Fradaz Photography

0850 241 1770

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Hayır

Stüdyo Çekimi

Gaziemir, İzmir

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.000 TL
 • Teslim Süresi 6 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehirdışında Çekim
 • Yurtdışında Çekim
 • Orjinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Çekim türü
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Talep nerede olursa ona göre çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Önerilen Firmalar

Görsel Stüdyo
42 3 10

Ödemiş

Görsel Stüdyo

Büyüleyici bir gelinlik, zarif aksesuarlar, renkleri ile zamanı durduran fo...

Papyon Foto
27 2 24

Konak

Papyon Foto

Tüm detayları en ince ayrıntısına kadar yansıtan özgün tarzımız bu sene yin...

Fanus Medya
201 11 16

Konak

Fanus Medya

Çocukluk fotoğraflarımız, anne ve babamızın gençliği, sevdiklerimizin anıla...

Hakkında

Her çekim bir öncekinden farklı ve benzersizdir. Çünkü her fotoğrafın ruhu kişiliklere göre şekillenir. İster evlenirken ilk anınızı fotoğraflamak isteyin isterse de ilk doğum gününde pastasını her tarafına bulaştıran bebeğinizin halini. Fradaz Photography ile tüm bunları gerçekleştirebileceksiniz.

İzmir dış mekân düğün fotoğrafçısı olarak sizlerle birlikte fotoğraf çekimlerinizi eğlenceli hale getiriyoruz. En kısa sürede sizi yormadan çekimlerimizi tamamlıyoruz ve kaliteli baskı ortamında tüm dijitalleri teslim ediyoruz. Ne istiyorsanız ne hayal ediyorsanız biz sizin için hazırız. İstediğiniz her yerde hatta yurt dışında bile çekimlerinizi yapabiliriz. Yeter ki siz isteyin.

Çekimlerimizde detay kullanmayı seviyoruz. Son derece profesyonel bir ekipmanla birlikte dilediğiniz yerde çekim yapabiliriz. Soft renkler kullanmayı seviyoruz. Düğün belgeselinden nişan çekimine kadar tüm çekim türlerine hakimiz. Fotoğraflarımızda çerçeveden çiçeğe birçok malzeme kullanıyoruz. Çiftlerimiz nasıl bir konsept istiyorsa ona göre elimizdeki tüm imkanları kullanıyoruz. Dış mekân çekimi konusunda sınır tanımıyoruz. İster deniz kenarı ister bir kamelya da isterse de düğün esnasından her türlü fotoğrafınızı çekmeye hazırız.

Çiftlerden aldığımız olumlu dönüşler sebebiyle kendimize güvenimiz tam. Fotoğraflarımızda hikayelerinizi ortaya çıkarmayı seviyoruz. Evet. Fotoğrafın bir ruhu olduğuna inanıyoruz. O güzel anlarınızı bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyarız. Yaptığımız çekimleri fotoğraflarımızdan da göreceğiniz gibi profesyonelliğimizden şüpheniz olmasın. Sadece fotoğraf çekimi değil Save The Date videolarınızı da bize emanet edebilirsiniz. Yapmanız gereken bize teklifte bulunmak. Samimiyetimiz sebebiyle fotoğraf çekimi bittikten sonra yüzünüzdeki gülümsemeyi görmek için sabırsızlanıyoruz. Gelin, hayatınızın önemli günlerinde birlikte bu maceranızı paylaşalım. Paylaşalım ki bu güzel anlarınızı ilerde açıp açıp bakabileceğiniz ve bunu yaptığınızda da çok mutlu olacağınız fotoğraflara dönüştürelim!

İletişim

Fırat Yılmaz

 • Telefon: 0850 241 1770

 • Adres: Atatürk Mah. İstiklal Cad. No:26 Sarnıç/GaziemirYorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.