İrina Eron Photographer

E-posta Gönder

  • Konak, İzmir.

Ekiple Tanışın

İrina Eron Photographer Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

İrina Eron Photographer Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

İrina Eron Photographer Sık Sorulan Sorular

İrina Eron Photographer düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

İrina Eron Photographer düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


İrina Eron Photographer hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

İrina Eron Photographer aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, trashday, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli".


İrina Eron Photographer düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

İrina Eron Photographer düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


İrina Eron Photographer şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, İrina Eron Photographer şehir dışında hizmet veriyor.


İrina Eron Photographer ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

İrina Eron Photographer ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

İrina Eron Photographer Hakkında

Fotoğraf çekmek yalnızca bir iş değildir! Mesela, benim için her zaman büyük bir tutku ve hobi de olmuştur. Bu yüzden, İrina Eron Photographer markasını kurarak değerli anılarınızı belgelemek için çalışmaya başladım. Mutluluk fotoğrafları çekmeyi hedeflediğim maceramda, tüm güzelliğinizi ve unutulmaz anlarınızı fotoğraf karelerinde donduruyorum… Hayatınız boyunca unutmak istemeyeceğiniz değerli anları ölümsüzleştirmek için büyük bir heyecanla objektifimden aşkınızı seyretmek istiyorum. Bugüne kadar birlikte çalıştığım kıymetli çift gibi sizi de tanımak ve hikayenizi canlandırmak için bekliyorum!

İzmir düğün fotoğrafçıları arasında yerimi alırken dünya standartlarında bir kalite ile hizmet veriyorum. Canlı renkleri ve yüksek çözünürlükleriyle fotoğraf karelerini benzersiz kılıyorum. Doğal çekimler yapmaya özen gösteriyor, kusursuz güzelliğinize dikkat çekerek sadelikle zarafetinizi de ortaya çıkarıyorum. Elbette bunun için son teknoloji ekipmanlar kullanıyor, büyük prodüksiyon gereken çekimler için asistan desteği ve çekim öncesi hazırlıklarıyla çalışmaya başlıyorum. Hak ettiğiniz gibi bir çekim süreci yaşamanız için elimden gelenin çok daha fazlasını yapıyorum. Yani her geçen gün kendimi yeniliyor ve gelişmeye devam ediyorum. İşimdeki tutkuyu fotoğraf karelerinize duygularınızı yansıtmaya adıyorum.

Nerede çekim yapabileceğimizi de merak ediyor olmalısınız! Yurt içi ve yurt dışı hemen her yerde yanınızda olmak benim için mümkün. İstediğiniz çekim türü ve günleri belirlediğimiz sürece yanınızda olmak ve sonrasında anılarınızı dijital kopyalarla teslim etmek işimin en heyecan verici yanı! Bu arada; nişan, düğün, dış çekim ve konsept çekimlerin yanında her özel anınız için çekimler tasarlayabiliyorum. Doğum, aile, hamilelik ve moda çekimlerinde beğenilen çalışmalara imza atmaya da hiç hız kesmeden devam ediyorum.

Siz de İzmir dış çekim fotoğrafçıları arasında beni tercih ediyorsanız, detaylı bilgi ve fiyat teklifleri için İrina Eron Photographer iletişim formunu doldurabilirsiniz. Form sayfanın hemen üst kısmında yer alıyor!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.