Mehmet Özçelik Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Mehmet Özçelik Photography Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500 TL'den az

Mehmet Özçelik Photography Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Mehmet Özçelik Photography Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Mehmet Özçelik Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday

Mehmet Özçelik Photography Hakkında

En özel anlarınızı eşsiz fotoğraf kareleriyle geleceğe taşımak istemez misiniz?

Hayallerinizi gerçekleştiriyor düğün, kına ve nişan fotoğraflarınızın dilediğiniz gibi olmasını sağlıyoruz. Mehmet Özçelik olarak Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Tv ve Sinema mezunuyum. Fotoğraf çekme tutkum içim de hep vardı ve eğitimimle de bu tutkuyu daha da geliştirdim. Medya sektöründe Plato film dahil olmak üzere birçok projede görüntü yönetmeni asistanlığı yaptım. Edinmiş olduğum bilgi ışığında İzmir düğün fotoğrafçısı olarak çiftlerin en özel anlarını kaydetmeye başladım. Profesyonel ve dinamik ekibimle birlikte hayal ettiğiniz kareleri ortaya çıkarıyoruz.

Tarzınızı ve aşkınızı en güzel şekilde ortaya koymak için birbirinden farklı çekim türünde fotoğraflarınızı kaydediyoruz. Peki nedir bu çekim türleri?

-Arkadaş ve sevdiklerinize düğün tarihinizi farklı bir şekilde ilân etmek istiyorsanız sahillerde doğa da save the date çekimi yapıyoruz.
-Dış çekiminizde gün boyu çektiğimiz fotoğraf ve videoları sevdiğiniz müzikle birleştirerek aşkınızı yansıtan kısa filminizi, düğün hikâyenizi oluşturuyoruz.
-Düğün esnasında organizasyonunuzun başından sonuna eğlenceli anlarınızı kaydediyor ve düğününüzde en eğlenceli anlarınızı kaydediyoruz.
- Farklı bir çekim gerçekleştirmek isteyen çiftler için düğün sonrasında sahilde kıyafetleriyle denize girebildiği, eğlenebildiği trasday çekimi de gerçekleştiriyoruz.

İzmir’de fotoğraf çekimi yaptıracağınız için çok şanslısınız. Birbirinden farklı mekân alternatifleriyle gün içerisinde birçok farklı yerde fotoğraflarınızı çekebiliyoruz. Doğayla baş başa olabileceğiniz yemyeşil bir ormanda, Ege Denizi kıyılarında gün batımında, Alaçatı ve Foça sokaklarının huzurlu ve farklı ambiyansta fotoğraf çekimleri yapıyoruz.

Siz de hayallerinizdeki gibi bir dış çekim gerçekleştirmek ve İzmir düğün fotoğrafçısı fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, Mehmet Özçelik Photography olarak size her konuda yardımcı oluyoruz. Bizimle iletişime geçmek için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Kazım Dirik Mahallesi, No:, İstiklal Cd. 114 D, 35800 Aliağa/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Mehmet Özçelik Photography Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.