LB Photography

4 Yorum

E-posta Gönder

LB Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

LB Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

LB Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

LB Photography Hakkında

Düğününüzü ölümsüzleştirmek için, tecrübeli ve alanında uzman LB Fotoğrafçılık olarak bizimle çalışmak ister misiniz? 3 kişilik profesyonel ekibimizle birlikte en özel günlere şahitlik ediyoruz. Çiftlerimizle birlikte İzmir ve çevresi başta olmak üzere her yere gidiyor; Deliklikoy, Alaçatı sokakları, sahiller, ormanlar, bahçeler ve daha pek çok lokasyonda çekimlerimizi gerçekleştirebiliyoruz.

Dış mekan konsept ve save the date çekimlerimiz haricinde çiftlerimiz isterlerse organizasyon gününün tamamını da onlarla birlikte geçirebiliyoruz. Düğün sabahı gelin almadan kuaför ve hazırlık aşamalarına, ilk dansa ve hatta düğünün sonuna kadar her ânı fotoğraflayabiliyoruz. Aynı zamanda profesyonel olarak kamera çekimleri de yapabildiğimiz için bu anları hem kareler hem de görüntüler halinde kaydediyoruz. Daha sonra ise elde ettiğimiz yüksek çözünürlüklü görüntülerin en özel anlarını bir araya getirerek başarılı bir kurgu ile video hazırlığı yapıyoruz. Çiftimizin talebine göre düğün hikayesi, düğün klibi veya save the date klibi gibi türlerde video hizmetimiz mümkün.

Eğer tüm bunların kararını nasıl vermeniz gerektiği konusunda endişeye kapılıyorsanız hiç gerek yok, biz bunun için de önlemimizi aldık. Her yıl belli başlı paketler belirliyoruz, farklı zevkler ve bütçelere göre ayırdığımız içeriklerimizi bizimle çalışmak isteyen çiftlerimize sunuyoruz. Bu paketlerde yukarıda saydığımız çekim türlerinden tutunda mekan sayısına, çekim süresine, albüm modellerine, fotoğraf baskısına ve canvas tabloya varana kadar her detay mevcut. Üstelik her çift kendine en uygun seçimi rahatlıkla yapabileceği gibi kendi özel paketini de oluşturabiliyoruz. Ayrıca belirtmek isteriz ki çekimlerimiz sonucunda tüm fotoğrafların dijital kopyalarını teslim ediyoruz.

Düğünler haricinde; nişan merasimleri, kına geceleri, hamile, bebek, doğum ve diğer özel gün organizasyonlarında da bulunarak mutlu anları ölümsüzleştiriyoruz. LB Photography olarak İzmir profesyonel fotoğrafçı arayışınıza yanıt olmayı çok isteriz. Eğer daha detaylı bilgi için yandaki formu doldurursanız randevunuzu alıp ofisimizi ziyarete gelebilirsiniz.

İletişim

 • <strong>Adres:</strong> %address%

  Adalet Mah. Manas Bulv. A Kule Kat:26 D: 2601 Folkart Towers Bayraklı/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

LB Photography Yorumları (4)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

N&A

Nesrin & Ali

Düğün Tarihi: 30.11.20192019 yılının son aylarında düğünümüz vardı, kış günü dış çekim yapmanın ne kadar zor olduğunun farkındaydık fakat yinede hayalimizi gerçekleştirmek ve düğünümüzün büyüsü kaçmaması için yakın tarihte çekim yaptırmak istemiştik. Birçok fotoğrafçıyla görüştük fakat enerjisiyle en çok bize yakın... devamı 

b&O

Bahriye & Onur

Düğün Tarihi: 10.10.2019Çok güleryüzlü, yardımsever bir ekip... Birlikte tam gün düğün hikayesi çekimi gerçekleştirdik. Eşimle çok memnun kaldık. İyi ki onları seçmişiz. Her şey için teşekkür ederiz.

M&T

Merve & Tuna

Düğün Tarihi: 06.09.2019Fotoğraflarımızı ve albümlerimizi çok beğenerek teslim aldık. Fiyatları makul, kalite ve performansları gayet iyi. Tüm evlenecek çiftlere tavsiye ediyorum.

N&M

Nuhter & Mustafa

Düğün Tarihi: 21.07.20192019 yılı içerisinde düğün öncesi dış çekim yaptırmak istemiştik.Berrin hanımla görüştük.inciraltı kent ormanında mayıs ayı içerisinde çekim yapmaya karar verdik şahane fotoğraflar çıktı ortaya çok memnun kaldık çok eğlenceli bir ekip memnuniyetle tavsiye edebilirim.Düğün sonrası için de dış çekim... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.