Mesut İnsanlar Fotoğrafhanesi

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Karşıyaka, İzmir

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.000 TL
 • Teslim Süresi 2 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Trashday, Save the date
 • Ücret kriteriniz nedir? Çekim türü
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? heryerde...

Önerilen Firmalar

Boğaziçi Fotoğrafçılık
202 4 12

Konak

Boğaziçi Fotoğrafçılık

1998 yılından beri İzmir’de düğün fotoğrafçısı olarak faaliyet gösteriyoruz...

Mcpwed
25 11

Balçova

Mcpwed

İzmir’de Mcpwed ekibi olarak özel gün ve davetlerinizi kusursuza en yakın ş...

Lütfuure Wedding
19 2 2

Bornova

Lütfuure Wedding

Mutluluğunuzu, özel ve kurumsal anılarınızı, neşenizi, hayallerinizi ve özl...

Hakkında

Hakan Kuyumcu tarafından 2017 yılında kurulan stüdyomuz Mesut İnsanlar Fotoğrafhanesi’ne hoş geldiniz. İzmir’in Karşıyaka ilçesinde bulunan stüdyomuz ve faaliyetlerimiz hakkında bilgi vermeden önce size kurucumuzdan bahsetmek istiyoruz. Kendisi fotoğraf ile 2007 yılında tanıştığından beri asla bu tutkudan vazgeçmedi ve sanatsal bir bakış açısı ile çalışmaya başladı. Gazete ve dergilerde mesleğine dair görevlerde bulundu ve çalışmaları sergilerde yer aldı. Sanatçı ruhlu yetenekli bir insan olduğu için uzun yıllar müzikle iç içeydi ve TRT 1 kanalında müziğini icra etti. Ulusal ve uluslararası arenalarda, çektiği fotoğraflar ile sayısız ödüle layık görüldü.

İşte böyle profesyonel bir geçmiş ve vizyona sahip biri olarak kurduğu ekibi ile özel gün fotoğrafçılığı yapmaya devam ediyor. Her biri alanında uzman ve kendilerini sürekli olarak geliştiren kadromuz ile düğün ve nişan merasimleri başta olmak üzere hemen her organizasyonu kendi türlerine uygun olacak şekilde kaydedebiliyoruz. İzmir firması olmamıza karşın sınır tanımıyor ve çiftlerimizin isteği üzerine şehir dışı ve hatta yurt dışına dahi gidebiliyoruz. Hem stüdyo hem de dış çekimler yapıyor, farklı mekan seçimlerinde çiftlere yardımcı oluyoruz. Belli bir mekan kararına varmamış çiftlere daha önceki çalışmalarımızdan örnekler göstererek yardımcı oluyoruz.

Çekimin türü ve niteliğine göre ekip sayımızı belirliyoruz. Saatlik veya gün boyu çekimleri yapabiliyor, en az düğüne birkaç ay kala bizden randevu alan çiftlerimizle planlı bir şekilde çalışabiliyoruz. Fotoğraf çekimleri haricinde kısa veya uzun kamera çekimleri de yapabiliyoruz. Özellikle son dönemde popülerleşen düğün hikayesi ve klibi gibi videoları harika montaj ve kurgular ile hazırlayabiliyoruz.

Bizimle tanışmak ve Mesut İnsanlar Fotoğrafhanesi fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz yandaki formu eksiksiz doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

Hakan Kuyumcu

 • Adres: 1710 Sk. No:66/A Karşıyaka – İzmir

Mesut İnsanlar Fotoğrafhanesi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.