Medya Poz

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Medya Poz Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Medya Poz Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Medya Poz Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Medya Poz Hakkında

2006 yılından bu yana hizmet veren Medya Poz, en güzel düğün fotoğraflarına sahip olmanız için karşınızda. Profesyonel ekibimizle isteklerinizle yakından ilgilenerek geleceğinize birçok güzel anı bırakıyoruz. Bizi İzmir düğün fotoğrafçılarından ayıran en belirgin özellik yaptıklarımızın, çektiklerimizin kaliteli olması ve ‘’Şöyle durun!’’ veya ‘’Bu tarafa bakın!’’ gibi yönlendirmeler yapmaktan kaçınmamız. Yönlendirme yapmamamızın amacı tamamen doğal anlarınızı yakalamak istememiz. Bu aşamadan sonra size sadece çekilmiş yüzlerce güzel fotoğraftan en iyilerini seçmek kalıyor, onlarca fotoğrafçı arasından bizi seçtiğiniz gibi…

Düğün gününüzün sizin için ne anlam ifade ettiğini biliyoruz ve en güzel ortamlarda, en güzel kareleri yakalıyoruz. Uzun zamandır bu sektörde olmanın verdiği bilgi ve birikimle en doğru yönlendirmeleri yapıyoruz. Bahsettiğimiz bu tecrübe aracılığıyla şimdi de sizin düğününüzü sonsuzlaştırmak istiyoruz. Değişen trendlere göre kendini sürekli değiştiren ve yenileyen bir ekibe sahibiz. Aynı şekilde çekimlerde kullandığımız ekipmanlarımızı da son teknoloji olmasına yardımcı oluyoruz.

Peki ne tür çekimler yapıyoruz?

Öncelikle save the date çekimleri yapıyoruz. Düğün öncesinde güzel bir mekanda çekeceğimiz fotoğraflarınız ile en sevdiklerinize düğün tarihinizi hatırlatabilirsiniz. Talep etmeniz durumunda düğününüzü en güzel açılardan kaydederek düğün belgeseli veya düğün klibi oluşturuyoruz. Üstelik en sevdiğiniz şarkı eşliğinde. Çiftlerimiz tarafından sıkça tercih edilen bir çekim türü de trash day çekimleri… Gelinlik ve damatlığınızı istediğiniz şekilde kirletebileceğiniz bu çekim türünü genellikle düğünden sonra yapıyoruz. Keyifli bir ortamda eğlenceli anlar yaşamanızı sağlarken yüzünüzdeki gülümsemeyi ölümsüzleştirmeyi hedefliyoruz. Kısacası genel olarak dış mekan çekimleri yaptığımızı söyleyebiliriz. Kullandığımız aksesuarlar sayesinde hayal ettiğiniz düğün fotoğraf ve videolarına çok kolay bir şekilde ulaşacaksınız.

Hayatınızın en özel günlerini ölümsüz kılmak için medyapoz ödemiş2i tercih ediyorsanız yapmanız gereken şey çok basit! Sayfanın sağ üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklamak ve randevu oluşturmak. Mutluluğunuzu paylaşmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.