İrfan Oğuz Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

İrfan Oğuz Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

İrfan Oğuz Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

İrfan Oğuz Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

İrfan Oğuz Photography Hakkında

Yaşamınızın en özel anları arasında yer alan düğün gününüzü eğlenceli bir çekim günüyle ölümsüzleştirmek ister misiniz? Cevabınız “Evet!” ise sizi İrfan Oğuz Photography ailesiyle tanışmaya bekliyoruz.

Çok eğlenceli ve oldukça güzel bir iş yaptığımızın farkındayız. Mutlulukla gülümseyen çiftlerin en özel anlarında yanında olmak ve bunu işin içine sanat katarak yapmak bizim için tarifi zor duygular içeriyor. Profesyonel düğün fotoğrafları çekmekten inanılmaz büyük bir keyif alıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı iş prensibimizle de içinize sinen bir çalışma yapmaya gayret ediyoruz.

Çekim öncesi sizinle tanışarak nasıl bir hizmet almak istediğinizi öğreniyoruz. Hazırlık aşamasından itibaren aslında çekimlerinizi başlatıyoruz. Ortak belirlediğimiz mekanlarda çekimlerinizi yapıyoruz. Bu mekanlar tarihi bir alan, doğa fotoğrafları ya da deniz kıyısı konseptleri olabiliyor. Çekimlerde uzun duvak, şemsiye ve açık papyon gibi aksesuarları biz getiriyoruz. Kaliteli ekipmanlar kullanıyor ve drone çekimlerine görüntülerinizde yer veriyoruz. Yaklaşık 1000 ile 1500 fotoğraf arasında çekim yapıyoruz. Çektiğimiz tüm fotoğrafları DVD olarak orijinal bir şekilde teslim ediyoruz. Size aynı zamanda özel tasarım büyük panoramik düğün albümü, 2 adet aile albümü, 1 adet cep albümü ve poster seti de hazırlıyoruz. İsteğinize bağlı olarak düğün hikayenizi içeren bir video çekior ve sonrasında slayt gösterisi hazırlıyoruz. Sunduğumuz hizmet içeriklerine ek olarak tüm gün ve gece düğününüzün fotoğraf çekimini talebiniz doğrultusunda yapıyoruz.

Siz de mutluluğunuzu İzmir düğün fotoğrafçıları arasında yer alan İrfan Oğuz’un objektifiyle taçlandırmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra lütfen “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayın. Sizinle tanışarak, birbirinize olan aşkınızı kayıt altına almak için deklanşöre basmaya sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.