Zafer Şiyak

Gri Fotoğraf

E-posta Gönder

  • Konak, İzmir.

Ekiple Tanışın

  • Zafer Şiyak
    Firma Sahibi

Gri Fotoğraf Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Gri Fotoğraf Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Gri Fotoğraf Sık Sorulan Sorular

Gri Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Gri Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Gri Fotoğraf hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Gri Fotoğraf aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, trashday, düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi, katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi".


Gri Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Gri Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Gri Fotoğraf şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Gri Fotoğraf şehir dışında hizmet veriyor.


Gri Fotoğraf ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Gri Fotoğraf ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Gri Fotoğraf Hakkında

Uzun yıllardır düğün, kına gecesi, nişan, konsept ve bebek fotoğrafları çekerek özel günleriniz için unutulmaz hatıralar kazanmanıza aracı oluyoruz. Gri Fotoğraf Stüdyosu olarak sizin de hayallerinizi deklanşöre basarak gerçeğe dönüştürmek için sabırsızlanıyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunmayı önceliğimiz haline getiriyor ve fotoğrafçılık sektörüne adım attığımızdan itibaren yaptığımız tüm çalışmalarımızda farkımızı ortaya çıkarıyoruz. İsteklerinizi ve beklentilerinizi %100 karşılayacak şekilde yaklaşıyor ve ömür boyu saklayacağınız bir fotoğraf albümü oluşturuyoruz. Dış çekim öncesi sizi stüdyomuzda ağırlıyor ve ilk tanışmamızı gerçekleştiriyoruz. Nasıl bir hizmet almak istediğinizi tüm detaylarıyla öğrenerek size uygun bir konsept planlıyoruz. Edindiğimiz bilgilerle tecrübelerimizi harmanlıyor ve mutluluğunuza ortak oluyoruz.

Dış çekim yaptırırken en önem verilen konular arasında çekimlerin hangi mekanda yapılacağı yer alıyor. Tarihi bir mekan, doğanın göz kamaştırdığı bir yer ya da aşkınıza dair anısı olan herhangi bir alanda birbirinden güzel fotoğraflar çekebiliriz. Çekim mekanı tercihi konusunda kararı tamamen size bırakıyoruz. Zevkinize uygun ve kendinize yakın gördüğünüz yere karar verdiğinizde profesyonel ekibimizle birlikte size eşlik ediyoruz. Çekimler esnasında rahat olmanızı ve içinizden geldiği gibi davranmanızı istiyoruz. Poz, duruş ve bakış konularında gerekli yönlendirmelerde bulunarak estetik bir görüntüye sahip kareler ortaya çıkarıyoruz. Çekimler bittikten sonra bilgisayar ortamında elde ettiğimiz görüntüleri düzenliyoruz. Işık ve efekt düzenlemeleriyle fotoğraflarınız üzerinde yapay olmayan bir düzenleme yapıyoruz. Tüm hazırlıkları eksiksiz bir şekilde tamamlanan fotoğraflarınızı orijinal kopyalarıyla birlikte size teslim ederek mutluluklar diliyoruz.

Siz de Manisa düğün fotoğrafçısı Gri Fotoğraf Stüdyosu’nun değerli çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurup bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.