Kelvin Wedding Company

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Kelvin Wedding Company Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  5 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  5 hafta

Kelvin Wedding Company Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Kelvin Wedding Company Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün Hikayesi/Klibi, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Kelvin Wedding Company Hakkında

Aşkınızın hikayesini anlatan en değerli anılarınız olan düğün fotoğraflarınızın ve videolarınızın kusursuz olması için Kelvin Wedding Photographer olarak profesyonel hizmet sunuyoruz

Şimdiye kadar birçok düğün fotoğrafı gördünüz. Ancak bizimle gördüğünüz tüm düğün fotoğraflarını unutabilirsiniz. Çünkü biz özgün çekimlerle sizi anlatan çekimler yapıyoruz. Bunun için çekimlerinizden önce sizi tanımak ve düğün fotoğraflarınıza dair beklentilerinizi öğrenmek için bir ön görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu ön görüşmelerde çekimlerinizde kullanacağımız konsepti ve çekimlerinizin yapılacağı lokasyonu da beraber belirliyoruz. Edindiğimiz bilgiler doğrultusunda sizi yansıtan doğal karelerle, her detayıyla sizin içinize sinecek profesyonel çekimler yapıyoruz.

Çekimlerinizin tamamında son teknolojik gelişemlere iyi bir şekilde uyum sağlayarak, son derece profesyonel ekipmanlar kullanıyoruz. Fotoğrafçılık sektöründeki son trendleri yakından takip ederek ve donanımlarımızı devamlı yenileyerek kendimizi her çekimde bir adım ileri taşıyoruz.

İşini aşkla yapan profesyonel ekibimizle fotoğrafçılık tekniklerini ve ışığı ustalıkla kullanarak düğün fotoğraflarınızda ve videolarınızda en küçük ayrıntıdaki güzelliği bile karelere yansıtabiliyoruz. Çekimlerinizde en içten gülüşlerinize ve en anlamlı bakışlarınıza yer vererek, yıllar sonra bile her baktığınızda içinizi ısıtacak düğün anılarına sahip olmanızı sağlıyoruz.

Düğün klibinden düğün belgeseline kadar dilediğiniz her türde çekimlerinizi yapabiliyoruz. Profesyonel ekipmanlarla gerçekleştirdiğimiz sinematik çekimlerle aşkınızı izlemeye doyamayacağınız bir filme dönüştürüyoruz. Montajı, kurgusu, retouchu hazırlanmış videolarınızı her detayıyla kusursuz bir şekilde size teslim ediyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Kelvin Wedding Company İzmir düğün fotoğrafçısı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurup hayalinizdeki düğün anılarına bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Biz Kelvin Wedding Company olarak profesyonel ekibimizle farklı bir bakış açısıyla aşkınızı ölümsüz kılmak için sizi bekliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.