Hulusi Özcan Photography

E-posta Gönder

  • Konak, İzmir.

Ekiple Tanışın

Hulusi Özcan Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Hulusi Özcan Photography Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Hulusi Özcan Photography Sık Sorulan Sorular

Hulusi Özcan Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Hulusi Özcan Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Hulusi Özcan Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Hulusi Özcan Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, trashday, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, katalog çekimi, düğün belgeseli".


Hulusi Özcan Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Hulusi Özcan Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Hulusi Özcan Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Hulusi Özcan Photography şehir dışında hizmet veriyor.


Hulusi Özcan Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Hulusi Özcan Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Hulusi Özcan Photography Hakkında

Ne kadar kusursuz bir düğüne sahip olsanız bile yıllar geçtikçe bu anılar yavaş yavaş unutulmaya başlanır. Düğününüze dair hatıraların unutulmaması için tek yol; fotoğraflardır. Biz de Hulusi Özcan Photography olarak bunu en iyi şekilde yerine getirmek için İzmir’de faaliyet gösteriyor, isteklerinize en iyi şekilde yanıt vermeye çalışıyoruz.

2009 yılından beri fotoğrafçılığın, 2015 yılından beri de düğün fotoğrafçılığının içindeyiz. Sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimlerinin üstüne koyarak çiftlerimizi ağırlıyor, memnuniyet odaklı hizmetimiz ile çiftlerimizin birbirinden güzel fotoğraflarını çekiyoruz. Fotoğraf makinelerimizde en iyi markaları tercih ediyor, konseptlerimizi son trendlerden oluşturuyoruz. Bu özelliklerimizle İzmir’deki düğün fotoğrafçınız olmak ve bu anlarınızı ölümsüzleştirmek istiyoruz. Modern bir düğün fotoğrafçısının sahip olduğu tüm olanaklara siz de sahip olmaya ne dersiniz?

Çekimleriniz için toplamda 3 kişilik bir ekibiz. Ekibimizin en önemli özelliği; güler yüzümüz ve sıcakkanlılığımız! Bu da oldukça rahat ve keyifli bir çekim süreci yaşamanızı sağlıyor. Sizi de olumlu yönde etkileyecek, mutluluğunuzu sağlayarak daha doğal fotoğraflar çekilmenizi olanak sağlayacağız.

Dış çekimler konusunda kendimizi sürekli geliştiriyor, çiftlerimize hep daha iyi bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Özellikle son yıllarda dış çekim talebinin sıkça arttığını söylemek yanlış olmaz. Bu yüzden biz de İzmir düğün fotoğraf mekanlarını geniş kapsamlı araştırıyor, en çok tercih edilen ya da daha önce hiç keşfedilmeyen yerleri sizlere sunuyoruz. Ege kıyılarında, lavanta bahçelerinde, tarihi yerlerde ya da farklı il veya ilçelerde dış çekimlere imza atabiliyoruz. Hem de dilediğiniz konsept ile birlikte!

Düğün fotoğraflarınız için Hulusi Özcan Photography’yi tercih etmek isterseniz planladığınız tarihten en az 1 ay önce bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Böylelikle tüm detayları planlayarak istek, beklenti ve ihtiyaçlarınıza eksiksiz bir şekilde hazırlanabiliyoruz.

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.