Gökçe Akkuş Fotoğraf

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Gökçe Akkuş Fotoğraf Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500 TL'den az

Gökçe Akkuş Fotoğraf Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Gökçe Akkuş Fotoğraf Sık Sorulan Sorular

Gökçe Akkuş Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Gökçe Akkuş Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Gökçe Akkuş Fotoğraf hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Gökçe Akkuş Fotoğraf aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi, katalog çekimi, dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim".


Gökçe Akkuş Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Gökçe Akkuş Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Gökçe Akkuş Fotoğraf şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Gökçe Akkuş Fotoğraf şehir dışında hizmet veriyor.


Gökçe Akkuş Fotoğraf ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Gökçe Akkuş Fotoğraf ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Gökçe Akkuş Fotoğraf Hakkında

Aşkı yaşamak kadar anlatabilmek de önemlidir. Gökçe Akkuş Fotoğraf olarak düğün günü ve diğer özel günlerinizde sizi en güzel şekilde yansıtan fotoğraf karelerine sahip olmanız için işimizi aşkla yapıyoruz. İzmir Çeşme’de faaliyet gösteriyor ve çekimleri gerçekleştirebileceğimiz alışılmışın dışında mekân alternatifleri sunuyoruz. Farklı ve sizi en güzel şekilde yansıtan fotoğraf karelerine sahip olabilmeniz için neler yaptığımızdan bahsedelim size.

Öncelikle amacımız eğlenceli bir çekim geçirmeniz. Biz de sizinle arkadaş olarak çekimlerde rahatlığınızın ön planda olduğu içten ve doğal pozlarınızı ön plana çıkarmak istiyoruz. Öncelikle stüdyomuzda sizinle sohbet ederek tarzınızı, düğün temanızı en güzel şekilde yansıtmak için çekim tarzımızı belirliyoruz. Geçmiş dönemlerde gerçekleştirdiğimiz çekimlerden örnekler gösteriyor ve size kendimizi tanıtıyoruz. Çekim günü ve saatini belirleyerek beraber güzel bir maceraya yolculuk etmek için titizlikle hazırlanıyoruz.

Farklılık arıyorsanız birçok çekim türünde fotoğraflarınızı çekerek ortaya hoş kareler çıkarabiliyoruz. İzmir’in eşsiz kum sahillerinde save the date çekimi yapıyor ve sevdiklerinize düğün tarihinizi farklı bir şekilde ilan etmenizi sağlıyoruz. Çektiğimiz fotoğraf ve videoları birleştirerek düğün klibi oluşturuyor, arka fona aşk şarkınızı ekliyoruz. Farklı bir çekim gerçekleştirmek isteyen çiftler için üstünüzü kirletmekten çekinmeden, eğlenceli dakikalar geçirebileceğiniz trashday çekimi de yapabiliyoruz.

Doğayla aşkın buluşmasıyla ortaya çıkan fotoğraf karelerini çok seviyoruz. Çekimlerimizi deniz kenarlarında, yeşil ağaçların çevrelediği ormanlarda, tarihi mekân ve İzmir’in şirin kasabalarında gerçekleştiriyoruz.

Çekim sonrasında sizi sabırsızlandırmadan fotoğraf ve videolarınızı kısa sürede orijinal kopyalarıyla birlikte teslim ediyoruz. Gökçe Akkuş Photography olarak sizin için yaptıklarımızın bunlarla da sınırlı değil. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.