Düğün Fotoğrafçıları İzmir

İzmir Düğün Hikayesi

5,0
  • Min. Paket Fiyatı
    10.000-15.000 TL

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

İzmir Düğün Hikayesi Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
10.000-15.000 TL

İzmir Düğün Hikayesi Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 haftadan fazla
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

İzmir Düğün Hikayesi Sıkça Sorulan Sorular

İzmir Düğün Hikayesi düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

İzmir Düğün Hikayesi düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.

İzmir Düğün Hikayesi ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

İzmir Düğün Hikayesi ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 6 haftadan fazla olarak öne çıkmaktadır.

İzmir Düğün Hikayesi şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, İzmir Düğün Hikayesi şehir dışında hizmet veriyor.

İzmir Düğün Hikayesi ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Moda olanın sıradanlığı yerine, daha az kullanılan mekanları tercih ediyoruz. Çoğunlukla çiftlerle beraber yaptığımız konsept toplantısında beklentilerinize uygun mekanlar seçiyoruz. O yüzden mekan tercihlerinizi ne kadar önceden bildirirseniz o kadar iyi oluyor. Gerektiğinde ekstra olarak seçilen mekana uygun konseptler yaratıyor, sıradanlığı bir nebze daha aşıyoruz. Çünkü; iyi bir fotoğraf, iyi bir model ve mekan dışında, rahatlık ve özgünlük de istiyor."

İzmir Düğün Hikayesi düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

İzmir Düğün Hikayesi düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

İzmir Düğün Hikayesi hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

İzmir Düğün Hikayesi aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, trashday, düğün belgeseli".

Ücret kriteriniz nedir?

Çekim türü

İzmir Düğün Hikayesi Hakkında

İzmir Düğün Hikayesi ailesi olarak 7 yıldır bu sektördeyiz. Sinema-TV bölümü mezunu kurucumuz ve iletişim bölümü mezunu ekip üyelerimizle bu zamana kadar toplam 1300’e yakın çekim gerçekleştirdik. İşinde uzman ekibimiz sayesinde yaptığımız her işte kaliteyi ve memnuniyeti sağladık. İzmir Alsancak'taki ofisimizde çiftlerimizi ağırlıyoruz ve çekim detaylarını konuşarak çekim planınızı hazırlıyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

İzmir merkezli bir ekibiz ancak Türkiye’de her yere çekim için gidiyoruz. Dış mekan ve iç mekan tercihini size bırakıyoruz. İzmir’de Urla başta olmak üzere birçok güzel ilçemizde çekim gerçekleştiriyoruz. Çiftlerin rahatça poz verebileceği keşfedilmemiş alanlara sık sık gidiyoruz. Uçsuz bucaksız araziler, tarlalar ve yeşillik alanları sizin için bir çekim alanına dönüştürüyoruz. Yurt dışı çekimleri de gerçekleştiriyoruz.

Trashday ve sevdiklerinize düğün tarihinizi duyurmanın en eğlenceli yolu save the date çekimlerini severek yapıyoruz. Konsept ve gün batımı çekimleri de çiftlerimizin tercih ettiği çekim türlerinden. Düğün hikayesi ve düğün belgeseli ise uzman olduğumuz ve büyük bir özenle gerçekleştirdiğimiz çekimler. Drone görüntülerini içeren kliplerinizi de hazırlıyoruz. Söz, nişan ve kına çekimleri de sizi yalnız bırakmadığımız organizasyonlarınızdan.

Baskı Hizmetleri

İzmir düğün fotoğrafçısı Alsancak ekibi olarak çiftlerin baskı hizmetinde neyi aradıklarını çok iyi biliyoruz. Bu yüzden baskı söz konusu olduğunda kaliteyi ve şıklığı bir arada sunuyoruz. Panoramik albüm, büyük boy albüm, 2 adet aile albümü, cep albümü, kanvas tablo ve poster sağladığımız hizmetlerden. Ayrıca çekilen tüm fotoğrafların dijital ortamda teslimini de yapıyoruz.

İzmir'de düğün fotoğrafçısı aramak ve doğru fotoğrafçıyı bulmak zor bir süreç olabilir. Ancak çekim yaptığımız yerler ve çekim kalitemize güvenerek bizi seçen çiftler hiç yanılmadı. Siz de firmamızın yüksek hizmet kalitesini kanıtlayan bu güçlü yönlerinden faydalanmak isterseniz aşağıdaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz. Vakit kaybetmeden fiyat teklifi alarak hayallerinizin çekimine bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Kültür mahallesi Cumhuriyet BulvarI No:189 Daire:6 Alsancak İzmir

  • Haritadaki Konumu

    İzmir Düğün Hikayesi Yol Haritası

İzmir Düğün Hikayesi Yorumları (9)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Büşra & Erkan

Düğün Tarihi: 06.07.2017

İzmir Düğün Hikayesi ile bir arkadaşımın çekiminde tanışmıştık. Ayaküstü sohbetimiz sırasında bile daha birlikte çalışacağımız belli değilken birçok konuda yardımcı oldular. Daha sonrasında birlikte çekimlerimizi gerçekleştirdik. Eşim ve ben oldukça memnun kaldık. Çok yüksek olmayan bir fiyata... devam 

Gülseren & Sefa

Düğün Tarihi: 25.07.2021

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Bu sitede denk geldim firmaya o kadar çok araştırmama rağmen görür görmez ilgimi çekti ve ağustos ayında çekim gerçekleştirdik çok memnun kaldık eşimde bende iyiki karşıma çıkmışlar doğal pozlarımız oldu albüm ve klibimiz elimize ulaştı birkere daha iyiki dedim emeklerinize sağlık

Selin & Serhat

Düğün Tarihi: 04.05.2017


Düğüne uzun zaman varken araştırmaya başladım. Düğün sonrası yaptık çekimimizi herşeyiyle muhteşem bir iş çıkardılar. Ortaya tüm ekibin ellerine sağlık. Beklediğimden daha iyi fotorğraflarımız oldu. Bize çok güzel anılar bıraktılar.

İzmir Düğün Hikayesi

Çok teşekkür ederiz :) Sizlerin beğenmesi bizim için çok önemli. Mutluluklar :)

Gamze & Murat

Düğün Tarihi: 21.09.2017

İzmir Düğün Hikayesi'ni Birkaç Arkadaşımın Çekimlerini Yaptıkları Için Gayet Yakından Tanıyordum; Ama Insan Kendi Fotoğraflarını Daha Zor Beğenir Normalde, Ben Çok Hassasımdır. Onların Çektikleri Fotoğraflara Hayranlığım Kendi Çekimimle De Devam Etti. Bize Gayet Modern Bir Albüm Çıkardıkları Için,... devam 

Çiğdem & Halil

Düğün Tarihi: 07.09.2017

Bizi Yanıltmadığınız, Hayallerimizi Gerçekleştirdiğiniz Için Çok Teşekkür Ederiz. Ortaya Çıkardığınız Düğün Hikayemiz Ve Fotoğraflarımızdan Gerçekten Çok Memnun Kaldık. Sizleri Seviyoruz.

Ceren & Anıl

Düğün Tarihi: 11.08.2017

Izmir Düğün Hikayesi Ile Öncelikle Save The Date Konseptinde Çalıştık Ve Çok Mutlu Olduk. Daha Sonrasında Düğün Klibimiz Ve Dış Mekan Çekimi Olmak Üzere 3 Ayrı Gün Çalıştık. Albümlerimizden Tutun Da Filmimize Kadar Ne Istediysek Yaptılar. Sonsuz Teşekkürler :)

Berrak & Mehmet

Düğün Tarihi: 20.07.2017

İzmir Düğün Hikayesi ile hem save the date hem de dış mekan çekimlerimizi yaptık. İkisi için de ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Çekim çok çabuk geçti, o kadar çabuk geçen zamanda bu kadar doğru kareler çıktığını gördüğümüzde daha da sevindik. İşinizi severek yaptığınız gerçekten belli. Anlaşma... devam 

Ece & Kaan

Düğün Tarihi: 24.06.2017

Düğünden Elimize Kalacak En Önemli Şeylerin Fotoğraflar Olacağını Bildiğimiz Için Düğün Tarihimizden Çok Önce, Henüz Düğün Mekanına Karar Verdikten Hemen Sonra İzmir Düğün Hikayesi Ile Karşılaştık. Sözleşmeyi Yaptığımız Günden Çekim Gününe Kadar Tüm Detaylarla Ilgilendiler. Sadece Çekim Ile Alakalı... devam 

Dilara & Ozan

Düğün Tarihi: 24.03.2017

İzmir Düğün Hikayesi Ile Dış Mekan Fotoğraf Çekimi Yaptık. Çekim Gününe Kadar Bizim Için Normal Bir Çekim Olacak Gibiydi. Ama O Gün Ve Sonrasında Anladık Ki Doğru Bir Tercih Yapmışız. Klasik Olan Şeylerden Uzak Bir Çifttik. Bu Sayede Onlarla Son Derece Uyum Sağladık. Iyi Ki Sizi Tanıdık, Yine Olsa... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.