Gündüz Akşamoldu Photography

0850 241 1770

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

750-1.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Evet

Stüdyo Çekimi

Bayraklı, İzmir

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 750-1.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehirdışında Çekim
 • Yurtdışında Çekim
 • Orjinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Konsept çekim, Nişan çekimi, Düğün hikayesi, Save the date, Düğün klibi, Katalog çekimi, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Görsel Stüdyo
42 3 10

Ödemiş

Görsel Stüdyo

Büyüleyici bir gelinlik, zarif aksesuarlar, renkleri ile zamanı durduran fo...

Butikwed
175 7 10

Konak

Butikwed

Butikwed ekibine merhaba diyin! Yaşam kaynağımız olan doğayla ve sevgiyle ...

Yedinci Sanat Prodüksiyon
319 21 23

Karşıyaka

Yedinci Sanat Prodüksiyon

YEDİNCİ SANAT PRODÜKSİYON bir Fethi BEŞOL kuruluşudur.Fethi BEŞOL Dokuz Eyl...

Hakkında

Neşeyi, eğlenceyi, aşkı ve keşfetmediğini en özel duyguları fotoğraflarınızla ortaya çıkarıyorum. Gündüz Akşamoldu Photography serüveni şöyle başladı. Kendimi bildim bileli insanların hikâyelerini merak ediyorum ve her insanın ayrı bir kitap olduğuna inanıyorum. Farklı hayatların farklı tecrübelerin bir arada olduğu bir kütüphane adeta dünya. Çiftlerin fotoğraflarını çekerek en özel günlerini kaydedip mutlu anlarına şahitlik etmenin heyecanı paha biçilmez.

Amacım alışıla gelmişin dışında saygı ve kaliteden ödün vermeden insanların hayatlarına dokunmak. Fotoğrafçılıkla eş zamanlı sürdürdüğüm müzisyenlik kariyerim de var düğün fotoğrafçılığı dışında çeşitli müzik gruplarında davul çalıyorum ve hâl böyle olunca müzik ve fotoğrafçılığı birleştirerek video klipler yaptım, müzisyenlerin fotoğraflarını çekip albümler yaptım.

Doğallığın ve zarafetin ön planda olduğu fotoğraf çekimleri yapıyorum Çekim önce sizi hikâyenizi dinleyerek aşkınızı en iyi anlatan fotoğraf tarzımızı belirliyoruz. İsteklerinize harfiyen uyarak ister bohem ister klasik tarzda çekimler yapabiliyoruz. Siyah beyazın tonunun asaleti, soğuk ve sıcak tonlarının samimiyet ve romantikliğiyle en özel karelere imza atıyorum. Doğayı ve hayvanları çok seviyor düğün fotoğraflarına farklı bir bakış açısı getirerek minik dostlarımızı fotoğraf çekimlerinizi dahil ediyorum.

Çekimden önce size fotoğraf çekilebilecek en güzel mekanları sunuyorum. Ortak belirlediğimiz farklı mekânlara giderek birbirinden değişik temalı fotoğraflar çekiyorum. Asırlık ağaçların gölgesinde yemyeşil bir ormanda, tarihin ruhunu hissedebileceğiniz yüzyıllık binaların önünde, gün batımında karelere denizin parıltısıyla birlikte romantizmin yansıdığı plajlarda en özel anlarınızı kaydediyorum.

Eğlenceli ve gün sonunda memnun kalacağınız bir fotoğraf çekimi geçireceğinizden emin olanilirsiniz. Siz de İzmir’de düğün fotoğrafçısı arayışındaysanız sizi en iyi şekilde anlayan biriyle fotoğraf çekimi gerçekleştirmek istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak hizmet detayları hakkında daha kapsamlı bilgiye sahip olabilirsiniz.

İletişim

gündüz akşamoldu

 • Telefon: 0850 241 1770

 • Adres: BayraklıYorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.