Fradaz Photography

0232 335 50 98

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Fradaz Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Fradaz Photography Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Fradaz Photography Sıkça Sorulan Sorular

Fradaz Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Fradaz Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Fradaz Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Fradaz Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli, düğün hikayesi / klibi, katalog çekimi, dış mekan / save the date çekimi, trashday".


Fradaz Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Fradaz Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Fradaz Photography ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Talep nerede olursa ona göre çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz."


Fradaz Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Fradaz Photography şehir dışında hizmet veriyor.


Fradaz Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Fradaz Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.


Fradaz Photography hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Türkiye’nin pek çok bölgesinde çekim yapabiliyoruz. Eğitimli ve titiz ekibimizle birlikte siz nerede olmak isterseniz orada çekimlerinizi aynı kalitede gerçekleştiriyoruz. Gelişmeleri takip ediyor, drone gibi birçok teknolojik ekipmanı bünyemizde barındırıyoruz. Albüm seçeneklerimiz oldukça fazla ve her çeşit baskı üretebiliyoruz. Düğün videolarınızı ve kliplerinizi yayınlamak istediğiniz mecraya göre düzenliyoruz. Görsellerinizi orijinal kopya olarak teslim ediyoruz."

Tüm Sorular

Fradaz Photography Hakkında

Her çift ve her düğün birbirinden özel ve farklıdır. Her çekim de aynı şekilde benzersiz olur. Biz çiftlerimizin heyecanlı günlerinde onları mutlu etmek ve en güzel karelerini çekmek için yola çıktık. İzmir’de düğün fotoğrafçıları arasında işimize gösterdiğimiz özen, samimi ve sıcak ekibimizle bilinen bir marka haline geldik. Fradaz Photography olarak sizinle de tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Deneyim

10 yıllık sektör tecrübesine sahip Fradaz, 7 yıl yurtdışındaki çiftlerle çalışarak farklı bakış açıları kazandı. Birçok çiftin hayatına dokunan firmamızda sürekli gelişime önem veriyoruz. Düğün çekimleri yanında nişan, söz ve kına gecesi gibi tüm özel çekimlerinizi aynı keyifle yapıyoruz. Ekip çalışmasına inanıyor ve işine aşık, samimi 7 kişilik Fradaz ailemizle gurur duyuyoruz. Düğün konsepti dışında, yenidoğan çekimleri de zevkle gerçekleştiriyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Tanışmamızın akabinde sizi tanımaya çalışıyoruz. Düğün konseptinizi ve zevklerinizi, en mutlu olduğunuz zamanları öğreniyor ve çekimimizi buna göre organize oluyoruz. Düğün klibi, düğün hikayesi, düğün belgeseli gibi birçok türde yüksek kaliteli işler çıkarıyoruz. Konsept çekimler ve katalog çekimleriyle farklı albümlere imza atıyoruz. Bunların yanında Save The Date veya Trash day gibi sıra dışı işlerinizi de bize emanet edebilirsiniz.

Farklı mekan çekimlerini çok seviyoruz. Her çiftimizin hikayesini yansıtacak şekilde İzmir dış çekim mekanlarında özel yerleri bulmak bizim işimiz. Bohem, rustik, doğa konseptli çalışmalara ağırlık veriyoruz. Upuzun bir kumsalda, dalga ve kumlara karışıyor, bazen bir kır bahçesini çekim seti haline getiriyoruz. Alaçatı’nın muhteşem mimarisini ve tarihi dokulara yerlere bayılıyoruz ve şahane sonuçlar alıyoruz. Yeşil kır bahçeleri ve orman alanlarında da çekimler yapıyoruz.

Ek Hizmetler

Türkiye’nin pek çok bölgesinde çekim yapabiliyoruz. Eğitimli ve titiz ekibimizle birlikte siz nerede olmak isterseniz orada çekimlerinizi aynı kalitede gerçekleştiriyoruz. Gelişmeleri takip ediyor, drone gibi birçok teknolojik ekipmanı bünyemizde barındırıyoruz. Albüm seçeneklerimiz oldukça fazla ve her çeşit baskı üretebiliyoruz. Düğün videolarınızı ve kliplerinizi yayınlamak istediğiniz mecraya göre düzenliyoruz. Görsellerinizi orijinal kopya olarak teslim ediyoruz.

Siz değerli gelin ve damadımıza mutlu ve rahat bir gün yaşatmak en büyük hedefimiz. Bunun için birçok ekstra hizmet veriyoruz. Fotoğraflarımızda soft renkleri tercih ediyor; rüya gibi bakmaya doyamayacağınız albümler oluşturuyoruz. Aldığımız olumlu geri dönüşlerle işimize daha sıkı sarılıyoruz. Siz de İzmir düğün fotoğrafçısı fiyatları hakkında bilgi almak ve bizimle tanışmak isterseniz sayfadaki numaraları arayabilir ya da formu doldurarak iletebilirsiniz.

İletişim

 • Telefon: 0232 335 50 98
 • Adres:

  133 sokak Kapı numarası 25/A Valirahmi bey mahallesi İzmir/Buca

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Fradaz Photography Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.