Düğün Fotoğrafçıları İzmir

Kemal Kaluç

  • Min. Paket Fiyatı
    10.000-15.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Kemal Kaluç Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
10.000-15.000 TL

Kemal Kaluç Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Kemal Kaluç Sıkça Sorulan Sorular

Kemal Kaluç düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Kemal Kaluç düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 10.000-15.000 TL aralığındadır.

Kemal Kaluç ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kemal Kaluç ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Kemal Kaluç şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Kemal Kaluç şehir dışında hizmet veriyor.

Kemal Kaluç düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Kemal Kaluç düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Kemal Kaluç hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Kemal Kaluç aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli, konsept çekim, trashday".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Kemal Kaluç Hakkında

Doğma büyüme İzmirli ve kendisini İstanbul piyasasında da kanıtlamış Kemal Kaluç tarafından kurulan şirketimiz 2014 yılından bu yana bilfiil faaliyet gösteriyor. İşini severek yapan profesyonel ve her biri alanında uzman bir ekip olarak fotoğrafçılığa dair aklınız gelebilecek pek çok konuda kaliteli bir hizmet veriyoruz. Kendimizi sürekli olarak geliştirmek ve müşterilerimize en iyi ve günceli sunabilmek için eğitimler alıyor, dünya trendlerini takip ediyoruz. Hatta hem amatör meslektaşlarımıza fayda sağlayan hem de bizi geliştiren fotoğrafçılıkla alakalı tüm bildiklerimizi aktardığımız özel eğitimler veriyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz alanları ise özel gün çekimleri başta olmak üzere ürün; reklam, kurumsal, katalog, doğum ve organizasyon çekimleri olarak sayabiliriz.

Düğününüz için İzmir profesyonel fotoğraf çekiminizi gerçekleştirecek güvenebileceğiniz bir ekip arayışındaysanız sizinle çalışmayı çok isteriz. Hayatınızın en önemli günlerinden biri olan düğününüzde özel bir ilgi ve alakayı hak ediyorsunuz. Ekipçe size tam da hayal ettiğiniz gibi fotoğraflar çekip üstelik bunu stresten uzak eğlenceli bir atmosferde yapacağımızdan şüpheniz olmasın. Dilediğiniz günde, dilediğiniz yerde ve şekilde en doğal hallerinizi kaydedebilir ve bunları yıllar geçse de bakmaktan sıkılmayacağınız anılara dönüştürebiliriz.

Dış çekimler için İzmir ve İstanbul başta olmak üzere çiftlerimizin istediği hemen her yere gidebiliyoruz. Doğal güzelliğe sahip sahiller, bahçeler, ormanlar, göller ve daha pek çok lokasyon bizim için kusursuz çekim alanları olabilir. Yeter ki sizin aşkınızı eksiksiz bir şekilde karelere dökebilelim. Ayrıca eğer özel bir yer aklınızda yoksa biz size kendi keşiflerimizden örnekler göstererek karar aşamanıza yardımcı olabiliriz. Düğün videolarınız için de aynı özenle ve kaliteli ekipmanlarla görüntülerinizi kaydedebilir, ustaca bir kurgu ile düğün hikayesi gibi kısa videoları albümle birlikte teslim edebiliriz.

Hepsi ve daha fazlası için Kemal Kaluç profesyonel düğün fotoğrafçısı İzmir’de sizi bekliyor. Yandaki formu doldurarak bize ulaşabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Karşıyaka İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.