Leyla Karakülah Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Leyla Karakülah Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Leyla Karakülah Photography Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Leyla Karakülah Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Leyla Karakülah Photography Hakkında

Fotoğraf çekmek için değil, duygularınızı belgelemek için deklanşöre basıyorum. En güzel anlarınızda hissettiğiniz tüm özel duyguları fotoğraf karelerine dönüştürüyorum. Gözlerinizdeki aşkı, mutluluğu, heyecan ve huzuru birbirinden özel pozlarla senaryolaştırmaya ne dersiniz? Bu sayede, Leyla Karakülah Photography ile İzmir’de tasarladığınız çekimleri aşkınızın hikayesi haline getirebiliriz… Nasıl mı?

Öncelikle, bendeniz Leyla Karakülah çekimleriniz için uzun eğitim süreçlerinden geçtim. Alanımda uzmanlaşarak kendi markamı yaratmak ve size en iyi hizmeti sunmak için çok çalıştım. Sonunda başarılı olduğuma inandım ve çekimleriniz profesyonel hizmet vermeye başladım. Çekimler sırasında, ışık düzenlemeleri ve destek için birlikte çalıştığım ekip arkadaşlarımla birlikte “duygu koleksiyoncusu” olarak yanınızda olmak için çok heyecanlıyız. Ancak karşılıklı güven ilişkisi kurmak istediğinizi de bildiğimiz için sizi görüşmeye çağırıyoruz. Gelin, tanışalım ve isteklerinize uygun dış çekimler için plan da yapalım.

Gelelim, planlarını yaptığımız çekimlere! İzmir dış mekan fotoğrafçıları arasında fark yaratan çalışmalarımız için şehrimizin en güzel koylarını, koru ve çiçek bahçelerini seçiyoruz. Doğal kareler, canlı renkler ve yüksek çözünürlükteki çekimler tasarlıyoruz. Her mekana göre çekim tonlamalarını farklı yapıyor, bu sayede güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz. Mesela, deniz kenarında gün batımı fotoğraflarınız için mat renkler, tarihi mekanlarda nostaljik dokunuşlar, doğanın içerisinde ise mevsimlerin renklerini tercih ediyoruz…

Senaryolarınız ve konseptlerinizi seçerken de son derece özenliyiz. Küçük aksesuarlarla taçlandırdığımız konseptinize uygun bir senaryo çekimlerinizi eğlenceli de kılacak. Aslında tek istediğimiz, doğal olmanız ve özgürce istediğiniz her şekilde poz vermeniz. Poz veremediğinizi düşünüyorsanız; deniz kenarında dans koreografinizi canlandırmayı, koşmayı, yeniden evlenme teklifi etmeyi veya sarılmayı deneyin.

İzmir dış çekim fotoğrafçılarından bizi tercih ediyorsanız, detaylı bilgi ve fiyat teklifleri için Leyla Karakülah Photography iletişim formunu doldurabilirsiniz. Form sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.