Hatice Kara Studio

Mesaj Gönder

0232 335 52 41

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Sahibi

Hatice Kara Studio Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Hatice Kara Studio Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Hatice Kara Studio Sık Sorulan Sorular

Hatice Kara Studio düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Hatice Kara Studio düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Hatice Kara Studio hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Hatice Kara Studio aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, katalog çekimi, düğün belgeseli, trashday, stüdyo / plato çekimi, dış mekan / save the date çekimi".


Hatice Kara Studio düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Hatice Kara Studio düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Hatice Kara Studio ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Dış Çekim , Açık alan, Deniz kenarı, Studio, Nikah salonu"


Hatice Kara Studio şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Hatice Kara Studio şehir dışında hizmet veriyor.


Hatice Kara Studio ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Hatice Kara Studio ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.


Hatice Kara Studio hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Son teknoloji ekipmanlarımızla İzmir düğün fotoğrafçısı hizmetimizin en kaliteli halini sunmak için çalışıyor, ek hizmetlerimizle tüm isteklerinize yanıt veriyoruz. Fotoğraf çekimleri için özel yapım olan kameralarımızın yanında drone çekimi, video ve düğün belgeseli çekimleri de gerçekleştiriyoruz. Bu çekimlerimiz için alanında profesyonel kişilerden isteğiniz üzerine destek alıyoruz ve çekimlerinizde düzenlemelerimizi yapmak için yine 2 ay önce rezervasyon yapmanızı tavsiye ediyoruz."

Tüm Sorular

Hatice Kara Studio Hakkında

Güler yüzlü ve samimi ekibimizle, çiftlerimizle dostluklar kurarak çalıştığımız Hatice Kara Studio’da, huzurlu ve keyifli çalışma ortamımızla sadece güzel fotoğraflar değil; harika anılar da bırakmayı amaçlıyoruz. Çiftlerimizin isteklerini en iyi şekilde anlayarak eğlenceli ve neşeli çekimler gerçekleştiriyoruz. Mesleki ve teknik anlamda kendimizi sürekli geliştiriyor, aldığımız eğitimlerle İzmir düğün fotoğrafçıları arasında profesyonel hizmetin adresi oluyoruz. Ekibimizle oluşturduğumuz rahat ortamımızda kendiniz gibi doğal olacak ve muhteşem karelerimizle bu halinizin ne kadar güzel olduğunu göreceksiniz.

Deneyim

2014 yılında profesyonel fotoğrafçılık kariyerine başlayan kurucumuz Hatice Kara, ağırlıklı olarak moda çekimleri yapıyor. Çekmiş olduğu birçok fotoğraf yurt dışında billboard ve fuarların afişlerini süsledi. Şu anda ise büyük firmaların katalog ve e-ticaret fotoğraflarını çekmeye devam ediyor. Düğün fotoğrafçılığıyla ilgili ise Türkiye’nin en iyi düğün fotoğrafçılarından özel dersler alarak alanında uzmanlaştı. Modayı ve teknolojiyi yakından takip ederek kendimizi sürekli geliştirdiğimiz firmamızda 2 fotoğrafçı, 1 asistan, 1 videographer ve 1 saç makyaj uzmanımızla çalışıyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Düğün fotoğrafı çekimlerimizle dış mekan çekimlerini daha çok tercih ediyoruz. Çekimlerinin daha pratik ve hızlı olmasını isteyen çiftlerimiz için anlaşmalı olduğumu çekim platolarını öneriyoruz. Daha önce deneyime sahip olduğumu platolar olduğundan harika çekimler gerçekleştiriyoruz. Çekimlerimizin süresi genelde değiştirdiğimiz mekan sayısına göre değişiyor olsa da yaklaşık 3 saat sürüyor. Ayrıca, plato çekimi talep eden çiftlerimizin yaklaşık 2 ay önce rezervasyon yaptırması gerekiyor.

Ekipman

Gelişmiş teknoloji teknik ekipmanlarla çalışıyor ve sektörü yakından takip ederek kendimizi sürekli güncellemeye dikkat ediyoruz. Sektördeki en iyi kameraları kullanıyor, yüksek çözünürlüklü harika kareler yakalıyoruz. Sony a7R4 ana kameramızla 60 Megapixel’lik çözünürlükte kareler yakalıyor, Sony a7R2 42 Megapixel’lik yedek kameramızla ise asistanımız ana çekimin yanında farklı bir bakış açısıyla muhteşem fotoğraflar yakalıyor.

Ek Hizmetler

Son teknoloji ekipmanlarımızla İzmir düğün fotoğrafçısı hizmetimizin en kaliteli halini sunmak için çalışıyor, ek hizmetlerimizle tüm isteklerinize yanıt veriyoruz. Fotoğraf çekimleri için özel yapım olan kameralarımızın yanında drone çekimi, video ve düğün belgeseli çekimleri de gerçekleştiriyoruz. Bu çekimlerimiz için alanında profesyonel kişilerden isteğiniz üzerine destek alıyoruz ve çekimlerinizde düzenlemelerimizi yapmak için yine 2 ay önce rezervasyon yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Hatice Kara Studio’da her çiftin ayrı bir hikayesi olduğunu biliyor ve çekimlerimizi hikayenizi en iyi anlatacak şekilde yansıtmak için çalışıyoruz. Bu yüzden, çiftlerimizle yakın ilişkiler kuruyor ve kurduğumuz dostluk, onların kendilerini rahat hissederek en doğal hallerinde çekimler gerçekleştirmemizi sağlıyor. Eğer siz de çekiminizi keyifli bir deneyime çevirmek istiyor ve mutluluğunuza bir hikaye daha eklemek istiyorsanız sayfadaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak İzmir düğün fotoğrafçısı fiyatları ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim

 • Telefon: 0232 335 52 41
 • Adres:

  Egemenlik Mahallesi, 6150 Sokak, No:2, Daire:4 Bornova/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Hatice Kara Studio Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.