) Sizin en özel gününüzde ki mutluluğunuzu ve enerjinizi bizim bilgi ve deneyimlerimiz ile birleştiriyor ve ortaya bakmaktan keyif alacağınız eserler üretiyoruz. En mutlu gününüzde birlikte olmak dileğimizle...

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
S&A Semra & Akın Düğün Tarihi: 03/09/2016

Çekilen fotoğraflarımız ve albümlerimizi aldığımızda, duyduğumuz mutluluk tarif bile edilemez :) En mutlu günümüzde, tüm koşturmacaya rağmen dış mekan çekimimiz çok eğlenceli geçti ve fotoğraflar mükemmel ötesi, kesinlikle tavsiyemdir ve evlenecek tüm arkadaşlarımıza da tavsiye ediyorum :) Profesyonellerle çalışmak kesinlikle önemli ;)

Ç&C Çağla & Can Düğün Tarihi: 30/07/2016

En çok endişe ettiğim konu iyi bir fotoğrafçı bulmaktı. Met Fotoğraf Adnan beyle tanıştığımızda, samimi tavırları ve içtenliğini gördüm ve bu korkumu yenmiş oldum. Profesyonel bir kişi ve çekimler inanılmaz eğlenceli geçti. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ederiz.

G&Ş Gamze & Şahin Düğün Tarihi: 16/07/2016

Düğünümüzde ve sonrasında yine çok eğlenceli bir gün geçirmemizi sağlayan şahane ekip :) Rahat ve keyifli bir çekimin ardından artık müthiş fotoğraflara sahibim. Tekrar çok teşekkürler.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Met Photography ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Met Photography hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap