Düğün Fotoğrafçıları İzmir

Mertcan Gürbüz Photo/Kore Çekim Platosu

5,0
0232 335 59 23
Mesaj Gönder
 • Min. Paket Fiyatı
  3.000-5.000 TL

Ekiple Tanışın

 • Mert Can Gürbüz
  Firma Sahibi

Mertcan Gürbüz Photo/Kore Çekim Platosu Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Mertcan Gürbüz Photo/Kore Çekim Platosu Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Mertcan Gürbüz Photo/Kore Çekim Platosu Sıkça Sorulan Sorular

Mertcan Gürbüz Photo/Kore Çekim Platosu düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Mertcan Gürbüz Photo/Kore Çekim Platosu düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Mertcan Gürbüz Photo/Kore Çekim Platosu hangi ek hizmetleri sunuyor?

"İzmir düğün fotoğrafçıları arasında listenin üst sıralarına yerleşen Mertcan Gürbüz Photo / Kore Çekim Platosu sadece şehir içinde değil şehir dışında gerçekleşen etkinliklerde de hizmet sunma yeteneğine sahip. Ulaşım konusunda çiftlerin taleplerine karşılık vererek düğün ya da etkinlik yerine ulaşımları konusunda yardımcı olabilmekte. Böylelikle çiftlerin stresini azaltarak özel günlerinde sadece anın tadını çıkarmalarına odaklanmalarını sağlamakta."

Mertcan Gürbüz Photo/Kore Çekim Platosu ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Mertcan Gürbüz Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Mertcan Gürbüz Photo/Kore Çekim Platosu şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Mertcan Gürbüz Photography şehir dışında hizmet veriyor.

Mertcan Gürbüz Photo/Kore Çekim Platosu düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Mertcan Gürbüz Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Mertcan Gürbüz Photo/Kore Çekim Platosu hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Mertcan Gürbüz Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, trashday, konsept çekim, düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi, düğün hikayesi / klibi, katalog çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Mertcan Gürbüz Photo/Kore Çekim Platosu Hakkında

“Büyülü anlarınız profesyonel tanığı: Mertcan Gürbüz Photo.” Mertcan Gürbüz Photography, 2006 yılından bu yana fotoğrafçılık sektöründe kendine yer edinen, kadrajları ve yaratıcılığıyla öne çıkan Mertcan Gürbüz’ün 2009 yılında kendi adını vererek markaya dönüştürdüğü bir firma. Özellikle düğün fotoğrafçılığı kulvarında ismini duyuran firmanın kendine ait bir fotoğraf çekim platosu bulunuyor. Bu yönüyle diğer fotoğrafçılardan farkını ortaya koyan işletme, uzun soluklu deneyimi sektördeki değişen talepleri anlama ve karşılama konusunda da becerilerini ortaya koyuyor.

Deneyim

Mertcan Gürbüz Photo / Kore Çekim Platosu , 8 kişilik profesyonel ekiple yoluna devam ediyor.Her biri kendi alanında uzmanlaşmış bireylerden oluşuyor. Takım, her türlü fotoğrafçılık işini başarıyla gerçekleştiriyor ve müşterilerine yaratıcı ve özgün çözümler sunuyor. Sadece profesyonellikleriyle değil aynı zamanda samimiyetleri, poz vermede çiftleri yönlendiren öğretici tavırları, güler yüzlerinin yaydığı pozitif enerjileri ve müşteri memnuniyetine verdikleri önemle de öne çıkıyorlar.

Çekim Türleri / Mekanlar

Stüdyo, sade ve modern bir tarz benimseyerek yeni dönem çiftlerinin beklentilerine hitap etmekte ve onların ilgisini çeken tarzda çekimler yapmakta. Özellikle Kore tarzı çekimleriyle Türkiye'deki fotoğrafçılığa yeni bir soluk getirirken düğün fotoğrafçılığından etkinlik fotoğrafçılığına, portre çekimlerinden kurumsal projelere kadar birçok alanda da çalışmakta.Firmanın kendi ait platosunun olması farklı konseptlere uygun ortamların yaratılmasına olanak tanıyarak çiftlerin hayallerine uygun çekimler gerçekleştirilmesine imkan tanıyor.

Mertcan Gürbüz Photo / Kore Çekim Platosu, yoğun bir tempo içinde çalışarak günde birden fazla çiftle bir araya geliyor. Her çiftle geçirilen süre yaklaşık olarak 2 veya 3 saat arasında değişiyor. Bu süre zarfında çiftlerin mutlu anlarına odaklanılarak kaliteli ve anlamlı kareler yakalanıyor ve yüzlerindeki gülümsemeler kalıcılaştırılıyor. Ortalama olarak her çekimde 500 poz fotoğraf çekiliyor. Böylece çiftlere geniş bir seçenek sunarak en iyi karelerin seçilmesine olanak tanıyor.

Ekipman

Mertcan Gürbüz, çekimlerinde kaliteli ve güvenilir ekipmanları tercih ederek müşterilerine üst düzey hizmet veriyor. Canon ve Sony marka fotoğraf makineleri yüksek çözünürlükte olup detaylı fotoğrafların çekilmesine imkan tanıyor. Bu yönüyle profesyonel sonuçlar elde edilmesine olanak sağlıyor. Ayrıca çeşitli çekimlerde kullanılmak üzere drone kamera ve GoPro gibi özel ekipmanları da tercih ediyor. Bu cihazlar farklı açılardan çekim yapma ve olağanüstü manzaraları yakalama imkanı sağlayarak çiftlere ve müşterilere benzersiz, göz alıcı görseller sunuyor.

Baskı Hizmetleri

Stüdyo, çekilen fotoğrafların fiziksel bir formda muhafaza edilmesine olanak tanıyor. Kendi bünyesinde bulunan baskı hizmetleri ile kanvas tablolar, cep albümleri büyük albümler, aile albümleri gibi seçenekleri müşterilerine hizmet olarak sağlıyor. Bu sayede çiftler ve müşteriler, özel anılarını istedikleri formatta ve kalitede sahip olma imkanına erişiyorlar.Müşterilerine geniş bir alternatif sunan şirket, her türlü ihtiyaca uygun baskı hizmetleriyle müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor.

Ek Hizmetler

İzmir düğün fotoğrafçıları arasında listenin üst sıralarına yerleşen Mertcan Gürbüz Photo / Kore Çekim Platosu sadece şehir içinde değil şehir dışında gerçekleşen etkinliklerde de hizmet sunma yeteneğine sahip. Ulaşım konusunda çiftlerin taleplerine karşılık vererek düğün ya da etkinlik yerine ulaşımları konusunda yardımcı olabilmekte. Böylelikle çiftlerin stresini azaltarak özel günlerinde sadece anın tadını çıkarmalarına odaklanmalarını sağlamakta.

“Büyülü anlarınız profesyonel tanığı: Mertcan Gürbüz Photo.” Bir ömür bakıp heyecanlı gülüşlerinizi hatırlatacak fotoğraflarınız olsun isterseniz bizlere Mertcan Gürbüz Photo / Kore Çekim Platosu iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Erken rezervasyon avantajlarından yararlanmak ve İzmir düğün fotoğrafçısı fiyatları araştırmanızda firmamızın fiyat teklifini öğrenmek için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurunuz. Ödeme yöntemlerinden nakit, banka havale ve kredi kartını tercih ediyoruz.

İletişim

 • Telefon::

  0232 335 59 23

 • Adres::

  4272 Sokak No:15/A Sevgi Yolu Aydın Mahallesi Karabağlar İzmir

 • Haritadaki Konumu

  Mertcan Gürbüz Photo/Kore Çekim Platosu Yol Haritası

Mertcan Gürbüz Photo/Kore Çekim Platosu Yorumları (11)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Hüsna & İbrahim

Düğün Tarihi: 26.07.2024

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Gerçekten harika bir fotoğrafçı .
Her anlamda bizleri dinleyip yönlendirdiğiniz için çok teşekkür ederiz .

Gülşah & Mustafa

Düğün Tarihi: 11.08.2023

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

En özel günümüz için Mertcan gürbüzü seçtik. Çok memnun kaldık. 🙏🏻☺️

Mertcan Gürbüz Photo/Kore Çekim Platosu

Şahaneydiniz :)

Gözde & Onur

Düğün Tarihi: 04.08.2023

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Çekimi ve cana yakınlığı muhteşem bir insan fotoğraf çekmek mesele ancak rahat olup poz vermek daha büyük bir mesele çekimden keyif alacağınız rahat pozlar vereceğiniz efsane fotoğrafçı :)

Mertcan Gürbüz Photo/Kore Çekim Platosu

Çok sağol kardeşim güzel dileklerin için

Ebru & Egemen

Düğün Tarihi: 25.06.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

İşini çok güzel yapan samimi çok yetenekli bir arkadaş nişan düğün çekimlerimin hepsini yaptı çok memnunum başarılarının devamını diliyorum

Mertcan Gürbüz Photo/Kore Çekim Platosu

Çok teşekkür ederim :)

Şevval & Hasan

Düğün Tarihi: 10.07.2021

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Profesyonelliğinin ve mükemmelliğinin yanı sıra çekim esnasındaki güler yüzü ve samimiyeti harika.Kesinlikle tavsiye ediyorum 🌸🤍

Mertcan Gürbüz Photo/Kore Çekim Platosu

Sizler şahaneydiniz çok teşekkürler :)

Aylin & Sertan

Düğün Tarihi: 12.07.2020

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Çok araştırıp sonunda aradığımı bulduğum Mertcan Gürbüz Fotoğrafçılık gerek sıcak kanlı oluşlarıyla gerekse tüm sorularimi yanıtlamalariyla tam bir profesyoneller . Hayallerime kavusmama gün sayarken bu surecte icimi rahatlattilar muhtesem gunun gelmesini sabirsizlikla bekliyoruz iyiki varsiniz 😍

Mertcan Gürbüz Photo/Kore Çekim Platosu

Biz sizin en güzel anlarınızda yanınızda olmak için varız :) Bizde sabırsızlıkla o günü bekliyoruz :)

Burcu & Emran

Düğün Tarihi: 11.08.2018


Tek kelime ile mükemmel! Tüm kaprislerimi, tüm extra isteklerimi büyük sabırla yanıtlayan mükemmel bir fotoğrafçı gözüm kapalı herkese tavsiye ederim.

Mertcan Gürbüz Photo/Kore Çekim Platosu

Çok teşekkür ederim :)

Ezgi

Düğün Tarihi: 23.07.2017


Hersey cok guzeldi hepsi icimize sindi tesekkur ediyoruz.son anda haber verdigimiz halde cok ilgilenildi.kararsiz olan herkese oneriyorum

Mertcan Gürbüz Photo/Kore Çekim Platosu

çok teşekkür ederim :)

Duygu & Adem

Düğün Tarihi: 24.08.2017

Mertcan ile çalışmak harikaydı . Çekimde çok eğlendik ve albümümüzü teslim aldıgımızda harika fotoğraflar vardı . Evlenecek olan çiftlere tavsiye ederim :)

Gülay & Murat

Düğün Tarihi: 19.08.2017

Şimdî Buraya Neler Yazsam Neler Söýlesem de Senin İçîn Azdır Benim İçin Çok Önemli Olan Ve kusursuz Bir şekilde Olmasını îstedîğim Şeylerden Biri de Bu Albümdü Senin Bunda Çok Fazlasıyla Emeğin Vardır Her Söylediğim Şeyi Hîç İtiraz Etmeden Olumlu Pozitif Bır şekilde Tamam Demen Albümle Alakalı... devam 

Gizem & Ramazan

Düğün Tarihi: 08.07.2017

Bu yolda bizlere hem çekimde,hem evde sevgili dostlarımız ve aile büyüklerimizle gerçekleştirmiş olduğumuz nişan törenimizde bizimle birlikte koşuşturan mertcan İle mutluluğumuzu şansa bırakmadık! 😉 Sonsuz teşekkür ederiz..🙏🏼😍 Ellerinize emeğinize sağlık,AŞKLA KALIN! ❤️

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.