Hasan Sevik Photography & Videography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Hasan Sevik Photography & Videography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Hasan Sevik Photography & Videography Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 haftadan fazla
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Hasan Sevik Photography & Videography Sık Sorulan Sorular

Hasan Sevik Photography & Videography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Hasan Sevik Photography & Videography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Hasan Sevik Photography & Videography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Hasan Sevik Photography & Videography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi, düğün hikayesi / klibi, trashday".


Hasan Sevik Photography & Videography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Hasan Sevik Photography & Videography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Hasan Sevik Photography & Videography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Hasan Sevik Photography & Videography şehir dışında hizmet veriyor.


Hasan Sevik Photography & Videography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Hasan Sevik Photography & Videography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 6 haftadan fazla olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Hasan Sevik Photography & Videography Hakkında

Hasan Sevik Photography & Videography ailesi olarak, sektöre yön veren hizmet anlayışımızla birlikte, siz değerli çiftlerimizin yanında oluyoruz. Hayatınızın en özel gününde, unutulmayacak anılara sahip olmanızı sağlıyoruz. Profesyonel bir ekiple birlikte çalıştığımızdan, beklentilerinizi eksiksiz olarak karşılamayı hedefliyoruz. Siz de düğününüz içini kendinizi güvenle emanet edebileceğiniz bir fotoğrafçı arıyorsanız, doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz.

Düğün fotoğraflarınızı çekerken her zaman, doğallıktan yana oluyoruz. Bembeyaz gelinliğinizin içinde, yapaylıktan uzak bir şekilde sadece, birbirinize olan aşkınızı hissetmenizi istiyoruz. Bu güzel hissin, fotoğraf karelerine yansıması ise, büyüleyici oluyor. Şimdi dilerseniz; düğün fotoğraflarınız için bizimle çalışmak istediğinizde, ne gibi olanaklara sahip olacağınızdan bahsedelim.

İlk olarak, siz değerli çiftlerimizle sohbet ediyoruz. Sohbetimiz esnasında, nasıl bir fotoğraf çekimi hayali kurduğunuzu öğreniyoruz. Eğer, daha önce bu konu hakkında düşünmediyseniz ve fikriniz yoksa, yaptığımız işlerden birkaç örnek gösteriyoruz. Ardından, çekim türünüze karar veriyoruz ve tarihi belirliyoruz.

Stüdyo çekimi tercih ederseniz, evinizin konforunda ve rahatlığında bir gün yaşayacağınıza emin olabilirsiniz! Deneyimli ve güler yüzlü ekibimizin ilgisiyle birlikte, fotoğraf çekiminde olduğunuzu unutacaksınız! Tüm doğallığınızı fotoğraf karelerine yansıttığımız albümlere hayran kalacaksınız!

Dış çekiminizde ise, İzmir’in sıcak ve samimi sahil kasabalarını, tarihi mekanlarının mistik atmosferini ve deniz manzaralarını kullanıyoruz. Ayrıca, keşfedilmemiş yerlerde çekim yapmaktan da fazlasıyla keyif alıyoruz. Sizin birbirinize olan aşkınız, ekibimizin enerjisiyle birleşince, ortaya enfes kareler çıkıyor.

Fotoğrafların yanında size bir de video imkanı sunuyoruz. Yüksek kalitede çekilen videolarda, düğününüzün tüm detaylarını sonradan seyretme şansı yakalıyorsunuz.

İzmir düğün fotoğrafçıları arasında, siz değerli çiftlerimize sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Kararınızı verdiyseniz ve bizimle çalışmak isterseniz, sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

  • Adres:

    1334. Sk. No:10 K:3 D:205 (Gazi Bulvarı) Şaban Şırnak Çarşısı Mimar Kemalettin

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Hasan Sevik Photography & Videography Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.