İzmir Düğün Hikayesi

2

E-posta Gönder

0232 335 5460

8 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Konak, İzmir

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Çekim türü
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Moda olanın sıradanlığı yerine, daha az kullanılan mekanları tercih ediyoruz. Çoğunlukla çiftlerle beraber yaptığımız konsept toplantısında beklentilerinize uygun mekanlar seçiyoruz. O yüzden mekan tercihlerinizi ne kadar önceden bildirirseniz o kadar iyi oluyor. Gerektiğinde ekstra olarak seçilen mekana uygun konseptler yaratıyor, sıradanlığı bir nebze daha aşıyoruz. Çünkü; iyi bir fotoğraf, iyi bir model ve mekan dışında, rahatlık ve özgünlük de istiyor.

Hakkında

Aşkınızı birbirinden güzel görüntülerle ölümsüzleştirmek ister misiniz? Yıllar sonra dahi her baktığınızda sizi anılarınıza yolcu edecek çalışmalarımızla uzun zamandır çok sayıda çiftin en özel anlarını başarıyla kayıt altına alıyoruz. İzmir Düğün Hikayesi ekibi olarak önceliğimiz daima müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşımla kusursuz bir iş ortaya çıkarmak oluyor.

İşini profesyonel olarak yapan, alanında uzmanlaşmış ve özgün konseptler üreten tüm bunların yanı sıra içeriğe önem veren bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Uygun fiyatlı çalışmalarımızla size anılarınızı saklayacağınız bir hatıra hediye ederken aynı zamanda bütçenizi de düşünüyoruz. Çalışmalarımız içerisinde hem video hem de fotoğraf çekimleri bulunuyor. İstediğiniz konsept doğrultusunda size rahatlıkla yardımcı oluyoruz. Ücret kriterlerimiz de aldığınız hizmet içeriğine göre değişkenlik gösteriyor.

İster stüdyo ortamında isterseniz de dış mekanlarda çekimlerinizi büyük bir zevkle yapıyoruz. Dış çekim yaptırmak istiyorsanız firma olarak genellikle daha az kullanılan, herkeste rastlanılmayan mekanları tercih ettiğimizi öncelikle bilmelisiniz. Çekiminiz öncesi sizinle bir araya geldiğimizde çekim konseptinizi belirlerken mekan tercihi konusunda da fikrinizi alıyoruz. Aklınızdaki mekanı bize ilettiğinizde eğer mekanda düzenlemeler yapılacaksa önceden gereken tüm ayarlamaları yapıyoruz. Gerektiğinde ekstra mekanlar seçerek konseptinize uygun içerikler oluşturuyoruz. Özgünlüğe daima önem verdiğimiz için çalışmanızın benzersiz olmasını sağlayan tüm detayları titizlikle oluşturuyoruz.

Çekim sırasında rahat ve içten davranmanızı istiyoruz. Kullandığımız kaliteli ekipmanlarla sizi farklı açılardan çekerek elimizde çok sayıda görüntü olmasını sağlıyoruz. Çekiminiz bittiğinde ise görüntülerinizi bilgisayar ortamında istediğiniz hale getiriyoruz.

Siz de İzmir düğün fotoğrafçıları arasında tarzınızı en iyi şekilde yansıtan bir stüdyo arayışındaysanız sunduğumuz ayrıcalıklı hizmet içeriklerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Ali Mert Hoş

 • Telefon: 0232 335 5460
 • Adres: Kültür mahallesi Cumhuriyet BulvarI No:189 Daire:6 Alsancak İzmir

İzmir Düğün Hikayesi Yol Haritası

8 yorum


B&E

Büşra & Erkan

Düğün Tarihi: 06.07.2017

İzmir Düğün Hikayesi ile bir arkadaşımın çekiminde tanışmıştık. Ayaküstü sohbetimiz sırasında bile daha birlikte çalışacağımız belli değilken birçok konuda yardımcı oldular. Daha sonrasında birlikte çekimlerimizi gerçekleştirdik. Eşim ve ben oldukça memnun kaldık. Çok yüksek olmayan bir fiyata... devamı 

S&S

Selin & Serhat

Düğün Tarihi: 04.05.2017

Düğüne uzun zaman varken araştırmaya başladım. Düğün sonrası yaptık çekimimizi herşeyiyle muhteşem bir iş çıkardılar. Ortaya tüm ekibin ellerine sağlık. Beklediğimden daha iyi fotorğraflarımız oldu. Bize çok güzel anılar bıraktılar.
İzmir Düğün Hikayesi

İzmir Düğün Hikayesi
Çok teşekkür ederiz :) Sizlerin beğenmesi bizim için çok önemli. Mutluluklar :)


G&M

Gamze & Murat

Düğün Tarihi: 21.09.2017

İzmir Düğün Hikayesi'ni Birkaç Arkadaşımın Çekimlerini Yaptıkları Için Gayet Yakından Tanıyordum; Ama Insan Kendi Fotoğraflarını Daha Zor Beğenir Normalde, Ben Çok Hassasımdır. Onların Çektikleri Fotoğraflara Hayranlığım Kendi Çekimimle De Devam Etti. Bize Gayet Modern Bir Albüm Çıkardıkları... devamı 

Ç&H

Çiğdem & Halil

Düğün Tarihi: 07.09.2017

Bizi Yanıltmadığınız, Hayallerimizi Gerçekleştirdiğiniz Için Çok Teşekkür Ederiz. Ortaya Çıkardığınız Düğün Hikayemiz Ve Fotoğraflarımızdan Gerçekten Çok Memnun Kaldık. Sizleri Seviyoruz.

C&A

Ceren & Anıl

Düğün Tarihi: 11.08.2017

Izmir Düğün Hikayesi Ile Öncelikle Save The Date Konseptinde Çalıştık Ve Çok Mutlu Olduk. Daha Sonrasında Düğün Klibimiz Ve Dış Mekan Çekimi Olmak Üzere 3 Ayrı Gün Çalıştık. Albümlerimizden Tutun Da Filmimize Kadar Ne Istediysek Yaptılar. Sonsuz Teşekkürler :)

B&M

Berrak & Mehmet

Düğün Tarihi: 20.07.2017

İzmir Düğün Hikayesi ile hem save the date hem de dış mekan çekimlerimizi yaptık. İkisi için de ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Çekim çok çabuk geçti, o kadar çabuk geçen zamanda bu kadar doğru kareler çıktığını gördüğümüzde daha da sevindik. İşinizi severek yaptığınız gerçekten belli. Anlaşma... devamı 

E&K

Ece & Kaan

Düğün Tarihi: 24.06.2017

Düğünden Elimize Kalacak En Önemli Şeylerin Fotoğraflar Olacağını Bildiğimiz Için Düğün Tarihimizden Çok Önce, Henüz Düğün Mekanına Karar Verdikten Hemen Sonra İzmir Düğün Hikayesi Ile Karşılaştık. Sözleşmeyi Yaptığımız Günden Çekim Gününe Kadar Tüm Detaylarla Ilgilendiler. Sadece Çekim Ile Alakalı... devamı 

D&O

Dilara & Ozan

Düğün Tarihi: 24.03.2017

İzmir Düğün Hikayesi Ile Dış Mekan Fotoğraf Çekimi Yaptık. Çekim Gününe Kadar Bizim Için Normal Bir Çekim Olacak Gibiydi. Ama O Gün Ve Sonrasında Anladık Ki Doğru Bir Tercih Yapmışız. Klasik Olan Şeylerden Uzak Bir Çifttik. Bu Sayede Onlarla Son Derece Uyum Sağladık. Iyi Ki Sizi Tanıdık, Yine Olsa... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!