Gülşah Tusar Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Gülşah Tusar Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Gülşah Tusar Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Gülşah Tusar Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Gülşah Tusar Photography Hakkında

Çekeceğimiz birbirinden harika düğün fotoğraflarınızla gelecek günlerinize unutulmaz hatıralar bırakmak istiyorsanız profesyonel kadromuzla birlikte İzmir’de Gülşah Tusar Photography ismiyle uzun zamandır başarılı bir şekilde hizmet veriyoruz.

Fotoğrafçılık sektöründe çalışıyor ve dış çekim, düğün hikayesi ve konsept çekimleri gibi aklınıza gelebilecek fotoğrafçılığa dair her türlü hizmeti size kolaylıkla sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimseyerek her şeyin tam da istediğiniz ve beklediğiniz gibi olmasını sağlıyoruz.

Çekimleriniz öncesi sizi stüdyomuzda samimi bir atmosferde ağırlayarak ne tür çekim yapacağımızı kararlaştırıyoruz. Hayalini kurduğunuz fotoğraf albümünü, beğenilerinizi ve tarzlarınızı öğreniyoruz. Sizden önce yaptığımız çalışmalarımızdan çiftlere dair görüntüler göstererek hizmetlerimiz konusunda detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz. Çekimin hangi mekanda yapılmasını istediğinizi size soruyoruz. İsteğiniz doğrultusunda çekim yerine karar veriyoruz. İzmir dış çekim mekanları arasında yer alan deniz kenarı yazlık bir mekan, tarihi binalar, vapur, gar ve doğayla iç içe yemyeşil bir alanda birbirinden güzel fotoğraflarınızı çekiyoruz. Çekimler esnasında kaliteli ekipmanlar kullanarak görüntü netliğinin ön planda olduğu fotoğraflar elde ediyoruz.

Fotoğraflarınızın çekileceği alana gittiğimizde ise sizden sadece içinizden geldiği gibi doğal davranmanızı istiyoruz. Siz kendinizi ne kadar rahat hissederseniz elde edeceğimiz fotoğrafların o kadar güzel olduğunu biliyoruz. Işık oyunları, gölgelendirme ve çeşitli renk efektleriyle estetik bir görünüm verdiğimiz fotoğraflarınızı bilgisayar ortamında düzenliyoruz. Size söz verdiğimiz tarihte albümünüzü teslim için hazır hale getiriyoruz. Elimizde size dair olan tüm görüntüleri orijinal kopyalarıyla birlikte dijital ortamda size veriyoruz.

Siz de İzmir düğün fotoğrafçısı Gülşah Tusar’ın objektifiyle geleceğinize anılar bırakmak istiyorsanız sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.