Foto Yeşim

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • YEŞİM COŞKUN

  Beraber unutulmaz anılara imza atmak için 1997 den bu yana sevdigimiz işi... devamı 

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Foto Yeşim Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Foto Yeşim Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Foto Yeşim Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Foto Yeşim Hakkında

Fotoğrafçılığı bir yaşam biçimi olarak gören ve çektiği her fotoğraf ile çiftlerinin yüzünü güldüren Foto Yeşim, İzmir’in Karşıyaka ilçesinde sizleri bekliyor! Düğün fotoğraflarınızı kalitesi, tecrübesi ve özgün bakış açısı ile çeken Foto Yeşim ile memnuniyetiniz en iyi şekilde sağlanıyor, emin olabilirsiniz!

Fotoğrafçılık sektörüne giriş yaptığımız ilk günden itibaren bizi tercih eden herkesin güvenine layık olmayı amaçlıyoruz. Bu yüzden kullandığımız aksesuar ve ekipmanları, hizmet anlayışımızı ve kalitemizi sürekli geliştiriyoruz. Hep daha iyiyi hedefliyor, sektörü ve en yeni trendleri yakından takip ediyoruz. İzmir düğün fotoğrafçıları arasında ilk aklınıza gelen isimler arasında yer almak için titizlikle çalışıyoruz. En özel günlerde tercih edilmenin sorumluluğunu başarıyla taşıyacağımızdan emin olabilirsiniz. Nasıl mı emin olacaksınız? Daha önce bizi tercih eden çiftlerimizden! Stüdyomuzda çiftlerimizin birbirinden güzel fotoğraflarını görebilirsiniz.

İçtenlik ve samimiyetle yapılan çekimler, her zaman doğru ve kaliteli sonuçlar verir. Biz de bu anlayışı benimseyerek çiftlerimizi enerjik ve güler yüzlü bir şekilde karşılıyor, çekimlerimizi sıcakkanlılıkla gerçekleştiriyoruz.

Özellikle stüdyo çekimleri konusunda kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Stüdyomuzda birbirinden güzel fotoğraflar çekiyor, yeni konsept tercihlerimiz ile çiftlerimizin yüzlerini güldürüyoruz. Bu stüdyomuzda sadece düğün fotoğrafları mı çekiyoruz? Tabii ki hayır! Bebek, çocuk, hamile ve mezuniyet fotoğraflarına da imza atarak farklı alanlarda da gelişmeye ve tecrübelenmeye devam ediyoruz.

Dış çekimlerde ise İzmir’in en güzel yerlerini tercih ediyoruz. Çiftlerimizin istediği yerlerin yanı sıra en çok tercih edilen çekim mekanlarını da önerebiliyoruz.

Hayal ettiğiniz ne varsa şimdi tam zamanı diyor, birbirinden güzel fotoğraflar için sizleri stüdyomuza bekliyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.