Kaan Media

E-posta Gönder

  • Konak, İzmir.

Ekiple Tanışın

Kaan Media Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Kaan Media Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Kaan Media Sık Sorulan Sorular

Kaan Media düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Kaan Media düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Kaan Media hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Kaan Media aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, trashday, katalog çekimi, düğün belgeseli".


Kaan Media düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Kaan Media düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Kaan Media şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Kaan Media şehir dışında hizmet veriyor.


Kaan Media ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kaan Media ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Kaan Media Hakkında

Sevdiğiniz kişiyle hayatınızı birleştirme noktasında, attığınız ilk adımda yanı başınızdayız. En güzel fotoğraflarınızı çekmek ve size en güzel düğün hediyesini vermek için sabırsızlıkla bekliyoruz. İzmir düğün fotoğrafçıları arasında Kaan Medya Fotoğrafçılık ekibi olarak, siz değerli çiftlerimize yıllardır hizmet veriyoruz. Bu hizmetin karşılığı olan, güzel geri dönüşleriniz ise mesleğimize olan aşkımızı perçinliyor!

Birbirinize olan sevginizi, fotoğraf karelerine yansıtmaktan büyük bir keyif alıyoruz. Samimi ve içten duygularınızı en güzel şekilde aktarırken, tarzınızın fotoğraflara yansımasına da dikkat ediyoruz. Böylece siz de, fotoğraflara sonradan baktığınızda, tamamıyla kendinizi görebiliyorsunuz. Yıllar geçtikten sonra bile, o muhteşem gündeki heyecanınızı, en ince ayrıntısına kadar hatırlayabiliyorsunuz.

Profesyonel ekip üyelerimizin her biri; alanında uzman ve oldukça deneyimli. Fotoğraflarınızı çekerken de bu tecrübeden yararlanıyoruz. Doğru ışık, doğru açı ve doğru manzara; bizim yetenekli ellerimiz ve sizin güzel enerjinizle birleşince, ortaya bakmaya doyulmaz nitelikte fotoğraflar çıkıyor. Bu fotoğrafları çekmeden önce, çekim sırasında ve sonrasında sizin fikirlerinizi fazlasıyla önemsiyoruz. En güzel gününüzde her şeyin kusursuz olmasını istediğinizi çok iyi biliyoruz. Bunun için, ekibimizle birlikte elimizden geleni yapıyoruz.

Dış çekimlerinizde; İzmir’in eşsiz doğa manzaralarını, sahil kasabalarının samimi ve sıcak atmosferlerini ve denizin mavisinin güneşle uyumunu kullanmayı çok seviyoruz. Dilerseniz, İzmir dışında herhangi bir şehirde de çekim yapabiliriz. Beklentilerinizi karşılamak adına, Türkiye’nin dört bir yanında hizmet verebiliyoruz!

Kaan Medya Fotoğrafçılık ailesi olarak, size sunduğumuz imkanlar bu şekilde. En mutlu gününüzde, heyecanınızı paylaşmak ve en özel duygularınıza ortak olmak için sabırsızlıkla bekliyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve düğün fotoğraflarınız için bizimle çalışmak isterseniz, düğün fotoğrafları albüm fiyat bilgisi için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu eksiksiz doldurarak bize ulaşabilirsiniz!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.