Hikaye Avcıları

Mesaj Gönder

0256 234 01 30

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Hikaye Avcıları Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Hikaye Avcıları Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Hikaye Avcıları Sıkça Sorulan Sorular

Hikaye Avcıları düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Hikaye Avcıları düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Hikaye Avcıları hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Hikaye Avcıları aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, düğün hikayesi / klibi, konsept çekim, trashday, katalog çekimi, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi".


Hikaye Avcıları düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Hikaye Avcıları düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Hikaye Avcıları şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Hikaye Avcıları şehir dışında hizmet veriyor.


Hikaye Avcıları ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Hikaye Avcıları ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Hikaye Avcıları Hakkında

Birbirine benzeyen klasik düğün fotoğrafları görmekten sıkıldınız mı? Düğününüzde “farklı” olmaya ne dersiniz? En çok güldüğünüz, birbirinize en aşkla baktığınız o spontane anların fotoğraflanmasını istiyorsanız, Hikaye Avcıları sizin için doğru adres! Faaliyete geçtiğimiz ilk günden beri çiftlerimize hep özgün düğün belgeselleri hazırladık. Bizi tercih ettiğinizde, hikayenizi ölümsüzleştirmek için kolları sıvıyor ve mutluluğunuzu en doğal haliyle fotoğraf karelerine aktarmak için heyecanlanıyoruz.

Deneyim

Hikaye Avcıları ekibi olarak en çok tercih edilen İzmir düğün fotoğrafçılarından biri olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Siz isteyin yeter, hikayelerinizi avlamak ve size güzel anılar bırakmak için Türkiye’nin her yerine gelebiliriz. Düğün belgesellerimizi hazırlarken en doğal anlarınızın peşindeyiz. Size eğlenceli bir deneyim yaşatırken gerek işimizde gerekse ekipmanlarımızda profesyonellik ve kaliteden ödün vermiyoruz. Güveninize layık olmak için her detayda hedefimiz, sizin memnuniyetiniz!

Çekim Türleri / Mekanlar

Önce çiftlerimizle bir araya gelip onları tanıyoruz. Çekim türüne karar verirken önceliğimiz sizin beklenti ve hayalleriniz! Hikaye Avcıları olarak her isteğinize yanıt verebiliriz. Dilerseniz düğün hikayesi, düğün belgeseli veya klip çekebilir, düğün sürecinden geriye size izlemeye doyamayacağınız bir video bırakabiliriz. Düğün tarihi yaklaşırken klasik davetiyelerden farklı bir şey denemek istediğinizde Save the Date çekimi veya Trash Day ile çekimleriyle karşınızdayız.

İzmir dış çekim fotoğrafçısı hizmetimizi size daha iyi bir şekilde sunabilmemiz için bizimle düğününüzden en az 4 hafta önce iletişime geçmeniz gerekiyor. Böylece doğru bir planlama yapıp en keyifli çekimleri gerçekleştiriyoruz. Şehir dışından veya başka ülkelerden gelen talepleri de karşılayabiliriz. Yurt dışında pek çok çiftimizin mutlu düğün belgesellerine imza attık. Çekimlerinizi gerçekleştirdikten 4 hafta sonra fotoğraf ve videolarınızı teslim ediyoruz.

Baskı Hizmetleri

Seçtiğiniz fotoğrafların kurgu, montaj ve düzenleme aşamalarını eksiksiz bir şekilde tamamlıyoruz. Tüm baskı ve diğer teknik ekipmanlarımız üstün teknoloji makinelerden oluşuyor. Ardından sıra, orijinal kopyalarıyla birlikte fotoğrafları çiftlerimize teslim etmeye geliyor. Bu süreci en fazla 1 ay içinde tamamlamış oluyoruz. Biz size birbirinden romantik ve aşk dolu fotoğraf karelerini teslim ettikten sonra eşsiz bir düğün albümü oluşturmak da size kalıyor!

İster Ege Bölgesi'nde ister Türkiye'nin herhangi bir yerinde olun, düğün fotoğrafçısı seçiminizi yaparken aşkınıza ve düğününüze başka bir pencereden bakacak profesyonel bir fotoğraf ekibiyle çalışmak istiyorsanız, biz buradayız! Size sıradan düğün belgeselleri yerine, hem çekerken hem de izlerken eğleneceğiniz çok özel bir düğün belgeseli hazırlıyoruz. Tanışmak isterseniz, sayfanın altındaki bilgileri kullanarak irtibata geçebilir veya yandaki formu doldurarak fiyatlarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz. Hadi, hemen hikayelerinizi avlamamız için bize ulaşın!

İletişim

  • Telefon: 0256 234 01 30
  • Adres:

    Araphasan mahallesi,239 sk. no:2/A Hatay Konak/İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Hikaye Avcıları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.