• Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Işık Kutusu Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Işık Kutusu Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Işık Kutusu Sıkça Sorulan Sorular

Işık Kutusu düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Işık Kutusu düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Işık Kutusu hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Son teknoloji ekipmanlarımızla İzmir düğün fotoğrafçısı hizmetimizin en kaliteli halini sunmak için çalışıyor, ek hizmetlerimizle tüm isteklerinize yanıt veriyoruz. Fotoğraf çekimleri için özel yapım olan kameralarımızın yanında drone çekimi, video ve düğün belgeseli çekimleri de gerçekleştiriyoruz. Bu çekimlerimiz için alanında profesyonel kişilerden isteğiniz üzerine destek alıyoruz ve çekimlerinizde düzenlemelerimizi yapmak için yine 2 ay önce rezervasyon yapmanızı tavsiye ediyoruz."

Işık Kutusu ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Hatice Kara Studio ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Işık Kutusu şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Hatice Kara Studio şehir dışında hizmet veriyor.

Işık Kutusu ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Dış Çekim , Açık alan, Deniz kenarı, Studio, Nikah salonu"

Işık Kutusu düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Hatice Kara Studio düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Işık Kutusu hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Hatice Kara Studio aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, katalog çekimi, düğün belgeseli, trashday, stüdyo / plato çekimi, dış mekan / save the date çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Çekim türü

Işık Kutusu Hakkında

Güler yüzlü ve samimi ekibimizle, çiftlerimizle dostluklar kurarak çalıştığımız Hatice Kara Studio’da, huzurlu ve keyifli çalışma ortamımızla sadece güzel fotoğraflar değil; harika anılar da bırakmayı amaçlıyoruz. Çiftlerimizin isteklerini en iyi şekilde anlayarak eğlenceli ve neşeli çekimler gerçekleştiriyoruz. Mesleki ve teknik anlamda kendimizi sürekli geliştiriyor, aldığımız eğitimlerle İzmir düğün fotoğrafçıları arasında profesyonel hizmetin adresi oluyoruz. Ekibimizle oluşturduğumuz rahat ortamımızda kendiniz gibi doğal olacak ve muhteşem karelerimizle bu halinizin ne kadar güzel olduğunu göreceksiniz.

Deneyim

2014 yılında profesyonel fotoğrafçılık kariyerine başlayan kurucumuz Hatice Kara, ağırlıklı olarak moda çekimleri yapıyor. Çekmiş olduğu birçok fotoğraf yurt dışında billboard ve fuarların afişlerini süsledi. Şu anda ise büyük firmaların katalog ve e-ticaret fotoğraflarını çekmeye devam ediyor. Düğün fotoğrafçılığıyla ilgili ise Türkiye’nin en iyi düğün fotoğrafçılarından özel dersler alarak alanında uzmanlaştı. Modayı ve teknolojiyi yakından takip ederek kendimizi sürekli geliştirdiğimiz firmamızda 2 fotoğrafçı, 1 asistan, 1 videographer ve 1 saç makyaj uzmanımızla çalışıyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Düğün fotoğrafı çekimlerimizle dış mekan çekimlerini daha çok tercih ediyoruz. Çekimlerinin daha pratik ve hızlı olmasını isteyen çiftlerimiz için anlaşmalı olduğumu çekim platolarını öneriyoruz. Daha önce deneyime sahip olduğumu platolar olduğundan harika çekimler gerçekleştiriyoruz. Çekimlerimizin süresi genelde değiştirdiğimiz mekan sayısına göre değişiyor olsa da yaklaşık 3 saat sürüyor. Ayrıca, plato çekimi talep eden çiftlerimizin yaklaşık 2 ay önce rezervasyon yaptırması gerekiyor.

Ekipman

Gelişmiş teknoloji teknik ekipmanlarla çalışıyor ve sektörü yakından takip ederek kendimizi sürekli güncellemeye dikkat ediyoruz. Sektördeki en iyi kameraları kullanıyor, yüksek çözünürlüklü harika kareler yakalıyoruz. Sony a7R4 ana kameramızla 60 Megapixel’lik çözünürlükte kareler yakalıyor, Sony a7R2 42 Megapixel’lik yedek kameramızla ise asistanımız ana çekimin yanında farklı bir bakış açısıyla muhteşem fotoğraflar yakalıyor.

Ek Hizmetler

Son teknoloji ekipmanlarımızla İzmir düğün fotoğrafçısı hizmetimizin en kaliteli halini sunmak için çalışıyor, ek hizmetlerimizle tüm isteklerinize yanıt veriyoruz. Fotoğraf çekimleri için özel yapım olan kameralarımızın yanında drone çekimi, video ve düğün belgeseli çekimleri de gerçekleştiriyoruz. Bu çekimlerimiz için alanında profesyonel kişilerden isteğiniz üzerine destek alıyoruz ve çekimlerinizde düzenlemelerimizi yapmak için yine 2 ay önce rezervasyon yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Hatice Kara Studio’da her çiftin ayrı bir hikayesi olduğunu biliyor ve çekimlerimizi hikayenizi en iyi anlatacak şekilde yansıtmak için çalışıyoruz. Bu yüzden, çiftlerimizle yakın ilişkiler kuruyor ve kurduğumuz dostluk, onların kendilerini rahat hissederek en doğal hallerinde çekimler gerçekleştirmemizi sağlıyor. Eğer siz de çekiminizi keyifli bir deneyime çevirmek istiyor ve mutluluğunuza bir hikaye daha eklemek istiyorsanız sayfadaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak İzmir düğün fotoğrafçısı fiyatları ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Egemenlik Mahallesi, 6150 Sokak, No:2, Daire:4 Bornova/İzmir

  • Haritadaki Konumu

    Işık Kutusu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.