Düğün Fotoğrafçıları İzmir

March Wedding

  • Min. Paket Fiyatı
    5.000-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

March Wedding Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

March Wedding Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

March Wedding Sıkça Sorulan Sorular

March Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

March Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

March Wedding ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

March Wedding ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

March Wedding şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, March Wedding şehir dışında hizmet veriyor.

March Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

March Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

March Wedding hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

March Wedding aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli, katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, trashday, konsept çekim".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

March Wedding Hakkında

Kalitenin fotoğraf karelerinde güzelliğinizle buluştuğu çekimler için, March Wedding ailesi olarak İzmir’de faaliyet gösteriyoruz. En güzel anlarınızı taçlandırmak için masalsı anılar biriktirmenizi sağlıyoruz. Uzun yıllardır bulunduğumuz sektörde her zaman en iyiye odaklanıyor, fotoğraf karelerinde canlı renkler ve doğal ışıkla kusursuz çalışmalar ortaya çıkarıyoruz. Elbette bunun için çok çalışıyor, hiç durmadan kendimizi geliştiriyor ve yeniliyoruz. Gerek aldığımız akademik eğitimlerle gerek de yılların getirdiği bilgi birikimi ve deneyimle çiftlerimize kendilerini özel hissettiren çekimler planlıyoruz. Nasıl mı?

Öncelikle, sizden bir ricamız var. Zaman kaybetmemeniz ve zaten son derece yoğun olduğunuz süreçte işinizi kolaylaştırmak için bir ön görüşme talep ediyoruz. Bu sayede isteklerinizi öğreniyor, beklentilerinizi gerçekleştirmek için eksiksiz bir planlama ile her detay üzerinde duruyoruz. Hoş sohbetler eşliğinde tercih ettiğiniz her çekim için konsept, senaryo ve çekim mekanı belirliyoruz. Sonrasında; save the date, düğün hikayesi, evlilik videosu, klip, sosyal medya kısa filmleri, trash day, konsept ve detay çekimlerini sırası ile gerçekleştiriyoruz. Her çekim için özel ekipmanlar belirlemeyi de ihmal etmiyoruz. Doğru ekipman ile fotoğraf açılarını yakalıyor ve aşkınızın en güzel duygularını çalışmalarımıza yansıtıyoruz… Tüm güzel duyguların yansıdığı kıymetli anılar için deklanşöre bastığımızda canlı renkleri ve yüksek çözünürlükleriyle asla eskimeyecek anılarınızı belgeliyoruz.

March Wedding İzmir’in en nezih semtlerinden bir tanesi olan Mavişehir’de yer alıyor. Şehrimizin en güzel köşeleri ve Türkiye’nin pek çok yerinde çekimler gerçekleştiren ekibimiz son hazırlıklarını bu stüdyoda tamamlıyor. Albüm, sinematik montajlı videolar ve bütün anılarınız en kaliteli halleri ile burada belgelere dönüşüyor. DVD veya USB bellek ile dijital ortamda teslim ettiğimiz hatıralarınızı hayatınız boyunca severek saklayacağınızdan eminiz.

Siz de İzmir düğün fotoğrafçıları arasında March Wedding’i tercih ediyorsanız, iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor! Zamanı fotoğraf karelerinde dondurmak için acele edin…

İletişim

  • Adres::

    6523. Sokak No: 30/B D: 62 Yalı Mah. Mavişehir Karşıyaka/ İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.